iyi geceler mesaji - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

İyi Geceler Sözleri
güzel İyi Geceler Sözleri, Anlamlı İyi Geceler Sözleri, Çok Güzel İyi Geceler Sözleri, İyi Geceler Mesajları, Harika İyi Geceler Sözleri, Etkileyici İyi Geceler Sözleri, Full İyi Geceler Sözleri, İyi Geceler Sms'leri, Kısa İyi Geceler Sözleri, Kısa Anlamlı İyi Geceler Sözleri,En Anlamlı İyi Geceler Mesajları. İyi Gecelerle İlgili Kısa Sözler, Özlü İyi Geceler Sözleri, Etkili İyi Geceler Sözleri arkadaşa iyi geceler mesajıiyi geceler mesajları

Dün gece öyle güzel bir rüya gördüm ki, aynı rüyayı bir daha görmek için şimdi uykuya dalıyorum; ve bir an önce gerçekleşmesini, SANA kavuşmayı istiyorum. Seni Seviyorum. 

“Adını funda oteli koy Sevdamızın da adını Ayakları dibinde gün batımının. Ve ağzında binlerce güneşin tadı Dilinin ucunda yalnızca kendi adın. Çünkü sevdikçe beni sen kendini tanıdın.iyi geceler aşkım
Ekran kapanmadan mesaj atan bir sevgili düşünün şimdi unutun iyi geceler

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi uykular! 


Uzadı gecelerim, sabah olmuyor sensiz manolyam, odama hiç güneş doğmuyor iyi uykular benim için doğan mehtabım.


Her gecenin karanlığında dualarımla düşünüyorum seni. Bir tanem dualarım yalnızca sana. İyi geceler sevdiceğim…


Koy başını dizimin üstüne sen rüyalarına dal ben cennet güzelliğine
Geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim. Tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim. Gül yüzlüm iyi geceler..

Dün gece sen uyurken kızıIa boyadım denizIeri, uçurumdan attım sessizIiği, haber saIdım rüzgarIara, fısıIdasınIar kuIağına seni ne kadar çok özIediğimi…iyi geceler

Her şey senin için; dualarım, özlemlerim.. sırf seni düşünen tek biri var o da benim bunu unutma, iyi geceler bitanem.

Bir rüya görürsün sonra uyandığına pişman olursun, işte sen öyle birşeysin sevdiğim. İyi Uykular. 

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma cevir gözlerini gök yüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar. 

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı…

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına en mutlu şekilde uyan ve sabah gülümseyerek yeni güne başladığında beni aklından geçirmeyi unutma Sevdiğim. İyi Uykular. 

Sen benim incimdin. parildayan masum güzelliginle seni sarp kayaliklardan tirnaklarimla kazidigim bir istiridyede bulmustum. ve bir daha kaybetmiyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle… 

Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu? 

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Sevgili uyku; Ben bu satırları yazarken, sen çok uzaktasın biliyorum ama seni seviyorum, ne olur yuvana dön..

Bu akşamda seni düşünüyorum, şimdi ne yapıyordur diye hayaller kuruyorum. Yatarken de rüyalarımı sana kuruyorum. Rüyalarımda buluşmak dileğiyle iyi geceler Bitanem.

Doyumsuzluk, İnsanlığın Bir Numaralı Hastalığıdır. Bu Sebeptendir ki; İnsanlar Sahip Olduklarını KÜÇÜMSER, Sahip Olamadıklarını ÖNEMSER...İYİ  GECELER

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gültanem iyi geceler. 

Gündüzleri beraber vakit geçirilen arkadaşlar, geceleri de en güzel iyi geceler mesajını hak ederler. En özel arkadaşlara İyi Geceler. 

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; işte onlar olmasın diye buraya bi “İYİ GECELER” bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın … İnsanlık Ölmedi.. :)

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin. Çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır. Yarın ki güneş senin için doğsun bitanem. İyi Geceler. 

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım. 

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.. Allah rahatlık versin, iyi geceler

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Gece olması sorun değilde, yatar yatmaz sabah oluyo ya ona sinir oluyorum.. Uzatmaları da yok

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda, bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara, bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana iyi geceler manolyama. 

Belki Bugün Değil Ama ; Elbet Bir Gün Her şey Çook Güzel Olacakiyi gceler

GeceIerin Karanlık SessizIiğinde Gökyüzüne bakınca Ayın yansıttığı ışıkta görüyorum Ay Yüzünü.iyi geceler

Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim. İyi Geceler Birtanem. 

Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler tatlım. 

İsyanım sensiz geçen gecelerime ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana iyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle…

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler gültanem. 

Açıklamalarla vaktini harcama; insanlar sadece duymak istediklerini duyarlar.'' Paulo Coelho iyi geceler

Bazen öyle nedenlerin vardır ki ayakta durmak için, onları gülerken her gördüğünde neden pes etmediğini ve bu gücü nerden aldığını bir kez daha hatırlarsın. Bazen kendinden bile umudunu keser, sadece onlar için yaşarsın.iyi geceler

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara bıraktım simdi burda yanliz sen varsin!!!iyi geceler

En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel hayatım. İyi geceler birtanem. 

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Ruzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Gecenin Çekilmez Soğukluğu Seninle Vız Gelir bana Her Başımı yastığa Koyduğumda Dualarım Sadece Sana Bebeğim. Seni Seviyorum İyi Uykular. 

Adını bilmediğim bir şehrin, adı bile olmayan çay bahçesinde, gözlerine bakıp 'iyi ki sevmişim seni' diyebilme umuduyla seviyorum seni.iyi geceler

İyi geceler ''canım'' derdin. Gecenin iyiliğinden çok, canın olma düşüncesi yeşerir dururdu içimde. 

Sen yokken uyku girmiyor gözüme ya sarhoş olup sızıp kalmalıyım bi köşede yada uyku girmeyecek resmine bakmaktan gözlerime… iyi geceler can tanem..

Hayat senı üzünce, gozyasların kalbıne akınca, yalnız olmadıgını ve unutulmadıgını bıl yeter, iyi geceler sevdıgım.

Her aya bakışında beni hatırla, gözlerin  takılırsa yıldızlara, seni düşündüğümü sakın unutma; bir yaprak düşerse avuçlarına, ellerimdir sakın bırakma. Huzurlu uykular bitanem..! 

Gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler.

Gecelerimin doğan güneşi, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, İyi Geceler her şeyim.

Canımdaki diğer parça, gözümdeki yaş, kalbimdeki aşk böcüğüm iyi geceler tek sevdam biriciğim rüyanda beni gör.

ucsuz bucaksız bir şehrin içindeyim bebeğim hadi güzelliğinle kalbinin sıcaklıgıyla bu şehri güzelleştir bu şehir sensiz çekilmez sevgilim.iyi geceler

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler.

Yıldızlar ve ay nasıl bağlıysa birbirine gecelerde, ben de sana bağlıyım bütün varlığım ve yüreğimle.

