Kızların En Çok Sevdiği Sözler,Kızların Dayanamayacağı Etkilendiği Sözler,2017 Kız Tavlama Sözleri,100 Tane Kız Tavlayan Sözler - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

 Kızların En Çok Sevdiği Sözler


Kızların En Çok Sevdiği Sözler,Kızların Dayanamayacağı Etkilendiği Sözler,2017 Kız Tavlama Sözleri,100 Tane Kız Tavlayan Sözler

Ah be aşk ne zaman nereden vuracağını çok iyi biliyorsun.

Varsın iki göz odalı bir evimiz olmasın, yeter ki senin iki gözün bende olsunAşktan yana yaşadıklarımı bilseydin eğer, halen sevebiliyor oluşuma AŞIK olurdun… (Elif Şafak)

Seni seviyorum çünkü beni dünyanın en mutlu insanı yapıyorsun. Mutluluğa yeniden ad versem, senin isminle anarım.

Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri. 

Sen, bende heves değilsin. Heves olsan çoktan biterdin. Sen bende nefessin, ancak ben ölünce bitersin. 

Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek. 

Bu dünya yalancı bir dünyadır, gözleri görmeyen aşık olandır, gördüklerimizin hepsi yalandır, Allah'ım bu yolcuyu uyandır.

bir kalp taşımak yürek  ister hele senin aşkınla yüklü biir kalp.

Yeter artık aklımın her köşesini işgal ettiğin, gel artık hayatımı işgal et. 

Sen nefes aLdigin sürece,Ruhun ßu dünyayi terk etmediği müddetce,ßenim her aLdığım soLuk her yaşadığım dakikada..Her akLıma geLdiğin anda, Hiç ßir zaman unutma ßu aşık ßurda..

Bazen insan boş verir her şeyi, Dönmeyeceği için değil, değmeyeceği için.

Seninle yaşanacak her deliliği akıllıca buluyorum.

Kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür. 

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer

Hasret dedim vuslatsın dedi kısmet dedim kadersin dedi amin dedim dua'sın dedi nefes dedim ecelsin dedi ve ömrümü ömrüne verdim gitti..

Ağlama.. Senin suçun yok. Dünyanın kader töresi böyledir . Birilerinin mutluluğu için birileri feda edilir.. Peşkeş çeker mutluluklar ayrılıklara.. Sen Ağlama..

Dokunamayacak kadar uzak olsan da, sevebileceğim kadar yakınsın bana. Seni Çok Seviyorum! 

Senin ayağın takılıyor, ben düşüyorum. Sen nefes alıyorsun, ben yaşıyorum. Ve sen unutuyorsun, ben ölüyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan

Adını Yazmışım Kalbime Silmeye Kimin Gücü Yeter.seviyorum Seni Yasakta Olsa Ayırmaya Kimin Gücü Yeter.aklımdan Çıkarsalar da Kalbimden Çıkarmaya Kimin Gücü Yeter. 

Hayatımın en zor anında, karanlıkta parlayan bir yıldız gibi girdin hayatıma, yaşamıma, Aldığım nefese heyecan, mutluluk kattın cantanem. 

Aşk kaçmaktan çok kovaIamak, görmekten çok özIemek, gitmekten çok bekIemek, dokunmaktan çok düşü aşk öyIedirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derIer ya; YALAN. senden önce vardım beIki ama aşkım senden sonra oImayacağım inan.

Ve aşk; O omzuna yattığında, rahatsız oImasın diye kıIını biIe kıpırdatmamaktır. 

Aşk'ın bitişi değilde , Geride kalan her şeyin yalan oluşu yıkar insanı.

SözIerimi YazıIara Dökünce Tek çıkan Sonuç Seni Sevdiğim birtanem…

Aşk zamanla eşsiz sevgiye, sevgide zamanla tutkuya dönüşür. İşte bende sana şimdi tutuldum hayattaki tek TUTKUM..!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgini göstereceksin söylemek yetmez. Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez. Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez!

Yalnızlığın yalınayak sokaklarında Bir başına dolaşıp hayatın tek kişilik sınıflarında Sıralarda seninle oturabilmeyi sevdim Ağlarken göz yaşlarımı silebilmeni sevdim

Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

Ne Kara kışlar Aşkımızı Bitirecek kadar Soğuk Olacak Nede Yazlar Aşkımızı Eritecek kadar Bunaltıcı Olacak Sakın Unutma ben Seninle 4 Mevsim Değil 1 ömür boyu varım Seviyorum Seni Aşkım! 

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin. 

Bana verdiğin hayatı sevdim. Hayatımın anlamı,beni ben yapan Bana verdiğin güven duygusunu sevdim.senin olduğun herşeyi sevdim

Sen aşkın ta kendisisin, sen kalbimin bir tanesinin, ömrümü uğruna feda ederim yeter ki sen iste, seni çok seviyorum sevdiğim. 

Seni seviyorum’dan daha özel bir cümle de var: “sana güveniyorum.” çünkü herkes herkesi sevebilir; ama herkese güvenmiyor

Kavgalar Sevgiyi, Sevgiler Kavgayi getirir çogu zaman hayatımıza ben kavgalarımda Sevdim Seni Severken kavga Etmeyi Sevdim Seninle Sevgilim Kırgın Değilim Sana Meleğim.

Yokluğunla Rengimi Solduran, Açlığımda Özlediğim Tadım Olan, Dalıp Dalıp Giderken Gözlerimi Dolduran, Sen Benim Ezber Bozduran Aşkımsın... 

Elimde bir kadeh şarap Aklımda son sözlerin Kadehler değil beni sarhoş eden Beni sarhoş eden gözlerin..

Elimde Olsa Dünyanın En Yüksek Zirvesine Çıkıp Dünyanın EN Büyük Aşkını Yani Aşkımızı Haykırıcam Sevgilim.

Elimde ki Kağıda Kaleme Konu Olan, Satırlarımı Kafiye İle Dolduran, Sevdandan başka Hecelerimde Tad Olmayan, SEN BENİM EZBER BOZDURAN AŞKIMSIN...

Nerde Kaldın sevdiğim sen olmadan nefes almakta zorlanıyor bu aşığın.Gülüşün olmadan korkuyor hayattan ,Sesin olmadan korkuyor yaşamaktan..

Seni sevmek benim yeminim olsun sensiz yaşamak bana haram olsun günlerim sensiz geçtiği için lanet olsun ölmekse ölürüm yeterki senin için olsun..

Ben yaşıma,başıma bakmadan aşık oldum;o ise gözyaşıma bakmadan gitti...

Yürüdüm Hep.... HADİ SÜSLE BENİ AŞKINLA... EN ACISIZ YANI OL AŞKIMIZIN...! BANA SUSMAK KALIYOR ARTIK BİLİYORSUN... SUSTUKÇA BİRAZ DAHA SEN..!

