kıskançlık sözleri mesajları - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

kıskançlık sözleri mesajları


kıskançlık mesajları


Sevgi teleskoptan bakar, kıskançlık ise mikroskoptan.Josh BillingsEvet acı çekiyordum senden sonra fakat unuttuğun birşey vardı çektiğim her acı beni değil içimdeki seni öldürüyordu.


Gurur, kıskançlık ve hırs insanların kalplerini ateşleyen üç ateştir.  Dante Alighieri

Türk erkeğinin dünyanın en kıskanç erkeklerinden biri olmasının sebebi; Sevgililerine değil, kendilerine güvenmediklerindendir. 

İnsanlar sevdiklerini kaybetmekten korkar.. "Kıskanmak"ta bi kaybetme korkusudur.. İşte bu yüzden; "Seven insan kıskanır♥" 

Kıskanılmayan, insanlığına güvenendir. Kahpeliğine sığınan ise insanlığından utanılandır.   Ne varsa yansın nasılsa yoksun. 


Kıskançlıkta kuruntunun gözleri son derece keskindir.Kıskanılmayan, imrenilecek bir fazileti olmayandır.Kıskançlık, bir güvenin kumaşı yemesi gibi, insanı yer bitirir - See more at: Onun kalbinin güzelliğini başka kimse fark etmesin istiyorum

Kıskançlık, duyguların en korkuncu olduğu kadar, en aldatıcısıdır daKimi kıskanıyorum ben? Mahallenin bakkalını mı, kasabını mı? Seni kıskanıyorum seni, canımdan çok sevdiğimi..

Ben sadece istiyorum ki kimse sana benim gözümle bakmasın.

Biraz kıskançlık duyarsanız, yaşarken ölmenin ne demek olduğunu anlarsınız. Kıskançlığımız kıskandığımız kişilerin mutluluğundan daha uzun ömürlüdür.