Senden ayrı kalmanın bana verilecek en büyük ceza olacağını biliyorum, bu cezaya mahkum olmamak için seni asla bırakmayacağım. Bir duaya, bir hasrete, bir geceye nasıl tutunuyorsam sana da öyle tutunuyorum sevgilim.iyi geceler

Dünyada sadece senin gözlerinin ışığında yetişen ender bir çiçektir benim sana olan sevgim. O çiçek her gün büyüyor sana olan özlemimle. 


Bazen, “Gülmek” İstersin..! İçindeki “Yalnızlığın” Seslenir ; “ŞIMARMAAA”…!! İyi geceler..
Karşındakine aşkını;sevgini verebilecek kadar yüceyse "HİSLERİN" başkalarına bakmamalı "GÖZLERİN"!!iyi geceler

Şu hayatta tek tat aldığımsın. Seni Seviyorum Tatlım. İyi uykular. 

Her gecenin sabahı yeni bir umuttur. Benim bu hayattaki umudum sadece sensin, bütün gecelerin ve gündüzlerin umudu sensin.

Seni aklımdan hiç çıkarmadan saklayacağım rüyalarımda. Bitmek tükenmek bilmeyen sevgimin hep üzerinde olacağı ve kalbimin hep seninle birlikte çarpacağı günlere uyanmak dileğiyle, iyi geceler bir tanem.

Uyuyunca her şey geçermiş. Sadece benim sana olan aşkım geçmeyecek; aşkım, daima senin varlığına hitap edecek sevgilim. İyi Uykular bitanem.  

Gecenin büyük karanlığı sakın korkutmasın seni, karanlığın sonunda elbet bir aydınlıkla karşılaşır insan. Güneş nasıl doğacaksa uyandığında senin için, ben de doğacağım senin bana olan sevginle ve her gecenin ilk aydınlığında sevgilim. Gecenin en güzel yıldızlarını saçına taç yapıp, sen uyurken güzelliğini rüyalarımda yaşatacağım. Senin gerçekliğin benim rüyalarımda yaşayacak sevgilim.

Her Gecenin karanlığında Dualarımla yatıyorum ve seni Düşünüyorum Seni Birtanem Dualarım Yalnızca Sana İyi geceler demek istiyorum..

. Tek gözüm kapalıyken bile “Uykum yok konuşalım” dediğim insandın sen.”İYİ GECELER

Rüyalarım sensiz diye rüyalarıma rest çektim sabaha kadar uyumayacağım, herkes derin uykudayken ben her zamanki gibi yine hayal edeceğim. Ben seninle sabah güneşini göreceğim. İyi uykular Bitanem

Gözlerimi kapatmak istediğimde görmek istediğim rüya sensin; tıpkı gözlerimi açtığımda görmek istediğim sen gibi sevdiğim. iyi uykular..! 

Geceyi bana sor rüyalarımı bana sor, uyumak nedir bilmiyorum rüya desen seni hayal ediyorum. Seninle yaşıyorum sadece uyuyamıyorum bebeğim.. iyi geceler. 

Geceler sessiz, soğuk, ayaz… Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye… İyi geceler canıma…

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamaz iken, sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım rüyalarda kavuşmak dileğiyle.


Sevgi zayıflıktır derdi hep babam, belki haklıydı da. Yeniden başlamak istiyorsan güçlü olman gerek, sevdiklerini unutman gerek. İyi geceler

Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamayan bu aşığına biraz insaf et, biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.

Güzel yeni bir güne senin huzurunla uyanmam ümidiyle. İyi uykular Güzeller Güzeli yarim..! 


En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.


Daha dün gibi aklımda ilk birlikte uyuduğumuz gece. İkinci bir kişiyle uyuyamazdın, bütün gece bir sağa bir sola dönmüştün. Sonra kolunu yastığın altına koymuştun. Diğer elini de benim üstüme atmıştın. Sen uyurken bana sarılmıştın sevgili. Şimdi sensiz uyumak o kadar zor geliyor ki bana. Uzak diyarlardan sesleneceğim belki de artık hep sana, ama söylemeden uyumak istemiyorum. İyi geceler yastık arkadaşım, iyi geceler yarım kalan hikayem.

Umut dolu bir sabaha uyanmak dileği ile herkese iyi geceler.

Kelebek gibi hafif ve huzurlu bir gece olsun.. İyi geceler

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler

Düşlerime karşı çıktım uyumuyorum, bütün insanlar derin uykudayken ben sana dalıyorum, uyumak çok tatlı derler ya ben seni tadıyorum. Onlar uykuya ben sana doyamıyorum. İyi Uykular. 

Gözlerini kapatınca, kurduğun en güzel hayalin, önce rüyaların, uyanınca hayatında olsun.. iyi geceler.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler..

Rüyalarıma sen gel diye uyuyorum sevgilim,sen de yum gözlerini düşleyerek ikimizi.sen ve ben değil biz demek ne hoş.bizli rüyalar ne hoş.Yum gözlerini rüyanda gör ikimizi.İYİ GECELER.

Yeni bir krize giriyorum,ellerim titriyor Üzgün değilim ama;Gözlerim doluyor.Sensizliğin krizi olsa gerek bu! ”İYİ GECELER”

Sana ait gecelerim vardır; sabahım olmuş, olmamış, pek umursamadığım.

Beni tenine değil canına sor... Uykun geldiğin de değil kaçtığın da yor... Dertmiş tasaymış kolayda, Şu sensizlik var ya RUHUM...İşte o çok zor iyi geceler

Yarın çok geç olabilir..Bir anda bitebilir herşey..Yaşamak için acele edin bence.İyi geceler

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.ii geceler

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi uykular aşktanem..! 

Her günümün gecesi,her gecemin sabahısın.İyi geceler

Hayallerimizi tutsak ettik Huzuru ararken Yaşamayı unuttuk Mutluluk pesinde koşarken Bırakmalıyız herşeyi Anı yaşamak dururken....iyi geceler

En güzel ve ebedi sevgilerimle, aşkın ve sana olan hasretimle, sevgi dolu hislerimle.İyi geceler diliyorum

Gülmek İçin Mutlu Olmayı Bekleme Belkide Mutluluk Gülüşünde Saklıdır Sakın Ağlama Belki Bir Yerlerde Bir Tek Gülüşün İçin Yaşayan İnsan Vardır...iyi geceler

Her gece düsündüğün insana iyi geceler diyememek, çok koyuyor

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun.. İyi geceler..

Herkesin bir yağmuru vardır ve bir rüzgârı, Aşk biraz ıslanmaktır! Al götür beni o uzak yağmurlara… Herkesin bir şiiri vardır ve bir şarkısı, Aşk biraz çoğalmaktır! Al götür beni o uzak şarkılara… Herkesin bir akşamı vardır ve bir masalı, Aşk biraz yorulmaktır!iyi geceler

Gözlerin uykusuz kalabilir yeter ki umutsuz kapanmasın."iyi geceler

Büyük hayaller kurardı küçük kalbinde Hayaller küçüldü kalpler ne kadar büyüsede....iyi geceler

Aşkın güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler seni bulsun bitanem. Mutlu Huzurlu Uyu..! 

Sevme kabiliyetin yoksa bakmayacaksın senin olmayan gözlere, o gözlere bakmak, rüyalarına girmeyi göze almak demektir.iyi geceler...