Ayırma gözlerini gözlerimden, böyle saatlerce bak, böyle asırlarca bak.. Seni her şeyden fazla seviyorum

Sen benim ilk defa bir başkasında kendini bulduğumsun… Bana sarıldığında her şey geçiyor. Yaralarım iyileşiyor, çiçek açıyor içimin kenarları. Sol yanımın en güzel misafirisin.

Mevzu derin be sevgili. Daha seveceğiz, ağlayacağız, özleyeceğiz... Yol uzun, zaman kısa.

Sen benim gökyüzüm evvelim ahirim gecem gündüzüm kalbimi koruyan tek yarim kalbimin yazarı tek sevdiceğim ömrüm o dudaklarına yapışmak isteyip de yapışamadığım sen benim yoldaşım doğacak çocuklarımızın anasısın sevgilim seni öyle bir seviyorum ki yıldızlar bile kıskanıyor yıldızlar bile senin kadar parlak değiller diye isyan ediyorlar sana söz veriyorum ki senin elini mezarda bile bırakmayacağım canımın içi ömrüm kadınım SENİ SEVİYORUM MELEĞİM..! 

Nasıl başlayacağımı bilemiyorum ama sen hayatımı girdin gireli hayat bana öyle anlamlı öyle güzel ki seninle her zaman her an her saat her saniye vakit geçirmek istiyorum. Sen yanımdayken ölüm gelse ne olur, sen benim olduktan sonra, seni o kadar çok seviyorum ki, iyi ki seni tanımışım iyi ki varsın sevgilim

Sana rüya diyemem, senden uyanamam ki, nerede olursan ol, seninleyim ben, sanki bulutlu günesimsin, sevgilimsin benimsin, yaz yağmurum, kış gülüm, neşemsin kaderimsin, seninle dolu dünyam, gündüzüm gecem sensin, ölsem de ayrılamam, benliğim ruhum sensin.

seni o kadar çok seviyorum ki, kelimelerle anlatsam tarifsiz kalır, hayatımın erkeği her şeyi. Mutluluğum, huzurum, her şeyim o benim canım en güzel iyikim çok şükür bana bu mutluluğu yaşatan Rabbime Allah'ım bizi ayırmasın tez zamanda kavuştursun İnşallah seni çok seviyorum bitanem

İlkim, canım, her şeyim, can parçam. Bir kere gözlerine bakıp ellerini tutup sıkıca sarılmak için neler vermezdim bir bilsen. Hep yanımda ol tamam mı? Bırakma beni sakın, bırakırsan yaşayamam ki ben, sen olmazsan olmaz ki, dünyam durur, hayatım kararır, nefes alamam ki ben, beni bırakma sakın olur mu bir tanem

Beni mutlu edecek bir sürü sebebim var; ama favorim sensin. 

Sen hayat bittiği dediğim an da çıkıp geldin, taht kurdun kalbimde. Sen bana sevilmenin ne olduğunu tattırdın, sen bana mutluluk nedir onu öğrettin. Kısa süredir varsın ama sen benim geç kalmış sevdamsın, iyi ki varsın ve iyi ki benimlesin, seni seviyorum kelimesi senin için az

Yalnızlık, insanın bazen kendinden bile kaçmak istemesi, öylesine bir başınalık halidir. Aşk ise kendinden bile kaçarken, bir başka yalnızlığa tutulmaktır!

Baharın habercisi olan gülüşlerini sakın benden esirgeme sevdiğim. Sensiz bir bahar, sensiz bir ömür, sensiz bir aşk yaşatma bana. Bugünkü gibi tut da bırakma hiç ellerimi. Ben sensiz olamam ki! Seni çok seviyorum…

Hasretim sana yar, yanındayken delicesine hasretim. Her bir sözüne, âşık bakışına, güzel gülüşüne, her bir zerrene hasretim. Âşık olmak bunu gerektirir her halde. Âşık olmak çok zormuş ey aşk!Seviyorum, hem de senin anlayamayacağın kadar çok… Hani bir sonbahar akşamı, narin bir rüzgâr eşliğinde damlalar toprakla buluşur ya. Öyle bir nezaket ile mırıldanıyorum ismi sokaklarda. Yağmurun toprağa hasreti gibi öyle bir özlemle arıyorum seni. Anladım ben artık, aşığım ben sana. Ne anlatılır, ne yazılır bu sevda. Tek kelime bunun karşılığı; “aşığım” sana!

Hayatta sevmekten daha önemli ne olabilir diye düşünüyordum bazen kendi kendime. Sonradan cevabı sende buldum; Seni Sevmek. Hem de bir ömür boyu..!

Sana uzak kentlerden birinde zamanın bir yerinde seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi insan hergün anımsar mı aynı gözleri.. İclal Aydın

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu ben seni güneşi seçtim bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

HER aŞkIn Sonu değil mi?1 avuç göz yaşı!

Bir bakışın manası hiç bir lisanda yoktur, bir bakış bazen şifa bazen sihirli bir oktur, bir bakış aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır.

Aşkını yüreğimde sakladım ama anlamadın gözlerini gözlerimde sakladın anlamadım seni seviyorum dedin yine anlamadın ne yapıyım seninde seni seviyorum diyebilmen için

Ne uçanda Gözüm Ne kaçana sözüm ben Seni Bulmuşum Hayatı Unutmuşum

Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedimki Sen hiç gökyüzünden vazgeçtin mi

Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. 

Seni çok özledim. Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çizdim. Seni ne kadar özlediğimi bilmek ister misin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canım! 

Hiç kimse sevgiIisine benim için ne yaptın? DememeIi. 6 miIyar insanın içinde seni buImuş, daha ne yapsın.

Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabilirim.

O kadar seviyorum ki; Sevgini kalbime yazdım, öldüğümde benimle gömülsün diye.

Sabret Derim ... Sabret ... Yüreğime Özlemiyle Yandığın Sevgili Uzakta Değil Aslında Ve Büyükse Sevmeler Kavuşmakta Hayal Değil ... Biliyorum Birgün Kapım Çalacak Işık Olup Sen Doğacaksın Yüreğime İşte Diyeceksin Ben Geldim , Sana Geldim Sarılıp Boynuna Şükür Diyeceğim Rabbime'' EN PAHA BİÇİLMEZ ARMAĞANI '''' SENİ KATTI DİYE ÖMRÜME .!

"Kadın erkeğin ''GELİN''cik çiçeğidir" diyor Peygamberimiz. Dalından koparıldığında bir kaç dakika içinde parlaklığını, canlılığını, güzelliğini yitirmektedir bu çiçek.. En küçük hoyrat muamele ve sarsıntıda yara alıp zedelenmekte..Doğada kendi kendine yetişmesinin özgürlüğünü, kırlarda alabildiğince yayılmasının neşesini, o narinliğinin, zarifliğinin, inceliğinin verdiği güzelliği ve kırmızı renginin asaletini paylaşabilmeyi istiyorsak, üzerine titrenilmesi gereken bir çiçek kadın.

