Kadınları Etkileyen Sözler- En Çok Etkileyen Sözler-Kadınlar İçin Full Etkili Sözler - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

İşte Kadınları en çok etkileyen sözleri sizler için bir arada topladık. Birbirinden güzel kadınlar için için yazılmış sözler:
1. Günün nasıl geçti?: Tüm gün eşek gibi çalışmış olabilirsiniz, sevgiliniz ise o gün hiç bir şey yapmamış yan gelip yatmış veya kankalarıyla cafe-cadde-vitrin şeytan üçgeni arasında dolaşıp perişan(!) olmuş olabilir. Öküzlük etmeyin ve bir kez olsun siz ona günün nasıl geçti diye sorun, dinlemeyecek olsanız bile.

2. Harika görünüyorsun: Her zaman söylemiyorsunuz ama arada sırada ona iltifat edin, gönlünü alın. Ve lütfen zamanlamayı tutturun, yani kalkıp da saçları bigudili, yüzünde bakım maskesi varken söylememeye gayret edin!

3. Kız arkadaşlarından daha güzelsin: Sizi yeni tanıştırdığı kız arkadaşları hakkında konuşurken onu yüceltecek    şekilde iltifat edin, onlardan daha güzel olduğunu vurgulayın, egosunu tatmin edin. Ama bunu o kızların yanında yapmayın ki ilerde o kızlara işiniz düşebilir!

4. Bu konuda sen ne düşünüyorsun?: Onun düşüncelerine de önem verdiğinizi gösterin, ama lütfen bu Fenerbahçe-Galatasaray derbisi hakkında olmasın! 


5. Gerçekten zekisin: Onun zekasına da önem verdiğinizi gösterin, ona zekasını gösterecek fırsatlar verin. Kadınlar zekalarına iltifat edilmesinden hoşlanırlar. En azından gazete eklerindeki çengel bulmacaları ondan önce çözmeyin!

Öpe öpe doyamadığım iki şey istiyorum,Biri sen diğeri ikimize benzeyen.

6. Bundan sonraki hayatımı seninle geçirmek istiyorum: Muhtelemen bunu sarhoş olduğunuz zaman söylemişsinizdir, ertesi sabah uyandığınızda pişman olacaksınız. İşte alkolün zararları! 

7. En iyi arkadaşımsın: Kadınlar sevdikleri erkeklerin en iyi arkadaşlarından birisi olmayı severler, ama bu onları alıp maç öncesi birahaneye götürmenizi gerektirmez!

8. Harika bir anne olursun: Eğer önceki evliliğinizden bir çocuğunuz varsa bu sözden sonra ona açıklayabilirsiniz!

9. Eksik kalan hayatımı seninle tamamladım: Onun sayesinde bir eksikliği giderdiğinizi hissettirin ki sizi isteğiniz dışında terk ederken iki kez düşünsün!

10. Seni seviyorum: Bu sihirli sözcükler için diyecek hiç bir şeyimiz yok, seviyorsanız söylemekten asla çekinmeyin!

Etkili Romantik Sözler:

Kalbimde bir tek sana yer varken, aklımda başkası barınamaz..! 

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler... Seni seviyorum Hayatım..!

Hayat bir yaprak gibi bir gün elbet solacak...ama sana bu mesajı gönderen, seni hiç bir zaman UNUTMAYACAK.. Vazgeçemeyeceğim tek değerli varlığımsın.

Gözlerin ülkem gibidir, kokun özgürlük, ellerin bir direniş, kalbin ise bende ki devrimdir.

Sensiz geçen geceler şahidim olsun ki. Sen kalbime atılmış silinmeyen bir imzasın..! 

Kusursuzsun! Yoksa Melek Soylu musun?

Seninle her rengin anlamına varıyorum bebeğim dünyamı renklendiren sevgilim..