Sen içe içe doyulmayan bir pınarsın, varlığına doyulmayan, yokluğuna DAYANILMAYAN…iyi geceler

Biricik Sevgilim Seninle Başlaya Sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.iyi geceler

Bu dünya herkes için boş dediler, ben de dünyamı senle doldurdum. İyi ki hayatımdasın. Mutlu huzurlu bir gece diliyorum canım Sevgilim. 

Kokusuna sarılma isteği var ya işte o bambaşka birşey.İyi geceler 

Bir insan var onca insanın varlğını unutturan.İYİ GECELER

Dünüm sensin.. Günüm sen.. Senden sonra sonbaharım ben..iyi  geceler

Sen hep benim için özelsin diyorsun ya, sende benim için hep TEKSİN..! Huzurlu uyu bitanem.

özlemlere çay koysak, Vuslata dem tutar mıyız ... ✋ Hayırlı Geceler

Dilerim ki yaşadığınız her günün yarını, bugünden daha güzel olsun.iyi geceler

iyi Geceler 🌟🌙 🌟💤😴💤😴💤😴💤😴💤😴💤😴💤😴 Güzel bir sabaha uyanmak dileğiyle En güzele emanet olun.

Hiçbir şeyin önemi yok şu hayatta; Sağlık olsun, Bir de gönül dolusu huzur, Gerisi yalan dünya. . .iyi geceler

Oldum olası huzur kokan şeyleri sevdim;Çay gibi,yağmurgibi ,toprak gibi,deniz gibi.İyi geceler

Sabah doğacak biricik güneşime İyi Uykular. Seni çok Seviyorum. 

Masum geceIerin Masum RüyaIarı SeninIe OIsun iyi GeceIer OIsun Biriciğim..

Allah Rahatlık Versin de Rahatlık Allah unutturmasın.İyi geceler

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? Gönlüm gönlüne kaydı yetmez mi?İyi geceler

Gece karanlık, sen güneşim; uyku sabaha, sen sonsuza kadar sevdiğimsin..! 

İyi geceler aşkım sana, gecelerinin yıldızı olsun gözlerim, rüyalarının huzuru olsun seninle yaşanacak günlerim, Tatlı rüyalar sevdiğim. 

Gecenin huzurunu yolluyorum sana, yıldızlar imrenir güzel bakışlarına, bir hayatsın sen can damarım oldun, tek gerçeğimsin bunu sakın unutma..!

Sevgilisi uyuduktan sonra sabah okuyup mutlu olması için gece sayfalarca mesaj yazan sevgili diye de bişey var.İyi geceler

Gecelerimde düşünürüm seni, o şaşkın halini ve saf gülümseyişini, yıldızlara bakınca ısıtır beni hayalin, sadece sana yeminliyim yıldızlardır şahidim sevdiğim.

Sana dünyaları veremem ama;en sadesinden,en içten olanından ,en saf tarafından sevgimi göndersem. Sana dünyaları veremem ama; canımdan bir parçacık içten bir selam bıraksam kalbine. Azımı çoğa saysan ve kalbinin tamamını kaplasam en sadesinden. Hiç tükenmeyen aminlerin olsam avuç içlerinde. Olur mu?İyi geceler

Kurak ; Topraklara yağmurlar yağdıran Bir gülüşü Var.İyi geceler

sevgin benden de öte sevgilim sen benim kalbimsin alma yaşayamam.Kollarında uyumak benim için gerçek aşk.Birlikte yaşlanacağımızın hayaliyle iyi geceler

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedeni neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen

Geceler kısa olsa yanında geçirdiğim zaman gibi, keşke yıldızlar gözlerin olsa belki avuturdu şimdi beni, sen bir cennetsin benzetemiyorum ne ay a ne yıldızlara seni. Tatlı Uykular.

Bitmesin diye ettiğim duamsın.Gülüşüme sebeb göz yaşımın mimarısın.Yuvamsın yaşam barınağımsın.Gözümü senden başka herşeye kör etmişken senden başka yol bilemem ki.İyi ol diyorsun sanki senden başka iyiliğim varmış gibi....İyi geceler

Benim cennetim çok uzakta değil,gözlerinde..İyi Geceler

kaLbimin sol köşesinin tahhtının sahibi rüyalarımın baş karakteri.İyi geceler sana

Oysaki tek isteğim, sana iyi geceler dediğimde yanımda uyuyor olmandı…Seni seviyorum tatlı rüyalar.

Arkadaşlığımız ay kadar parlak ve birlikte geçirdiğimiz tüm güzel zamanlar yıldızlar gibi ışıltılı olsun. güzel uykular. 

Aşk güneşi üzerine gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun bitanem. 

Gece biraz daha uzun olmalı Allahım. Karanlık yetmiyor onu düşlemeye. Ve müzisyenler de yeni notalar bulmalı, şairler ise yeni kelimeler.İyi geceler

Ne balığın yeri akvaryum ne de kuşun yeri kafes.. Peki senin yerin belli mi? Sakın uzaklaşma benden,en uzak mesafemiz yine olsun bir nefes..."İyi geceler

Bazen rüyaların gerçek olsun istersin,Bazen de yaşadıkların rüya olsun istersin

Sen hep mutlu uyu, mutlu uyan ve hep mutlu yaşa ki ben de mutlu olayım canım sevgilim. İyi uykular. 

KaIbinizin ışığı gecenin karanIığını bastırsın, rüyaIarınız mutIuIuk ?? ?? yağmurIarında geçsin,Geceniz ??mutIu, kaIbiniz huzur doIu oIsun..?? Güzel bir pazar sabahına uyanmak dileğiyle ...????? ??AIIah rahatIık versin??? İyi Geceler.

🌙 İ Y İ 🌟 G E C E L E R 💤 🌟 🌙 “Mutluluk; her yer karanlıkken, içindeki aydınlığa güvenmektir.” Aydınlık Yeni Bir Güne uyanmanız dileğiyle.. Yüreğinizin Işığı hiç sönmesin.. 💤 🌟 🌙 Allah'a Emanet Olun..

Aşkın satılığa çıktığı, dostluğun bozuk para gibi harcandığı bu güzel dünyada, değerini paha biçemediğim insanlara iyi geceler.

Sevme kabiliyetin yoksa bakmayacaksın senin olmayan gözlere, o gözlere bakmak, rüyalarına girmeyi göze almak demektir. iYİ GECELER

Rüyalarını gül yapraklarıyla yatağını papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kâbusları aldım ki en güzel rüyaları sen göresin diye…

Sol yanım sen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana sevgilim iyi geceler.