''Başkaları için duyduğun kaygı, kendin için duyduğun kaygıların önüne geçmişse, olgunlaşmışsın demektir. '' John Mac Noughton

Ben kederliyken ne zaman acsam radyoyu, Hep bana üzüntü veren şarkılar çalar. Anlamam ki Şarkılar mi hep hüzünlü olmuş Yoksa kederim mi şarkılara geçmiş....

Bir günümü Sensiz Geçirmek Çok Ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim

Senin için her zaman dua ediyorum nazar değmesin kalbine, senin için şarkılar yazıyorum belki duyarsın gelirsin çaldığın kalbimle. 

Yerin sonsuza kadar benim yanım olsun

Gülümsedi ve dedi ki ; 'Kanatların nerede peki ?' Elini tutup omzuma koydum ve 'Burada' dedim. 'Kırılmışlar' dedi." Halil Cibran

Büyük bir zɑt der ki; eşimle tɑnıştığım ilk gün, diğer bütün kɑdınlɑrın cenɑze nɑmɑzını kıldım.

Oysa ben bütün vaktimi, bütün vaktimden daha çoğunu Yeryüzünün bütün vakitlerini sana ayırmak istiyorum..

yerin yurdun yok mu diye soranlara ben hep seni gösterdim .

Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

Dünyadaki cennet nerede bilir misiniz? Gülen gözlerde, Tatlı sözlerde, Mutlu yüzlerde, Ama en önemlisi sevgi dolu yüreklerde...

Büyük seven kalbin acısı küçük olmaz

Bu gece, seni üzen şeyleri düşünerek uyuma, bir gün, biriyle, daima mutlu olacaığını düşünerek uyu. Çünkü mutlaka bir gün, biriyle, daima mutlu olacaksın..

Sanırım ki;Bir kadın için dünya cenneti,Dağ gibi duran bir adama yaslanmaktır.

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde. 

Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.

Kızlar beğendiği erkeğe değil, güvendiği erkeğe aşık olurlar.

BakMa ; ÖyLe Bana Bir GüLüşüne GözLeriMin ÖzgürLüğünü İnfaz EderiMm SevgiLiMm

MasaLLardayMış yaLan seninLe yaşadıMm her soLukta çektiM içiMe seni içiMde aska dair çok şey var içiMde anLatsaMm kaLsaMm seni ÖyLe 💞

AŞK'ı anLat bana AnLat Efsane oLsun Göz bebekLerine baktığıMda KirpikLerine saLıncakLar kuruLsun GözLerin hep konuşuyor gaMzeLiMm DiLinde söz oLup kaLbiMe dokunsun SevgiLiMm Ahu duduMm KuzuMm Burda oLMazsa ahiretde vusLat bizi buLsun

Yorumsuz hayatıma ilk yorumu sen yaptın ve ben sana kapıldım aniden. Sana aşık oldum yorumlarını bekliyorum ne diyorsun? 

Sen azıcık sev beni Üstünü ben tamamlarım..! Vallahi yaparım..

Kusura BakMa BeniMm SevgiMin #öLçüsü Yok. BaktıgıMm GözLerde #Aşk #SevdiğiMm Yürekte öLüMm #Ağır Basar .


Kadınlar bir #Çınara yaslanıp #yaşlanmak ister, #Adamlar bir Papatyaya sarılıp #uslanmak. Adam #Kadına Çınar, Kadın Adama Papatya #olduğu sürece, Ne #Papatya incinir, Ne de Çınar devrilir.

Gözlerine baktıkça ağlasa da gözlerim, gözlerine bakıp ağlamayı özledim…

Bir kadın birine korkularından, acılarından, zayıf yanından bahsediyorsa ona gerçekten güveniyor demektir. Öyle güvenen kadınları yarı yolda bırakmak ona yapılacak en büyük ihanettir..

"Deneyim, yitirdiğimiz masumiyetimizdir."

Sen kaç ben kovalarım seni ne zaman yorulursan o zaman kabullenirsin bendeki sevgiyi. 

Sen kalacaksın kimse bilmeyecek ve kimseler görmeyecek seni,yaşayacaksın gözlerimde.Özdemir Asaf

Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana!

Papatyalar var karşımda sarı sarı tıpkı sana benziyorlar, sarı saçlarını hatırlatır bana. Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma tatlı tatlı bakışın çığır açtı ufkumda. Seni Seviyorum biricik geleceğim. 

Aşkın varsa dünyam hoş, aşkın yoksa âlem boş…

Seninle geçen zaman geleceğimdeki en güzel günlerin garantisidir.

Yorumsuz hayatıma ilk yorumu sen yaptın ve ben sana kapıIdım ben sana aşık oldum yorumlarını bekilyorum nediyorsun ?

Ömrümün sonuna kadar yanında kalmak istediğim ve yanından bir saniye bile asla ayrılmak istemediğim tek kadınsın sen bir tanem. Tüm ömrümü yanında sadece susup gözlerinin içine bakarak geçirebilecek kadar aşığım sana. Sen benim bir tanemsin…

“Dünyanın en güzel manzarası, onun sana bir şeyler anlatırken parıldayan gözleri ve kahkahalar içinde savurduğu hayat dolu gülüşüdür.”

Bilir misin sevgili; Bir ruhani dokunuştu beni sana bağlayan. Bir aşktı yüreğime seni sımsıkı saran. Bir imkansızlık öyküsüydü sana olan çabam. Ve ancak bir ölümdür senden vazgeçeceğim an. 

Şiir olur gülüşlerinden sen hep böyle gülümsersen.

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, Bakınca güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir. Ama ne çare cantanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana gültanem seni bir ömür boyu sevebilirim..!Seni Seviyorum..! 

Ben senin; seni ilk karşımda bulduğum andaki tatlı bakışını sevdim. Bakışların çığır açtı ufkumda. Sen artık benim Geleceğim oldun yanımda olsan da ayrı kalsak da. Seni Seviyorum.

Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun, Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN…

Dışarıya yağmur,yüreğime hasret,fikrime sen.Nasıl yağıyorsunuz üçünüz birden bir bilsen Cemal Süreyya

Onunla ne zaman lades oynasak hep o kazandı. Kalbimdeyken nasıl aklımda derdim.

Sen şiirlerimi Okurken ağlıyorsan, ben Yazarken ölüyorum. . . O yüzden yazdığım her şiirden sonra bana ellerine sağlık deme. . . Anlasana be sEvGiLiM yorulan ellerim deil ki yÜrEqİm. .

Ey yâr!.. Yüreğimin en dip kuyusunda vuslatını beklerken, bir tebessüm bağışla sensizliklerime... Şifa niyetine..

 Akşamı son bulan ufuklarda güneş usulca kaybolurken, hayatta kalan duygularımla sana iki kelime söylüyorum…”SENİ SEVİYORUM”

Adabı Var'dır Aşk'ın.! Önce Sevmeyi Bilecek'sin, Sonra Sevdiğinin Kalbinde Kalmayı..... O" Kadar !

