en güzel aşk sözleri / mesajlari - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

EN GÜZEL AŞK SÖZLERİ,EN GÜZEL AŞK MESAJLARI

aşk resimleri sayfanın altındadır
AŞK BUDUR
 Kalp mi insana sev diyen ,yoksa yalnızlık mı körükleyen? 
Sahi nedir sevmek; 
Bir muma ateş olmak mı? Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?
Ah etsende kendine 
Sevmişsinn bir kere 
Giden gitsede
Kalbini vermissin bir kere . . .

Bir gün bir sevda çaIar kapınızı… Şaşırırsınız, bekIemiyorsunuzdur… Bu güne kadar geIen sevgiIere hep misafir oIarak bakmışsınızdır… Ancak, bu sevgi aşktan öte oIarak yerini aIır


Öyle Özledim ki ''SEN''i...!
____Bir Şafak Vakti Gelsen Bana ,Karanlık Gecelere Doğan, Güneş Gibi...!
Öyle Özledimki''SEN''i...!
Bir Nefesini Hissetsem Senin , Bahar Mevsiminde Ilgıt, Ilgıt Esen Rüzgâr Gibi...!!!
___Öyle Özledimki ''SEN''i..ANLATILMAZ ASKIM

"Attığım her adım benden uzakta; bastığım her yerde yokmuşum meger! Çırpınırken ben denilen tuzakta; ben sana saplanan okmuşum meğer!"


"Yanağına düşen kar tanesi eriyip, dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinligi biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön, ORADAYIM..." "Sevmek olağanüstü, aşk basittir. Sevmenin taklidi olmaz; aşkin sahtesi vardır...""Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır, ama dikenlerin hesabınıi gülden soramazsın...""Yine sensiz bir gün başlıyor yüreğimde. Yine uykusuz girdim bugüne, isyan ederim sensiz geçen günlerime, ne olur mahkum etme beni sensizliğe...""Dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde dokun yüreğine ben hep ordayım..."
 Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!! Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdigim gibi.

Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…dilek, gözlere uzanan ellerimsin. Sen gözlerimden süzülen yaş, tek düşüncem hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, sen her gece rüyama giren biricik sevgilimsin Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun..”Sen, sen ol kelimelere fazla takılma. Aşk diyarında dil zaten hükmünü yitirir. Aşık dilsiz olur.”Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece..


en güzel aşk mesajları

en güzel aşk mesajları

en güzel aşk mesajları

en güzel aşk mesajları

en güzel aşk mesajları

en güzel aşk mesajları

en güzel aşk mesajları

en güzel aşk mesajları