Benim sadece sana ihtiyacım var sesine gülüşüne gözlerine mesajlarına,İyi geceler

Yıldızlar kadar parıltılı rüyaların olsun,yatağın huzur bahçesi, odan çiçek bahçesi gibi koksun.İyi geceler

Aşk bir ömür süren en güzel rüyadır. Öyle bir rüya ki bütün gerçeklere onunla dayanır insan. O rüyanın sonsuzluğu ise her an özlemek demektir. Ben senin özleminle yaşıyorum.iyi geceler

Hani geceden sonra doğar ya güneş aklıma ilk sen gelirsin sonra bir çiğ tanesi olup yüreğime düşersin gün gelir herşey biter ama sen bendeki ilk bitmeyensin.İyi geceler

 Öyle güzel ve berraksın ki bir su damlası gibi içime damlar bütün düşlerimi ISLATIRSIN sevdiğim.İyi geceler

Gözlerimi seninle kapatıp senle açmak beni dünyada mutlu eden tek şey. İyi ki varsın canım sevgilim. İyi geceler.

Yanında olmak ve gözlerinin tam içine bakmak öyle mucizevi ki bir tanem. Hiç ayrılmasam ve her zaman sol yanında öylece kalabilsem keşke. Bir gün o zamanlar da gelecek inan bana. Şimdi iyi uykular sevgilim.

Yastığımla uykumu baş başa bıraktım,sırf seninle yalnız kalabilmek için! Bu da yetmedi kendimi de bir kenara bıraktım şimdi burada yalnız sen varsın!!!İyi geceler

Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana yat uyu, güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın gideceği tek yerdeki aşkıma iyi geceler

Karanlık gecemin ışığına İyi Geceler Olsun. Tatlılık senden hiç eksik olmasın. Tatlı rüyalar. 

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

Yıldızlar gözlerini anımsatır bana, her gece dalarım mavinin sonsuzluğuna, seni hayal ederim gecelerimde, her gecemde yıldızlarla anarım seni sessizliğimde. İyi Geceler bitaneme..!

Geceler gündüzleri aratmasın ayrı bir huzur muhabbet dolsun geceler ,Hepinize iyi geceler

“Senin olmayacak birini sevdiğin zaman, Çift mesai yapar ömrün. Gündüz yaşamaya, Gece ölmemeye çalışırsın...”İyi Geceler  Atakan Gülgar

Seni herkese benzetecek kadar değil, baktığım her yerde seni görecek kadar seviyorum.İyi geceler aşkım

Ertesi sabah uyanıp uyanmayacağımızı bilmediğimiz halde, her gece yatarken alarm kurarız.. işte buna umut diyoruz.. umut dolu bir güne uyanmak dileğiyle.. Herkese iyi geceler, tatlı rüyalar.

Sana olan aşkım her geçen gün daha da büyüyor, aşkın tutkuya dönüştü bende. Tutkumsun benim ve hep Sana Tutuklu kalacağım. İyi geceler Sevdiğim Güzele..! 

Seninle; her günün sonunda bir önceki günden daha çok mutlu oluyorum, bugün yaşadığım en güzel gündü yanında. Seni hep mutlu edeceğim biriciğim. Seni Çok Seviyorum AŞKIM..! 

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Birinin gözlerine bɑkmɑk, onun rüyɑlɑrınɑ girmeyi göze ɑlmɑk demektir. Sevmeye kɑbiliyetin yoksɑ o gözlere bɑkmɑyɑcɑksın.İYİ GECELER aşkım

Benim için AŞK sın sevdiğim tıpkı yaşamamın anlamı sen olduğun gibi, benim için AŞK gözlerin sevgilim bana baktıkça yaşama tutunduğum gibi, benim için hayat sensin sevgilim teşekkür ederim beni yaşattığın için..!İyi Geceler..! 

Salonda uyuduğumda üzerimi örtenin sen olmasına daha ne kadar kaldı.İyi geceler aşkım 

Birinin gözlerine bɑkmɑk, onun rüyɑlɑrınɑ girmeyi göze ɑlmɑk demektir. Sevmeye kɑbiliyetin yoksɑ, o gözlere bɑkmɑyɑcɑksın.iyi geceler

Umarım bir kaç yıl sonra yastık yerine, göğüs kafesimde uyursun.iyi geceler aşkım

Sen orada dara düşsen,benim burada kalbim sıkışır.İyi geceler aşkım

Yıldızların parlaklığı gözlerini anımsatır bana, her gece dalarım gökyüzünün sonsuzluğuna, seni hayal ederim gecelerimde, her gecemde yıldızlarla anarım seni sessizliğimde..! Tatlı Uykular Manolyam..!

Rüyaların en güzeli sensin, sen hayatımdaki en güzel düşlerimsin, seninle gerçek mutluluğu yakaladım sevgilim, sen benim en güzel günlerimsin, iyi uykular bitanem. 

Ne Dersin?Bir gün bizde aşkla sarılarak uyurmuyuz.Şimdilik hayaliyle iyi geceler aşkım

Birlikte uyuyacağımız gecelere adım adım yaklaşmak için, bugün yine gözlerimi sensiz kapatıyorum bitanem. İyi geceler.

Sonu gelmeyen gecelerde ,sevmeyi öğrendim.soğuk odamda hayalinle ısınmayı öğrendim.senin sayende sevmeyi öğrendim.seninle birlikte ölmesini de öğreneceğim aşkım...

Tenimizin rengi ne olursa olsun, her gece aynı ayın ışığında titremek bize nem veriyorsa aşkımız bir sevdam z birdir bizim.İyi geceler aşkım

Sen en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin iyi geceler aşkım

Öyle çok sevdim ki seni kime anlattıysam yerinde olmak istedi.iyi geceler sevgilim.


En güzel geceler seninle olsun aşkım, en tatlı rüyalar sana imrensin bitanem, sen bu dünyadaki huzurun tek adısın, benim en güzel rüyamsın iyi geceler diliyorum sevdiğim.

Dalıp gidersin kalkıp gidemediğin yerlere... Ne aklın dinler aradaki mesafeleri; Nede sol yanına söz geçer, Özleyince ellerinin sıcaklığını..İyi geceler aşkım

Gecelerim sen ol yıldızlarım olduğun gibi, hayatımın anlamı sen ol nefesim olduğun gibi, gözlerimde sen ol şuan gecelerimde olduğun gibi, aşkım hayatımda ol şuan senin için varolduğum gibi! İyi Geceler...

 Geceler ne kadar soğuk olursa olsun, hayalinle ısıtırım sensizliğimi, yıldızlar gözlerine özenerek parlamaya çalışsada, benim tek yıldızımdır gözlerin sevgilim. iyi geceler yıldız gözlüm benim.

Aşk birazda şiirsel olmalı Buram, buram sevda koklamalı. Aradan yıllar geçse bile! Ona her baktığında İlk günkü heyecanı yaşatmalı..iyi geceler aşkım
Gün bitti.BiR Şiirin son mısrası gibi ''Ay''adını yazdı suya.Sonra derin bir sessizlik sus pus oldu yalan Dünya.iyi geceler sana

Geceler ne kadar soğuk olursa olsun, hayalinle ısıtırım sensizliğimi, yıldızlar gözlerine özenerek parlamaya çalışsada, benim tek yıldızımdır gözlerin sevgilim. iyi geceler yıldız gözlüm benim

Gece ne kadar karanlık olursa olsun, hayalin aydınlatır sensizliğimi, gece ne kadar soğuk olursa olsun, ısıtır hayalimdeki gülüşün beni, iyi geceler sevgilim.