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum Bir ömür mutlu günlere.

Bir günün daha gecesindeyiz birbirimizden uzakta, seni yazıyorum odamın boş  duvarlarına, her cümlede adınla başlıyorum yazılara, seni seviyorum aşkım. 

Anayasamızın 269. maddesine göre seni tutukluyorum kalbime kilitliyorum sakın kaçmaya çalışma çünkü seni seviyorum 

Ben seni bu yaşımda yaşamın tam ortasında öylesine değil ölesiye seviyorum 

Seni Seviyorum” dünyanın söylenmesi en kolay olduğu kadar cesaret etmesi en zor sözüdür. Her insanın yüreği el vermez söylemeye. Benim yüreğimdeyse seni sevmekten başka bir söz yok sevgilim. Cesur olmayı bana sen öğrettin 

bin yıl ömrüm olsa, bin yıl seni severdim,bin yıl seni severken,bin yıl daha isterdim.

“Bazen birini o kadar güzel seversiniz ki, o sizi sevmeyi unutur.” 

Seninle tanışmadan önce hayat çok anlamsızdı, sanki bu dünyaya seni yaşamaya, seni sevmeye gelmişim. Bir ömür boyu seni yaşayacağım. Seni Seviyorum.  

Eğer geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı. Seni Seviyorum günışığım. 

İster yɑr ol, ister yɑrɑ. Lütfun dɑ kahrında başım üstüne. Bu can senden vazgeçmez bilesin. Seni Seviyorum. 

Senin o bir çift gözlerine ɑşık başka gözlere körüm. Kalbim gözlerinle uyanıyor, ruhum sende birleşiyor. Seni Seviyorum Biriciğim.

Neyi feda edersen, o sana ihsan edilir. Neye kıyamazsan, onunla da sınanırsın. 
Ben seni sensiz de severim ama yokluğun günden güne eritir bedenimi. Gel sevgilim. Ruhum seninle dolsun, seninle sonsuz olalım. 

Benim ilk ve tek aşkım. Sensiz geçen her saniye bir ömür gibi canım sevgilim. Ne olur bir an önce gel ve kurtar beni bu bekleyişten.

 Carsida Kaybolan Cocugun Elinde Soguyan Anne Sicakligi Hiziyla Ayrildin Benden, Oysa Ben Cay Bardaginda Birakilan Dudak Payi Kadar Bile Ayri Kalamam Senden

Aklım seni düşünüyor. Gözlerim seni arıyor. Kalbim senin için çarpıyor. Yahu bu organlar benim degil mi? Neden hep sana çalışıyor?!


Bir kuş olduğunu hayal et ama uçma uçarsan senin kanadın benım kalbim kırılır


Sana karşı olan sessizliğim içimde kopan fırtınalardandır.


Kalbimde üç çiçek yetiştirdim... Sevmek, sevilmek ve beklemek.. Sen bunlardan ikisini kopardın, bana sadece biri kaldı beklemek, beklemek, beklemek… 


Ne Hayatı Önemse Çılgınca, Nede Hafife Al Aptalca. Onursuz Birliktelikler Yerine Onurlu Bir Yalnızlık Yaşa


Bende hiç tükenmez bir hayat vardı Kırlara yayılan ilkbahar gibi Kalbim hiç durmadan hızla çarpardı Göğsümün içinde ateş var gibi Bazı nur içinde, bazı sisteyim


Dur ve dinle! Duyduğun her ayak sesi benim olabilir. Çalan her zilde benim parmağım kalmıştır. Perdeleri ardına kadar kapatma belki karşı binanın çatısında sana el sallayan ben olabiIirim.


Aşk aynen yazıldığı gibidir: Sesli başlar, sessiz biter


Aşkımın ortağı kalbimin sahibi, Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana, Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, Teşekkürler sana...


 Ben Aşkı Sana ihaneti Kara Toprağa Yazdım Sevgilim Ben Aşkım Sensin ihanetim Kara Toprağa hediyemdir.


Eğer bana evet dersen bırakırım şairliği. Şairlik zaten mutsuz adam işi. Senden âlâ şiir mi var. Baba olur evime ekmek getiririm...


Senin olmadığın her yer hasret her yer gurbet sevdiğim. Sende birşey var bana derin derin nefes aldıran bişey..

ben istemem öyle iki günlük sevgili,yüreğin varsa bir ömür sev beni.. 

SEVMIYORUM SU SAATIN SESINI,AKMASIN DURSUN ZAMAN.HERSEYIN BIR ÖNCESI VE SONRASI VARDIR DERLER YA; YALAN. SENDEN ÖNCE VARDIM BELKI AMA ASKIM SENDEN SONRA OLMAYACAGIM INAN

 Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler. Seni seviyorum

 Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum.

 Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Aşk, dünyanın en iyi mazeretiydi...(Ahmet Ümit) 

Kalbimde Sen varken herşeye katlanabiliirim..

 Diyorsun bana yarensiz  yaşa . yaşar mı bu beden ruhu olmasa..

 Sadece sev istemiyorum. Kıskan, sahiplen istiyorum. Senin olduğumu, benim olduğumu belli et istiyorum. Hissetmek istiyorum

 Görücü usuIü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gеIsin, görmeyince öIesim

Ve hiçbir zaman seven kadından daha güzelini bulamazsınız.

Benimsin diyeni değil,Sen bana Rabbimin emanetisin diyeni sevin.. 

Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

 Biz sevdamızı çöpte bulmadık ki çöpe atalım.

Gözlerin gözlerimi gözleseydi gözlerinle gözlerim göz göze gelirdi!!!


Seni seviyorum.. Nasıl yoğun, nasıl ince.. Balığın oltadan kurtulması, Ben seni öyle seviyorum işte.. Yalanı yok bunun.

Tek kaldı dünyam, dünyam olur musun? Deniz kadar sevdim, dalgam olur musun? Ateş gibi yandım, Alevim olur musun? Hiç aşık olmadım desem, aşık olur musun?Öyle Bir Sevki Beni Ben Bİle Kıskanayım Kendimi


Seni ilk gördüğümde,sana dilediğimce sarılmak istiyorum.Sana sarıldığımda,dilediğimce "öyle kıpırdamadan kalmak" istiyorum...Yanında kaldığım sürede,gitmek zorunluluğumu bilmek/hissetmek istemiyorum...Dizlerine kafamı koyduğumda,saçlarımı okşamanı istiyorum...Sen saçlarımı okşarken,ellerini tutmak istiyorum...Ellerini tutarken,gözlerini gormek istiyorum...Gözlerinde sevgiyi görmek istiyorum...Gökyüzüne sabah güneşini senle doğurmak, akşam da senle batırmak istiyorum...O batırdığımız güneşin bıraktığı karanlığı, dolunayımızla aydınlatmak istiyorum... Çünkü benSeni Çok Seviyorum..