Benim en güzel rüyam sensin aşkım, geceleri seni düşlerim, uyku nedir bilmem sevgilim, gözlerimi kapattığımda hayalinle huzur bulur gecelerim, iyi geceler sevdiğim. 

Gözlerim gözlerinden uzak olsa da şuan hayalinle avuturum kendimi, ellerim ellerinden uzak olsa da avuturum yarınlarımızla, iyi geceler diliyorum bitanem sana. 

Şuan sensiz başımı yastığa koysam da, rüyalarımda yanımda olacaksın biliyorum, şuan ellerim ellerinden uzakta olsa da rüyalarımda sıkıca tutacağını umuyorum ve bitaneme iyi uykular diliyorum. 

Gecen gözlerin kadar güzel olsun, rüyaların gülüşün kadar tatlı olsun, sabahın ise bana verdiğin huzur gibi içten olsun, İyi Uykular Aşktanem. 

Tek Yeminimsin SevgiLi.. Cehennem Bir Yürekte Cennet Gibi Bir AşkLa Sevdim Seni.. Sen; SoLumda SızLayan, Gözümden DamLayan, Yaramdan Kanayan Sen.. Uzak da OLsan, Yakın da olsan SEViYORUM SENi,,yeterki sen yanımda ol bitanem.iyi geceler

Gülü gülene, Sevgini sevene, Kalbini taşıyabilene ver. Kalbimin tek sahibine İyi Geceler Hayatım.

Gündüzüm gecem belli değil, seviyorum seni yalan değil, senin sayende oldum aşık, görmez gözüm senden başkasını artık. iyi geceleR

Sen hiç gecelerin ızdıraplarına mahkum kaldın mı ? Sen gündüzleri bile geceden saydın mı kahrolurcasına ? Peki ya en önemlisi hiç sevdin mi birini senin olmayacağını bile bile ?

Senle ve senin gibi yaşamayı seviyorum, çünkü cennette bulunacağım tek dileksin. İki dünyama da ışık ol bir tanem. İyi uykular. 

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta karşılaşılması en güzel rüyasın sen meleğim. İyi Geceler... 

Güzel Gecelerimin, Tatlı Rüyalarımın tek neşesisin. Yüzündeki mutluluk bir ömür seninle olsun. İyi uykular güzelim. 

Bu gece öyle özledimki seni koca dünyanın yerini değiştiresim geldi 
Aşık olmak çok zor derlerdi de inanmazdım meğer öyleymiş bi o kadar da güzel düşünmek düşlemek.Geceleri ve gündüzleri hayalinle yaşamak sevgilim.İyi geceler aşkımın goncası. 

Seni bulduktan sonra adım sen oldun, soyadım Sevmek. Seninim ve tutkum oldun. İyi geceler prensesim.   

İnsanın değeri sevilmekle ölçülür derler. Sende öyle çok değerlisin ki, Seni dünyadaki bütün insanların sevebileceğinden daha çok Seviyorum. İyi Geceler Sevdiğim.

Öyle bir güzel baktın ki gözlerime canımın içi, içimden sevmek bir yana ölmek geldi uğruna. Senin için ölürüm cantanem. İyi geceler.

Aklımda senin olduğun ve hiç uyumadığım bir gecedeyim Sen olmadığın hiçbir gece aydınlık olamaz iyi geceler nazlı çiçeğim.

Şu hayatta bir şeyi saklı tutamadım ve bütün aleme haykırdım; ''Sana olan aşkımı'' SENİ SEVİYORUM. İyi Geceler...  

Hayallerin gerçeğe dönüştüğü halisin benim temiz kalpli, melek yüzlü yarim. Seni Seviyorum. İyi Geceler. 

Hatırlamak gönül dağındaki gül kadar güzel ise, unutulmak hüzün dağındaki diken kadar acıdır. Unutulmayacaksın sevdiğim. İyi Uykular. 

Bedenim yanında oImasa biIe ruhum hep senin yanında. İyi Geceler aşkım.

Her gece uyanmadan önceki en son konuştuğum kişi olmanı seviyorum. İyi uykular hayatım... 

Akşam gözlerimi yanında kapatmak, sabaha seninle ulaşmak. Çok mu uzak dersin kokunla uyumaya başlayacağım günler? Baharın kokusu sen gelince geliyor sanki, yokluğun ise kış ortasındaki ayaz gibi. Gel kokunla ömrüme baharı getir.iyi geceler meleğim 

Gül yüzlü, güzel kokulu değerli yarim; Rüyaların Gül Bahçesinde geçsin. İyi uykular... 

Bu dünyadaki en zor ve tek başarılı sınavım sen oldun. İyi ki varsın. İyi ki hayatımdasın. Ömür boyu bu ödülle ''SENLE'' yaşamak istiyorum. Seni Seviyorum. İyi Geceler. 

Akşamın sessizliğinde dinlerim seni, Bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Yaşamın kaynağı sevgi ise eğer, sevgi bir tutku. amaç bir şeyleri paylaşmaksa, paylaşmak dostluk. dostluk hatırlamaksa eğer, hep aklımdasın!!!iyi geceler 

Seni! görünce, sevdim; tanıyınca, aşık oldum; zamanla bağlandım. Ve benim için şimdi tutku oldun. Tutkunum sana hayatımın sevdası. İyi geceler ömrüm.  

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen güzel güzelliksin. İyi geceler.

Güzel uykular sevdiğim Kısaca benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalarıma bekliyorum Öpüyorum. İyi geceler.

Bir gül tanesi gördüm ıssız sokaklarda seni düşünerek dolaşırken, senden düşmüş muhakkak, Sana yolluyorum bir buse kondurarak. Seni Seviyorum İyi Geceler..! 

Dünyanın neresine gidersem gideyim, senin olmadığın her yer bana cehennem. Senin bulunduğun yer çöl bile olsa, çölün adı cennet olur. iyi geceler aşkım

Öyle bir rüya göreyim ki, uyanana dek tek bir rüya ve içinde sadece o güzel bakışların yer alsın. Seni çok seviyorum biricik sevgilim. 

Bir Yıldız Seç Gökyüzünden Gözlerin Gibi Pɑrlɑk Olsun Bitɑnede Bɑnɑ Seç Pɑrlɑklığı Önemli  Değil Yeter ki Sɑnɑ Yɑkın Olsun. İyi Geceler Ayışığım.

 Sen sahra çöllerinde bir gül olsan seni kurutmamak için göz yaşlarımla sulardım seni! Seni Seviyorum Sevgilim!

 KaIbimi bedenimden söküp sana vermek istiyorum. O senindir çünkü; senindir artık. Sen ruhumda başIadın ve bütün vücudumu kapIadın. Bütün vücudum sen artık. İyi geceler sevdiğim.

 Bana sonbaharın geldiğini söylüyorlar, inanmadım. Çünkü seninle uyandığım her yeni bir gün bir ilkbahardır, ve gönlümde her zaman açan ilkbahar çiçeğimsin. Sen hep yaşa hep benim ol. Seni seviyorum iyi uykular çiçeğim. 

Seninle olmak seni yaşamak tek felsefem benim. Hep seninle yaşıyor olacağım sol yanım. İyi geceler. 

Gözlerin ki bir derya gibi beni; deniz gibi düşündüren, okyanus gibi hayalleri gerçeğe dönüştürme çabasını kazandıran ve senin o güzel gözlerin hep güldükçe ben daha bir güçlü olacağım biricik sevdiğim. İyi uykular manolyam..

İnsanın mutlu olacağı bir sebep varsa sabah erkenden uyanırmış, Sende benim uykudan bir an önce uyanıp seni yaşamak için yataktan fırlama sebebimsin. Güne seninle başlamak çok güzel gültanesi. İyi geceler. 

Gözlerinde başladı sana olan aşkım, ve tüm bedenini saran güzelliğinden yumuşak ruhunla tamamlandı. Bu aşkın bir ömür boyu kalbimde büyüyerek saklanacak. Seni çok seviyorum aşkım. İyi geceler. 

Bu gece benden uzakta olan biriciğime sesleniyorum; Kokunu çok özledim, eğer ki cennete gidersem cennetin kokusu sen olasın istiyorum. Seni Çok Seviyorum güzel kokulu yarim.

En güzel geceleri seninle kapatıp, her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel, seni hiç  bırakmayacağım biricik aşkım...

Gönlümün nuru, gün geceye büründü fakat nurun hala aydınlatıyor odamı. Gece, içimdeki aydınlığı söndürmeye gücü yetmiyor. İyi uykular nurum...

Yağmur çöllere, Sevgi dillere, Bülbül güllere, Güneş toprağa, Meyveler bağa, Çiçek yaprağa, Sen bana lazımsın Birtanem...

Bir tanem sin sen,kalbimin en derin köşesinde sin.Alamazlar asla gecelerim den bile ,her anım seninle rüyalarım dorukta.iyi geceler aşkım yoğun duygularla.


Can tanem,seninle başlasın gün seninle bitsin gece. Her gün her gece okumak istiyorum seni hece hece. İyi geceler bitanem kalbim her an seninle

Aklım seni Ben seni, canımdan daha çok seviyorum, hayatımın anlamı, canım cananım, gamzelim benim, mis kokulu yarim benim, sen benim için yaşamın anlamı aşk’ın tam kendisi, gönlümün sultanı, değiştirilemeyen, yedeği olmayan, ve beni ipsiz tek bağlayabilensin uğurböceğim. iyi geceler aşkım

Yağmur başladı…Gelse de ıslansak dediği biri olmalı insanın…Benim var çok şükür,senin gibi aşk dolu sevgili.iyi geceler

Geceyi en güzel aydınlatan gözlerin kirpiklerine yenik düşünce, hayalini kurduğun tüm güzellikler senin olsun. iyi geceler.


En güzel uykuların, en tatlı rüyaların senin olmasını, hafaza meleklerinin uyurken seni korumasını dilerim. Hayırlı geceler..


Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi geceler...


Hep aklımdasın, öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen birşey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar Gültanesi.


Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin, iyi geceler canım.


Bazen öyle nedenlerin vardır ki ayakta durmak için, onları gülerken her gördüğünde neden pes etmediğini ve bu gücü nereden aldığını bir kez daha hatırlarsın. Bazen kendinden bile umudunu keser, sadece onlar için yaşarsın. İyi geceler yaşam kaynağım.


Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum. huzurla uyu birtanem..İyi geceler...seni seviyorum...


Yıldızlar yanıp sönerken yattığı yerden gökyüzüne bakan sevdiğime, O yıldızlar banada şahitlik ediyor sensiz geçen ıssız geceme, sensizliğin verdiği ızdırabıma. Yarın günaydın demek için iyi geceler Aşkıma..!


Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.


“Terketmedi sevdan beni, Aç kaldım, susuz kaldım, Hain, karanlıktı gece, Can garip, can suskun, Can paramparça… İYİ GECELER AŞKIM


Sen yaşadığım bir ömür gördüğüm en güzel günlerimsin. Sen her gece rüyalarıma giren bir tanecik sevgilimsin. İyi geceler.


Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.


Bir insanın uyumadan önce ettiği duada yerin varsa bundan güzel başka bir yer var mıdır dünyada. Dua'larımda olduğunu unutma. Tatlı rüyalar.


Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Birtanem.


Yaşanmış ve yaşanacak en tutkulu aşkların tek şahidi karanlık geceler ve parlayan yıldızlar diyor ki bana, yat uyu güneş doğacak ve sen yine ona koşacaksın. Ayaklarımın tek gideceği yerdeki büyük aşkıma iyi uykular..


Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım..


En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular


Karanlık gecemi aydınlatıyorsun Ay yüzlüm, o yüzden uyku girmiyor gözüme; ve ben Seni İzliyorum Seni Yaşıyorum. Hayatımsın.


Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.Seni Çok Seviyorum.


Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum birtanem iyi geceler.


Masum GeceIerin Masum RüyaIarı SeninIe OIsun İyi GeceIer Biriciğim


Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. İyi geceler Aşkım. 


Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse, sahiller dalgaları nasıl özlerse, kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsin aşkım, iyi geceler değerlim. 


Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bırakıldığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım. İyi uykular tatlı rüyalar.


Ben en cokta, sen uyurken seni izlemeyi hayal etmeyi seviyorum.


sen gülersen dünya güler san ağlarsan dünya ağlar..huzurlu uyu bitanem ve sen hep gül.iyi geceler


Gözlerinin baktığı her yerde ben olacağım. Gözlerini kapattığında açılacak olan gönül gözünde yine ben olacağım. Sana olan sevgimin sözlükte bir anlamı yok bir tanem. Tek anlamım sensin.iyi geceler bitanem

Eğer görebiliyorsan yıldızları ve hissediyorsan akşamın sessizliğini sana o huzur dolu sessizlikte güzel bir gece diliyorum. İyi geceler


Ben seninle uyandım ve senin hayalinle uyumak istiyorum iyi geceler aşkım.


Ben ancak seninle huzuru yakalayabilirim beraber uyuyup beraber geceyi göğüslemeliyiz sevgilim.Hadi beni de al gecelerine,ben sensiz olamam.berber olsun bize iyi geceler


Bir güzel söz söyleme sanatı varsa, birde güzel uyuma sanatı vardı İyi Geceler :)
 Gün uğrarken perdelerime Gözlerimde uyku eksik... M.Z
Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım, sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER.
-BöyIe Bir Dünyɑdɑ SeninIe Yɑşɑmɑk Vɑrken, BöyIe Uzɑk KɑImɑk Gücüme Gidiyor, Senin VerdikIerini SeninIe PɑyIɑşmɑk Vɑrken, Seni Sensiz Yɑşɑmɑk Içime Sinmiyor .İyi Geceler
Gece olunca insan daha çok özlüyor sevdiğini:))
Her gece, sonrasında başka bir gece Her gece, anlamsız bir bilmece Ve yine her gece aynı düşünce İyi Geceler  Gece Gece Şeytan dürtüyor yine Git Diyor Tırman balkondan gir odasına bir öpüçük kondur yanağına..İyi geceler..


Güven olmadıkça sevincin faydası olmaz.