Ey sevgilim, nerelerde dolaşıyorsun böyle? Geliyor seni candan seven aşığın dur onu dinle. Elemi de, neşeyi de beste yapmış diline. Uzaklaşma şirin yarim SHAKESPEARE


 Çaresiz kalmışım bağlı bileğim, Kahretsin sen yoksun, nasıl güleyim, Ey benim hevesim, arzum, dileğim, Yaşamak seninle, öl de öleyim

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara Götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün..


Sana geliyorum mevsimlerin koynundan. Bir elimde umutların, Bir elimde yüreğim, Gülüşlerine geliyorum yaralı ırmakları aşarak. Bu yolculuğun sonunda; Ya yıldızları dolduracağım saçlarına, Ya da aydınlıkları bırakacağım karanlıklarına.


Sen içime çektiğim nefesim Aldığım her solukta benimsin Düşlerimde yalnız düşlerimdesin Seni uzaktan sevmekte güzel Bana uzakken sevgin bu kadar güzel Ya benim olsan.. sevdiğimHer şeyin sonrası, evveli sensin
Gönlümün biricik emeli sensin
İnan ki çökerim çekemem dersen
Çünkü canevimin temeli sensin
                               Cemal Safi


Bir kere sevdaya tutulmaya gör;Ateşlere yandığının resmidir.Aşık dediğin, Mecnun misali kör;Ne bilsin alemde ne mevsimidir.                       Cahit Sıtkı TarinciNerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin.


Koku, tad, sıcak... sende her aradığım vardı:Seni soğuk bulanlar, ısıtamayanlardı.


Ben seni bir okyanusun derinliginde buldum da sevdim Parlak bir inciydin benim için Paha biçilmez bir inci Ben seni soguk ve yagmurlu bir günde Seni düsünürken gülüsündeki sicakligin içime dolup da Beni sardigi bir anda sevdim Seni sadece selvi boyun,siyah saçlarin yada kara gözlerin Güzel bir yüzün var diye degil Fikirlerinle,konusmandaki güzelligin ve benim o kor halde yanan yüregimle sevdim Ben seni derinden ve hissederek sevdim


Bir ömrün en ıssız yerindeydim, sonra birden sen geldin. Geldin ve bildiğim her şeyi değiştirdin. İçinde umut olan bir yolculuğun başlangıcıydın benim için ve seninle sanki yeniden dünyaya geldim.Keşke tanışmamıza hiç fırsat oImasaydı , ve seni hayatıma şeker misaIi karıştırmasaydım.. - Can Yücel


"Aşk” tipi cezaevinde, müebbet hapis yatıyor kalbim!
Günün her anında sen varsın yanımdaSenin gülen yüzün,parıldayan gözlerinDudaklarından her süzülen kelimeBeni benden alır götürür başka yere
Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde.(Özdemir ASAF)


İLLA BİRİNİ SEVECEKSEN DIŞINI DEĞİL İÇİNİ SEVECEKSİN...GÖRDÜĞÜNÜ HERKES SEVER AMA SEN GÖRMEDİKLERİNİ SEVECEKSİN...SÖZDE DEĞİL ÖZDE AŞK İSTİYORSAN ŞAYET TEN'E DEĞİL,CANA DEĞECEKSİN...


Dilimde Aşkının Adı,Ellerimde Elinin Sıcaklığı,Gözlerimde Gözünün Işığı,Seviyorum Seni Gülüm Sensin Aşkımın Fermanı.


Herkese yetecek kadar sevgim var ama sadece tek bir kişiyi mutluluktan göklere uçuracak ❤kalbim ❤ ️var.


Yoksunluktur aşk dediğin! Bir yanın eksik kalır geceler boyu, aldığın nefes yetişmez, sokak çocukları gibi dışarıda üşür yüreğin.gel gönlüme ısıt eni sevdiğim


BELKİ BİRGÜN DUYARSIN DİYE Bu nasıl sevgi böyle? Bu nasıl tutku? Bu nasıl özlem? Ne zaman gözlerini görsem Bir çoğalıyorum, bir eksiliyorum


Gök parıldıyorken yıldızlar sönük olabilir mi ? Sen yanımdayken kalbim yavaş çarpabilir mi ? Sevebilmek için seni seviyorum demek gerekir mi ? Tatlı bi bakış her şeyi ortaya dökmez mi ? Güzel bi gülüş seni seviyorum demek değil mi ?
Elini tutup,gözlerine baktığım Seni seviyorum diye haykırdığım Son Aşkım sen olur musun?Her gece, sonrasında başka bir gece Her gece, anlamsız bir bilmece Ve yine her gece aynı düşünce Seni Seviyorum


Tahir olmak da ayıp değil, Zühre olmak da, Hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil. Bütün iş Tahir’le Zühre olabilmekte, Yani yürekte..


GozIerin gozIerimin onunde perde oIdu Nereye baksam seni goruyorum DiIimde senin adini sayikIiyorum Sonsuz askim sen oIur musun? 


Sen deli bir yağmursun bense o deli yağmura hasret kalmış bir avuç toprak..


Son nefesimde sen derken Yanimda oIur musun? Yazdigim en guzeI ask siirinin kahramani CANIM sen oIur musun? 


Kal dersen, dağlarca severim seni, Bir deniz olurum ayaklarında, Aşk bu özleyiş bu, hiç belli olmaz, Kalbim duruverir dudaklarında.
Ümit Yaşar OğuzcanSeninle olmanın en heyecanlı yanı ne biliyor musun? Aynı şeyleri seninle aynı anda düşünmek birlikte ağlamak gülmek.(Seni Seviyorum...)Can Yücel


Seni niyemi seviyorum geçmişin içinde kaybolmuş beni, Yeniden hayata döndürdüğün için


İçinde yalnızca, sen olduğun için
Sana karşı duyduğum bir duygu olduğu için
Korkumun sebebinde sen olduğun için seviyorum.
Yine de korkmuyorum seni sevmekten.
Seni Seviyorum Seni Seviyorum
                                       Mehmet Yunus Aytek

Seni okadar seviyorumki anlatamam hani  çocuk bir çift ayakkabıya sevinirya masumca işte öyle seviyorum seni.Seni Görünce Öyle Rahatlıyorum Öyle Sakinim Öyle Mutluyumki o çocuk vardıya onun bayram sabahı sevinci gibi abartmıyorum insan mutlu olduğunda çocuktur aslında..