İki Çeşit Uyku Vardır 1 Gece Gelmeyen 2. Sabah Gitmeyen Nolacak Bizim Halimiz..İyi Geceler
Ne kötüdür insanın aklıyla yüreği arasında çaresiz kalması. Ne kötüdür ona an kadar yakın, bir asır kadar uzak olması! İYİ GECELER
Elini tutup,gözlerine baktığım Seni seviyorum diye haykırdığım Son Aşkım sen olur musun? İyi Geceler


Aklın güzelliği dil ile, dilin güzelliği söz ile, kişinin güzelliği yüz ile, yüzün güzelliği göz ile belli olur.İyi geceler


Adamı delirtirsin Ama güzel bir delilik Ne de olsa İnsanlardan ayrı bir özellik iyi geceler


Ben her gece, gecenin karanlığında değil, gözlerinin karanlığında uyuyorum. Kara gözlüm iyi geceler.


Bak! Gökte yay gibi uçan şu turnalaraUçarlarken bir yaşamdan bir başkasınaBulutlar da birlikte gidiyor onlarla.İYİ GECELER
Gece Gördüğünüz Hayırlı Rüyaların Sabah Uyandığında Gerçekleşmesi Dileği İle İyi Geceler


Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler


"Aşk” tipi cezaevinde, müebbet hapis yatıyor kalbim!


Sen yaşadığım bir ömür gördüğüm en güzel günlerimsin sen her gece rüyalarıma giren bir tanecik sevgilimsin iyi geceler

Havanın serinIiği tenini ürpertmesin,bedenim yanında oImasa biIe,ruhum hep senin yanında...İyi Geceler 


Koku, tad, sıcak... sende her aradığım vardı:Seni soğuk bulanlar, ısıtamayanlardı.İyi Geceler


Ama ben en çok şeyi en kısa zamanda sana söyledim Yalnız Sana iyi geceler
Bazen birinin yokluğuna o kadar alışırsınız ki, başka birinin gelip o boşluğu doldurmasından korkarsınız. - Balzac

İslamiye Güneş Gibidir Üflemekle Sönmez

Gündüz Gibidir Göz Yummakla Gece Olmaz
Gözünü Kapayan Sadece Kendine Gece Yapar .


Bu gece görmeyen gözlere,
Duymayan kulaklara
Ve hissetmeyen yüreklere;
Nefrete yakın sitemi var incinmiş yüreğimin (Mehmet Emin Eryazgan)


O gece ne kadar güzeldi mehtap Gönülden fışkıran nağmeler gibi. Ruhumu yıkayan bir seldi mehtap En tatlı ilk ve son buseler gibi.( Hüseyin Nihal Atsız)Allah Bir Kulunu Severse Yalvarması İçin Onu Sıkıntıyla Sınar Bunu Unutma İyi Geceleriyi geceler gözümün nuru sevgilim.güzellikler süslesin rüyanı gül yüzün gibi güller le bezensin yatağın  

Resimli İyi Geceler Mesajları İçin TIKLA
Bir bakmışsın; Allah, hiç ummadığın anda vermiş kalbine mutluluğu.İYİ GECELER
Özlemlerimizi giderelim bu gece rüyalarımızda kavuşalım sonsuzca.Geceler bizim gündüzler değilse de.Gecelerde beklesin bizi mutluluklar.İyi geceler sevgilim.Yine gecenin bir yarısı, Aklıma takıldı gözlerin. Adını andım durmadan, Sızlasa da yüreğim. Unutmayı düşünmedim, Ağlasa da gözlerim.Sakın Beni Unutma İyi Geceler Bebeğim.


BoyIe deIicesine sevmisken HayaIIerimde seni susIerken GozIerin gozIerimi gormusken OIumsuz askim sen oIur musun? iyi gecelerSana uzak kentlerden birinde
zamanın bir yerinde
seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi
onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi
insan hergün anımsar mı aynı gözleri..
İYİ Geceler.(İclal Aydın)
Bazen gerçek olmasını istediğiniz Rüyalar.Bazende Rüya olmasını İstediğiniz Gerçekler Vardır (Sami Yusuf) İyi geceler..
Uykunda huzur bulman güne mutlu başlaman dileğiyle sevgilim.İyi geceler

Gönlüme taht kuran ,ömrümün köşkü sevgili rüyanda mutluluklar çevrelesin seni.İyi geceler

Sen benim rüyalarımdaki hayalim, hayattaki tek yaşama sebebimsin, iyi geceler meleğim.İçinde yalnızca, sen olduğun için Sana karşı duyduğum bir duygu olduğu için Seni Sviyorum İyi Geceler


Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı gecelerGeceleri uyuyɑmıyorsam, her γıldız kor gibi düşüyorsa eteklerime; endişelenme zamanı gelir uyurum ben! İyi GecelerGece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğɑ, seni gökyüzünden ɑlıp düşlerime emɑnet ediyorum, gözlerimden uzɑksın belki ɑmɑ dɑimɑ yüreğimdesin unutmɑ. İyi geceler..

Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duygularım olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun.

Bu gece Seni üzen şeyi düşünerek uyumɑ, birgün biriyle dɑimɑ mutlu olɑcɑğını düşünerek uyu, Çünkü mutlɑkɑ birgün, biriyle dɑimɑ mutlu olɑcɑksın. 

Bak Yıldızlara Samanyoluna Gökyüzünden Kaymaları  tesadüf değildir.Hemen Dilek Tut Şimdi İyi Geceler 


İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle.
Bu gece Seni üzen şeyi düşünerek uyumɑ, birgün biriyle dɑimɑ mutlu olɑcɑğını düşünerek uyu, Çünkü mutlɑkɑ birgün, biriyle dɑimɑ mutlu olɑcɑksın


Aşk, bazen gitmekIe kaImak arasında verdiğin en büyük savaştır.
Sevmeyenin akIı, gerçekten sevenin kaIbi kazanır bu savaşı.
İYİ GECELER...
Dün yine yıldızlarda seni aradım. Ama hiç biri senin olacak kadar parlak değildi.Senin güzelliğini hiçbirinde bulamadım.Ay ışığında seni aradım göremedim.Oysa her baktığım yerde sen vardın. Gözlerimi kapattım, seni düşündüm seninle oldum. Beni hissettinmi sevgilim ...Seni bütün kalbimle seviyorum..iyi geceler sevgili

Gece nedir biliyormusunuz;gece kendinle baş başa kaldığın yüreğinle hesaplaştığın,kimi zaman ağladığın bekide ağlamak isteyipte ağlayamadığın kendi dünyan.
iyi geceler mesaji
GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. İyi geceler Herşeyim!