Gönül tezgahında şiir dokudum İplik iplik nakışında sen varsın Aşk yolunun kanununu okudum Madde madde yokuşunda sen varsın (Abdurrahim Karakoç)Benimle bir ömür Geçermi ki? Dedim Seninle Geçirmeye Ömür Yermi? Dedi İşte Bu Bana Bir ÖMÜR Yetti...Özdemir AsafAşk bu yağmur dayanmaz bu bahara
Bulutlar ince ve narindir
ve bulutlar tanır sevgiliyi
döker mercan kuşlarını avuçlarımıza
           Ferman Karaçamİçimde Bir Sevgi Var Ta KaIbimde. AnIatıImayacak Kadar Derinde. canım Desem. sevdiğim, SevgiIim, Birtanem Desem Bütün SözIer Yetersiz. Aşkın İçimde Tarifsiz.
Seni düşünmek güzel şey, Dünyanın en güzel sesindenEn güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey.
O KADAR YILBAŞI ÇİKOLATASI YEDİM HİÇBİRİ SENİN KADAR TATLI DEĞİLDİ

Aşka dair ne varsa yaşadım gönlümde Seni düşünerek ağladım tüm gece Yine de pişman değil bu gönül sevdiğine
Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu surece seni çok sevmeye devam edeceğim.

kızı etkileyecek sözler kısaGözleri uzaklıklar değil, bazen de göze alamadığımız karanlıklar acıtır.


Kızların En Çok Sevdiği Sözler,Kızların Dayanamayacağı Etkilendiği Sözler
Ben artık sensiz yaşayamam. Çünkü benim kalbim sensin. Kalp olmadan benden yaşamaz biliyorsun güzel yüzlüm

Kızların En Çok Sevdiği Sözler,Bütün yollar aşktan geçiyor, görüyor musun? Bir aşk çizgisi var her şeyden öte O çizgiden başka bütün çizgiler Aşkı tüketmekde bütün kalbim seninle..


sen bana ışık ver yeter bende filiz çok köklerim içimde gizlidir gelen giden açan soran bere budak yok bir şiir istersin “içinde benzetmeler olan” kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yokÇekmeye raziyim kaprisleriniistersen zincire vur ellerimi ne olur birtanem, anla halimi ben hala deliyim, hala sevdali                        Selami ŞahinSevdan benim gönlüme düştü. Başını gel göğsüme yasla. Beni artık sen gel kıyasla. Bir başkasıyla olmam asla
Sana uzak kentlerden birinde
zamanın bir yerinde
seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi
onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi
insan hergün anımsar mı aynı gözleri..
İclal Aydın

BEN SENİNLE SONSUZDAN GELEN İKİ IŞIN OLUP İNCE KENARLI MERCEĞİN ODAK NOKTASINDAN KESİŞEBİLME İHTİMALİNİ SEVDİM.

Neden bu kadar zor seni sevmek ve buIamamak dokunmak istedikçe uzakIaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim haIde söyIeyememek hep birşeyIer gizIemek sana sahip oIacağım yerde seni kaybetmek..


ve seni seviyorum inadla. denizin kendi derinliklerinde yatan inci kum tanelerini sevdiği gibi..seni severken; dünyadaki her şeyi seviyorum.Franz Kafka
Gâh eserim yeller gibi Gâh tozarım yollar gibi Gâh akarım seller gibi Gel gör beni aşk neyledi 
Yunus Emre


Hayatımın hem anlamı hem neşesi oluverdin, Seni gördüğüm günden beri, Şarkılarda seni düşündüm, Gecelerimin parlayan yıldızı oldun..

Bir şehir olMesela İstanbul gibiDe ki; Boğazım kuruyana kadar seveceğim seni
Ben sensiz olanlara seni aratıyorum, Ben sensiz kalanlara seni yaratıyorum, Seni saklayacağım, seni yazıp-andıkça Kendimi çoğaltıyor, seni kuşatıyorum.Özdemir Asaf


Bahçeye bir sarmaşık ekmeli şimdi. Sen sarmazsan , o sarsın evimizi...


Seni seviyorum deniz gözlüm ama sana söyleyemiyorum sana aşkımı böyle itiraf edebiliyorum seni seviyorumEy Benim Ateşler İçinde ki ; Can Tanem! Bu Yokluk, Bu Aşka Çok Fazladır Bilesin!

Sessiz bir çığlıktı aşk... Gözlerinden inen yaşların adıydı ayrılık...boğazımda düğümlenen, söylenemeyen kelimelerdeydi veda... Konuşulacak o kadar çok şey varken, hep susmaktı hasret... Hasret sendin.. Ayrılık sendin.. Aşk sen... Gözlerim dalarken boşluğa... Adını sayıklarken kimsesiz dilim... Tek günahım Sen Ol istedim...!Ben seni düşünüyorum seniHani tıpkı o ilk günlerdeki gibiKalbim diyorum kalbimDaha dün tezgâhtan çıkmış bir su sayacı gibiAşkı anılar besliyor düşler kadarBu yüzden diyorum ki aşk eskidikçe aşktırSevgi eskidikçe sevgi.
Kelimeler belki tedavi etmez,ama şiir en kanamalı savunmasıdır ruhun...içindekileri söylemenin en güzel yoludur bazen güzel dizelerle bazen öldürürcesine .yüceltmek yada mahvetmek ..Ahmet Yanık


Gülüşün;Hani yağmur yağarken güneş açar ya onun gibi birşey...

Seni ben degil gozlerim secti, onlar sevdi onlar begendi. Sen benim degil onlarınsın gittiysen bana ne onlar aglasın.

Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar.

Hayallerim var Seninle Mutlu yarınlarım var Seninle Bir Sen var içimde Bir Sen Varsın Kalbimde.

Sen gunesin dogdugu, karanlıgın bittigi yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin.


Geceler seni sevdigim kadar uzun olsaydı eger inan ki yeryuzune hic gunes dogmazdı.


ben senin özleminle gözyaşı dökerken.sen başkalarıyla kahkaha atarsan eger..her damla gözyaşım haram olsun be sevdigim..


Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.. Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil!


BEN SENİN GİTTİGİN GÜNÜ BİLE SEVDİM VE BU SEN DOLU GÜNLERE SENİ SEVEREK GELDİMMM....

S£N " Aldığım Nefes,Anlatamadığım Duygularımsın."S£N" Gözlerimde Sakladığım S£VDAM!!!Kaybetmekten Korktuğumsun..."S£N" Yarınlarda Beklediğim 'UMUT',Gözlerime Dolan Fakat Akıtamadığım Yaşlarımsın.


Bu gece ruyama gir gizlice, beni sımsıkı sar op kokla iyice, son kez isyanlar savur, kufret guzelce ve sonra cek git kahrolası hayatımdan sinsice!..

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Sevgi, el ele tutuşmaktır, Sevgi, göz göze bakışmaktır. Sevgi, bir kelebek, Sevgi, bazen de bir çiçek. Sevgi, hırlaşmak değil paylaşmak, Sevgi, kavga değil aşkla yaklaşmak.Sevgi, yürekte duyulan kıpırtı,Sevgi, gözde görülen pırıltı.Sevgi, yuva sıcağı,Sevgi, ana kucaşı.Sevgi, esirgemek, kollamak,Sevgi, bir yetim saçı okşamak.Sevgi, goncadır, gül olup açılan,Sevgi, şekerdir, dillerden saçılan.Sevgi, çevredir, yeşildir daldır,Sevgi, sohbettir, muhabbettir baldır.Sevgi, gönlü hoş tutan hece,Sevgi, aydınlık, pırıl pırıl gece.Sevgi, var ile yok arası,Sevgi, iki kaşın arası.Sevgi, nimet, aş ekmek,Sevgi, bir türkü, bir gayde çekmek.Sevgi, var olmak, var olanı bilmek,Sevgi, haddini bilmek, kendine gelmek.Sevgi, kul olmak, kulluk etmek,Sevgi, Yaradan’a şükretmek.Sevgililer Günü, bizim için hergün.