Size yapılan en ufak bir yardımı sakın unutmayınız, yaptığınız en büyük yardımı ise hiç bir zaman hatırlamayınız.İYİ geceler

Rüyalarıma sen gel diye uyuyorum sevgilim,sen de yum gözlerini düşleyerek ikimizi.sen ve ben değil biz demek ne hoş.bizli rüyalar ne hoş.Yum gözlerini rüyanda gör ikimizi..iYİ GECELER..
Aşk, yalnız sende gerçekmiş ..Seninle aşkı yaşamak hiçbirşeye değişilmezmiş..İYİ GECELER SEVGİLİM..
yeni bir krize giriyorum,ellerim titriyor.Üzgün değilim ama;Gözlerim doluyor.Sensizliğin krizi olsa gerek bu!
''İYİ GECELER''Rabbim iyi ki seni dünyaya getirtmiş ve iyi ki benimle yollarımızı birleştirmiş şükürler olsun rabbime canım benim seni çok seviyorum bir tanem iyi geceler

Ve bazen unutmak için uyumak gerek rüyaları hesaba katmadan İYİ GECELER herkese..

Tek gözüm kapalıyken bile "Uykum yok konuşalım" dediğim insandın sen.''İYİ GECELER

Hatırlamak gönül dağındaki gül kadar güzel ise,unutulmak  hüzün dağındaki diken kadar acıdır.UNUTULMADIN  ''İYİ GECELER''kızıpta küsersen sevdiğine şu muhakkaktır yas tutarsın eski günlerine ve gülmek varken neşeyle göz yaşı dökersin yanlızlığa sen herşeye rağmen sevmeyi dene.iyi geceler

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .


iyi geceler mesajiAşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler seninle olsun.. İyi geceler aşşkım..


Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin

* Geceleri gözlerimden süzülen incitanem iyi uykular.
* Her gece olduğu gibi bu gecede uykusuzluğumun sebebi aşkım! Hasrettim! Özlemim! Nefesim iyi geceler.

* Ben her gece, gecenin karanlığında değil, gözlerinin karanlığında uyuyorum. Kara gözlüm iyi geceler.

* Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. İyi uykular ay yüzlüm!

* İyi uykular gecemi aydınlatan yıldız gözlüm!

* Ben seni gündüzlerden daha çok geceleri yaşıyorum. Yalnız geçen geceme yoldaşım iyi uykular!

* Seninle kurduğum hayaller olmasa, geceler bana kabus olurdu. İyi uykular sevgilim!

* Dilim adını anarken uyuyabilirim ama uyusam bile kalbim adını daima anar. İyi uykular unutulmazım!

* İyi uykular yüreğimdeki hıçırığım, iyi uykular ulaşamadığım feryadım, iyi uykular çok derin yaşadığım aşkım!

* Ben ay olsam Sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen yine benim gökyüzümsün. Ben sensiz  olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular tutkum!

* Bedenim yatağımda esir gibi dururken; aklım, fikrim, ruhum, kalbim senin yanında özgürce uyumakta  olacak. İyi uykular!

* Aşk dolu sesinle bana iyi geceler de ki... Kalbim huzur içinde uyusun
Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…


Arım Balım Peteğim Gülüm Dalım çiçeğim Karizmatik Erkeğim iyi GecelerSen Benim Rüyalarımdaki Hayalim Hayattaki Tek Yaşama sebebimsin iyi Geceler Meleğim


Koynunda kokunla uyumayı herşeyden çok isterdim yastğımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çoook ama çook seviyorum..

Başım yastığa,gözlerim uykuya teslim olmuyor sen gelmeden.Hadi gel sevgilim ruhum huzur gözlerim uyku bulsun,geceler ikimize iyi geceler olsun..


iyi gecsaji

Hergün hasretindeyim bu gece oldugu gibi.. Uyumadan önce şunları söyleyim sana askim; Keske sabaha kadar uykusuz kalsamda sana bakabilsem.. Keske benim uzerimde yorgan olmasa donsamda senin yaninda uyuyabilsem.. Keske gozlerimi kapattigimda ellerim yanimdaki yastiga dokundugunda o yastigi bos bulmasam.. Yine yalniz bir ruyaya daliyorum.. Sensizim iyi geceler! Butun bunlari yasiyabilmek icin mutlu yarinlara kadar yalniz uyuyacagim sevgilim..


Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER.
Seninle Başladığım Bugüne Seninle Bitirmenin Vermiş Olduğu Sevinçle, Devam Etmek için Senin kadar tatlı Bir rüya görmenin hevesi içindeyim rüyalarımın en tatlı sahibi seviyorum seni iyi geceler.


iyi geceler mesaji
Bugün de Başımı Yastığa Bana Vermiş Olduğun Mutlulukla Koyuyorum, Yarın ise Hayata Bana Verdiğin Huzurla Uyanacağım Seni çok Seviyorum Canım Benim iyi Geceler HerşeyimYüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın iyi Geceler SevgilimGecenin Çekilmez Soğukluğu Seninle Vız Gelir bana Her Başımı yastığa Koyduğumda Dualarım Sadece Sana
Birtanem Seviyorum Seni iyi geceler.
Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günü’de Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Rüyalar Görmen için dua ediyorum Sevgilim iyi geceler.Gözlerinde Yalakadım Hayatı Bırakmam, Sözlerinle Başladı Kalbim Atmaya Durduramam Sadece Sabahların Yakıcı Güneşine Değil gecelerin Soğuk Sessizliğinede Anlattım Aşkımı Şimdi Olduğu Gibi Seviyorum Seni iyi geceler Birtanem.
Yaşadığım Kadar Değil Yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim Bu Gece de Dualarım Seninle Benim yaşama Sebebim Sensin iyi Geceler Aşkım.


iyi geceler mesaji
Rüyalarda hayal Ettiğim Hayallerimi Gerçekleştirmek için Sevdiğim Yaşama Sebebim İyi Geceler

Hayatı Seviyorsam Anlamı Sen Olduğun için Seviyorum geceleri uyuyorsam Sabaha Adınla Başlamak için uyuyorum biriciğim iyi geceler.
Sabahların güneşi kalbini gecelerin Yıldızları ise Gözlerini Anımsatır Bana herşeyim iyi Geceler.

Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş, Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar Seni Seviyorum Birtanem iyi Geceler
Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.


Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .


Aşkım rüyamda seni göreyim diyecem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya deil kabus oluyo.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında..ne tatlı uyursun sen şimdi..birtek seni ölesiye sevenin senden uzakta,birtek seni ölesiye sevenin uykusuz..adını can koydum seni canıma koydum..iyi uykular


Seni gözlerimi kapattigimda degil,gözlerimi actigimda görmek ve var oldugunu bilmek isterim gülparem iyi geceler..


Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…


Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!


Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…
Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…iyi geceler mesaji  Gündüzüm gecem beIIi değiI, seviyorum seni yaIan değiI, senin sayende oIdum Aşık, Görmez Gözüm Senden Başkasını Artık iyi geceler aşkım

Bazi asklar okyanus gibidir görmesen de sonunun bir yerlerde bittigini bilirsin, okyanuslar bile kiskanir sana olan sevgimi. Görmesem de sonunu biliyorum, sonsuza kadar bitmeyecek…iyi geceler  Seni seviyorum!,
Dinlenmek ve ,unutmak için uykuyu veren
Allah'a hamdolsun. . . "
-Hayırlı Geceler.

Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim  iyi geceler.!

Tüm güzelliklerimi mutluluklarımı heyecanlarımı sana getiriyorum çünkü ben seninle yaşıyorum iyi geceler.