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim
Beni karanlıktan aydınlıga, yalandan gercege, olumden olumsuzluge goturdugun icin tesekkurler... Seni seviyorum!
Sen collerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ısıgım sensin, gunesimsin... Bil ki cok ozlendin.


Bir erkekle mutlu olmak icin onu cokca anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak icinse onu cokca sevip, anlamaya hic calısmamak gerekir.


Bir gun sevgilim sordu ask nedir diye... Biraz zaman istedim dusuneyim diye, ertesi gun gordum onu bir baskası ile, kulagına fısıldadım ask ızdıraptır diye.


Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim icin ve ozellikle de senin bir yudum sevgine hasretim simdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tuketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle.


Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dagıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara asık olurlar.

Husranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamıs olmakta.


Unuturum desem de inanma sakın, omrumce kalbimden silinmez adın. Bir sızı icimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.


Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum.


Dun gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, ucurumdan attım sessizligi, haber saldım ruzgarlara, fısıldasınlar seni ne cok sevdigimi ve ozledigimi.
Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın ozlemi olmalı, ozlemle acan cicekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi
Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.

Gozleriyle gozlerine goz koyanın, gozlerimle gozlerini oyarım. Gozlerini gozlerden sakın, gozlerin gozlerime lazım.

Hani en guzel asklar imkansız gelir ya insana, imkansız oldugun icin asıgım sana!..

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin.
Seni ve sensizligi dusundukce, esen ruzgarların ardından yagan yagmurlar gibi sana ve sensizlige aglamak istiyorum.


Seni ne kadar sevdigimi merak ediyorsan, yagan yagmurun her damlasını tutmaya calıs, tutamadıgın her yagmur damlası kadar seviyorum seni.


Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım.


Ayrılık kucuk sevgileri oldurur ama buyuk sevgileri guclendirir. Tıpkı ruzgarın mumu sondurup yangını guclendirdigi gibi... Bizim de sevgimiz hep yasayacak ve daha da guclenecek sevgilim. Nice gunlere birlikte olmak dilegiyle.
En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutlulukları gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.
DÜNDE,BUGÜNDE,YARINDA, YÜREGIN KADAR YANINDAYIM. KENDINI YALNIZ HİSSETTIGINDE ELINI KALBINE KOY;BEN HEP ORDAYIM

SEN DELİ BİR YAĞMURSUN VE BEN O DELİ YAĞMURU BEKLEYEN BİR AVUC TOPRAK

BIR GUL OLMAK ISTERDIM, DALIMDAN KOPTUGUM AN YALNIZ SENIN ICIN KOPAYIM VE YALNIZ SENIN AVUCLARINDA SOLAYIM DIYE BIRTANEM...! .

KÜL OLMUS ATES YANARMI?BUZ TUTMUS SU AKARMI?BU GÖZLER SENI SEVDI BASKASINA BAKARMI


Insanlar hep birilerinin pesinden kosarlar, ama dönüpte kendi peslerinden kosanlara hiç bakmazlar

Eğer beni bu sokakta,bu mahallede,bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim.

Yastigimla uykumu basbasa biraktim,sirf seninle yanliz kalabilmek için!Bu da yetmedi kendimide bir kenara bıraktım simdi burda yanliz sen varsin!!!
Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce
Birgün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasiz gitmek istersen, yanima gel ki sana sensiz yasamanin, sensiz olmanın ölüm oldugunu göstereyim.

Ne Elimden Tuttular Ne Yuzume Gulduler , Nede Bir Gun Olsun Ölümüne Sevdiler. Ben Sevdim Baskasina Verdiler. Bana Bu Dunyada Mutluluk Harammis meğer


zaman,sevginin büyüklügünü anlatir

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini.

Sari giyer günes olursun, Mavi giyer deniz olursun, Siyah giyer matem olursun, Kimbilir belki bir gün, Beyaz giyer benim olursun.


Beni bos bir kutu farzet,icimi ise sevginle donat.


Ayak ucumda basladi sevgi... ...Simdi basimin tepesinde olusan bir dusunce yiginiyla bulutlardan asagi hizla dusuyorum, dua ediyorum parasutum acilsin.

. günese adini buzla yazan biri olursa, bilki o seni benden çok seviyor..
Kimbilir hangi aksam güneşle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'

Denizlerden kağıt,yosunlardan kalem yaptım,her yere seni seviyorum yazdım, ama sen aptalsın, inandın, Çünki ben seni sevmedim, sana taptim.


 Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düstügüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN.


 Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.


Güllerin Hepsi Güzeldir Ama Senin Kadar Degil, Seni Herkes Sever Ama benim Kadar Degil


Eğer sen bana gözlerinle değilde kalbinle bakmış olsaydın seni ne kadar sevdiğimi çok iyi anlardın.


SENI 1000 KISI SEVIYORSA BIL KI BEN ONLARDAN BIRIYIM,SENI 100 KISI SEVIYORSA BILKI BEN ONLARIN ICINDEYIM,SENI 1 KISI SEVIYORSA BIL KI O BENIM,SENi KIMSE SEVMIYORSA BIL KI BEN OLMUSUM...


. Dostluk,güzellik ve sevgi kavramlarimin sözlük anlamlarini degistirmek mümkün olsaydi ben senin isminle degistirmek isterdim


 YALNIZ BiR KALBiN TEK BiR ANAHTARI VARDIR. MASUM BiR GULUMSEME. NE OLUR GULUMSE! BANA DEGIL KENDINE. CUNKU BUNU EN COK SEN HAKEDIYORSUN!


 Benim kalbimi kirmak suya yazi yazmak kadar zordur... Benim gönlümü almak günese dokunmak kadar zordur... Sen suya yazi yazmayi basardin. Simdi günesin batmasini bekle... serefsiz sevdigim...


 Hayatta Dört Yanlis Yaptim;Dogmak,Yasamak,Büyümek ve Umutlara Sarilmak,


 düsünüyorumda düsüncelerin en güzeli beni düsünüp düsünmedigini düsünürken düsündügünü düsünmem olsa gerek diye düsünüyorum


 Dünyan öyle bir kararsin ki, seni aydinlatan tek isik gözlerim olsun


. YATAGINI GÜL YAPRAKLARIYLA SÜSLEDIM,ÜZERINI AY ISIGIYLA ÖRTTÜM.TÜM KABUSLARI BEN ALDIM,BU GECE TATLI RÜYALAR SENIN OLSUN


göz damlalarınin yanaklarina çizdigi islak patikalari seyret seyretki yalnizligin acisini anlayasin


 SEN SENI BENDEN FAZLA SEVEN BULURSAN ;BEN SENI UNUTMAYA RAZIYIM...


 ben sevdim o gormedi ben yaklastim ona o uzak durdu benden ben soyledim o dinlemedi tek caresi kaldi oda velenmek teklif etmem gerek oda kabul etmedi bundan sonra kor topal yasayacagim sensiz karanlik dunyamda


 ben bu hayatta pek cok yanlis yaptim ama acisini ben cektim tek bir dogru is yaptim oda sana kalbimle guvenmekti umarim laiksin sen buna canimin ici


Karanlık dünyam,Dertler ve ben,Aklimdaki tek düşüncem,MUTLULUK ve SEN.


Deliye hergün sevgililer günü; Seni deli gibi seven askin...


 SENI saçaklarda titreyen serçenin kanat çirpmasi kadar masum ve bir anne duasi kadar içten SEVİYORUM


 Birlikte yasayabileceğin biriyle degil;Onsuz yasayamayacagin biriyle ol,Gelip bosluk dolduranlardan degil;Gittiginde yeri dolmayanlardan olsun


. NE YILDIZLARI ISTIYORUM GECE YARILARIMA,,NE GÜNESI ISTIYORUM KARANLIGIMA ,,ÇK DEGIL SENI ISTIYORUM YALNIZLIGIMA..


. BIR DOST YÜZÜNE IHTIYAÇ DUYDUGUNDA BASINI KALDIR VE GÖKYÜZÜNE BAK...GÜNDÜZLERI BULUTLARIN GECELERİ YILDIZLARIN ARKASINDAN GÜLÜMSÜYOR OLACAGIM...


 Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla........


 duygularım bir serçe gibi uçup gidiyor ZAMANIN AKISINA KARSI KOYARCASINA..


yüregime gömdüm seni söküp akmak mümkün degil,rüyaların yeter bana


unutmakmi delisin.gitmesemde bekler orada deniz,gelirsem bilmelisin.gitmek gibi bekleyecegim denizin delisine,delinin denizi gibi.o ne kadar giderse seni seviyorum...


 KALBIMI VERDIM ONA SAKLASIN DIYE,BUZDOLABINA KOYMUS SALAK;KOKMASIN DIYE..


 YASAMAK : SEVMEK, SEVMEK : PAYLASMAKTIR


. Bu dunyada sevme, sevsende deli etme, cunku seven sevilmez, sevilende kiymet bilmez


Seni seninle yasamak varken, Sensiz hayalinle yasamak gucume gidiyor ..


 GÖZLERIMDE RENK,KULAGIMDA SES,IÇIMDE BIR NEFES OLARAK KALACAKSIN...


bir gün dünyanın en karanlık ve en derin uçurumundan düssem sadece tutunacak tek dalim sen olsan seni tutmaktan degil kirmaktan korkarim


 seniseviyorum diyenin sevgisinden süphe et cünkü ask sessiz sevgi dilsizdir


 GÜNEŞİN DAHİ BUZ TUTTUĞU YERDE YANAN BİR IŞIK GÖRÜRSEN BİLKİ O BENİM SENİN İÇİN YANA KALBİMDİR.....


 rotasını kaybetmiş bir gemi gibi fırtınadan fırtınaya sürüklenirken kara göründü diye bağıran tayfanın sessindeki mutluluk hep seninle olsun..


bir şiir yazıpta seni ağlatsam,her akşam,her sabah seni koklasam,solmasan dört mevsim öylece kalsan,yinede sevgilim doyamam sana...


Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...


. Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın...


 Sevmek çay, sevilmek şeker. Bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer.
 GİT RÜZGAR. ONU SEVDİĞİMİ SÖYLE, UGRUNDA ÖLEBİLİCEĞİMİ SÖYLE,ONA NEFES GİBİ MUHTAÇ OLDUĞUMU SÖYLE AMA ŞUNU UNUTMA EGER BENSİZ MUTLUYSA, SUS VE GERİ DÖN... bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim...


 Suçum sevmek ise, cezam idam olsun. Cezam idam ise sevgilim celladım olsun. Celladım sevgilim ise adı efsun olsun adı efsun ise canım feda olsun. Efsun'a
sen taşmısın demirmisin sevda nedir bilmezmisin allahiçin bu garibe birazcık sevginden vermezmisin.


 özlemek hasret ise ve ardı ölüm ise ben ömrümü sevdanın yoluna vermişim yağmur yüreklim.  Seni Nasıl Sevdim Bilsen İnan Askımdan Erirdin Eger Bilseydin Asla Bırakıp Gitmezdin.


. seni seviyorum diyen sözlere değil senin için ağlayan gözlere inan.
 Ağırdır sevmelerim, her yürek taşıyamaz; büyüktür umutlarım, her omuz taşıyamaz; herşey olurda, şu kalbim bir tek sensiz olmaz...

her sebebin bendim madem niye sustun niye yıllarca aynı rol aynı perde sevdimde katlandım bunca derde ama çok yanlıştı adı yanlış aşktı ama suç bende hadi git durma sende...


. Sen Tanrı'ya dilenen dilek,göklere uzanan ellerimsin!Sen gözümden süzülen yaş,tek düşüncem,hasretimsin!Sen yaşadığım bir ömür,en güzel günlerimsin!Sen her gece rüyama giren,biricik sevgilimsin.... Seni güneş kadar uzak ısısı kadar yakın hissediyorum.


 UZUN VE SENSİZ BİR GECEDEN CIKTIM YORULMUS RUYALARA ASTIM RESMİNİ HER SABAH SOYLEDIM GUN ISIGININ SILEMEDIGI ISMINI (SENİ SEVİYORUM ESRA)


deniz kumsaldaki kumları zaman gecmisteki anilari siler ama hicbirsey kalpteki gercek askı silemez100. dün gece sen yoksun diye yağmur yağsın istedim,dün gece yağmadı diye sabaha kadar yolunu gözledim,aslında ne geceyi ne yağmuru bekledim,BEN SADECE SENİ ÖZLEDİM


 Senin Gözlerindi beni benden alan Senin gözlerindi kalbimi çalan Senin hasretindi zamanı durduran Sen olmadan AŞKIM bu hayat YALAN
 Sevmek ve Aşk! ikisi de ayrı şeyler. Aşk kör karanlıkta koşmaya, sevgi gün ışığında yürümeye benzer. Aşıksanız belki varacağınız yere daha önce varırsınız; ancak takılıp, düşebilirsiniz de...

Seni hâlâ Neden mi bekliyorum ? Çünkü bazı Yaralar kapanmak için sahiplerini bekler biliyor musun ?
Seni seviyorum biliyor musun,Sana ağlıyorum duyuyor musun,Seni istiyorum anlıyor musun,Sana geliyorum bekliyormusun??