Sevgi Sözleri-Sevgi Mesajları - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

Sevgi Sözleri, En Güzel Sevgi Sözleri, Anlamlı Sevgi Sözleri, Çok Güzel Sevgi Sözleri, Anlamlı Sevgi Mesajlari, Sevgi Sözleri, Etkileyici Sevgi Sözleri, Full Sevgi Sözleri, Sevgi Sms'leri, Kısa Sevgi Sözleri, Kısa Anlamlı Sevgi Sözleri,En Anlamlı Sevgi Mesajları. Sevgi Sözlerle İlgili Kısa Sözler, Anlamlı Sevgi Sözleri, Etkili Sevgi SözleriSen en mükkemmel sevgiyi hak edicek kadar güzel fakat herkesin seni sevmeyi hak etmiyeceği kadar özelsin.


Aklımda işin yok! Durup durup aklıma gelme…Yanıma gel, Mevzu KALBİMDESuç benim değil ki. Şiir kokuyordu bakışların. Yazmamak gözlerine ihanet olurdu.

Gözlerin Aklıma Gelirdi. Yarım Kalırdı Uykularım.

Sen nereye bakarsan orada olmaya çalışıyorum. Farkında değil misin?

Seni "Can" diye Sevdim...! Gönlüme "Gül" Ömrüme ömür Diye Sevdim!.... Dilimde "LâL" Diye; Yüreğimde "Yar" Diye Sevdim..! Sen Benim Kalbi "Sükutum" SuskunLuğum, Sol Yanımsın. Ben Seni Pazara Kadar Değil, Mezara Kadar Sevdim..

"Herkes vurulur bir aşk"ı vuslata..!! Herkes biraz kanar hiç ummadığı yerden. ''Ben de mi,'' deme... Sen de..." çocuk sende birgün sende.

Sana Her Baktığımda Daha Çok Aşık Oluyorum Nedense <3

“ Derler Ki ” SEVENİN yüreği büyük olur… Ama bilmezlerki ; SEVDİĞİNE küçücük bir serçe gibi, Çırpınır durur

 Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

Sevgi bir yıldızdır yanıp sönen , Masmavi bir düştür gökyüzünde hiç ölmeyen, Sevenlerin mumudur sevgi , Eriyip de hiç bitmeyen. 

“Bizi mutlu eden insanlara minnettar kalalım, onlar ruhlarımızı çiçeklendiren büyüleyici bahçıvanlardır.” 💝 Marcel Proust

Elemi de, neşeyi de beste yapmış diline. Uzaklaşma şirin yarim. SHAKESPEARE 

Yeryuzunde biten her ask icin gokyuzunde bir melek aglar.

Sevmek,,,neydi? yaarr,,,sana dokunmak mı? sahip olmak mı?,,,sanmıyorum... Sevmek dokunmak değil,,,sevişmek hiç değil,,, Sevmek gözlerinde,,,damla damla erimek...An ve an seni düşünüp seni yaşamak

Bizim dünyamızın merkezi yoktur ! Mahallemizin câmi'si , secde'mizin kıblesi , çây'ımızın dêm'i - bir de yarin elleri vardı 

Fesleğen .. bile dokunmadığın sürece kokusunu yaymıyor etrafına Sevdiklerinizin yüreğine dokunun.

sen benim avucumda duam, Kalbimdeki muradım. Zikrim, fikrim, niyetim. Paylaş Ben senin gelişini kokundan anlarım. Saklama hiç kendini.. 

Her sabah gözlerimi açma nedenimsin sen. bundan günler sonrasını değil, haftalar sonrasını değil, aylar sonrasını değil yıllar sonrasını bile düşündürensin sen. gelecektede olmazsa olmaz dediğimsin sen. işte bu yüzden "...UMUDUMSUN" sen... 

'Ahir zaman bir gün olurda sende bana aşık olursun, işte o zaman günahkar olur yeminimi çiğner bende sana tutulurum.. 

SENI 1000 KISI SEVIYORSA BIL KI BEN ONLARDAN BIRIYIM,SENI 100 KISI SEVIYORSA BILKI BEN ONLARIN ICINDEYIM,SENI 1 KISI SEVIYORSA BIL KI O BENIM,SENi KIMSE SEVMIYORSA BIL KI BEN OLMUSUM… 

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın degil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana baglandım sana taptım.

Fazla hızlı yaşama hayatı, Yavaş adımlarla at adımını Hep ardına bakmadan yürürsen yolu Düştüğünde çok ararsın geçmiştekileri, Ve bir daha gidemezsin ileri Yüreğin gider her daim geri geri. 

Ben gözlerimi bir sana açmışken senin bana bakar gibi görünüp dünyayı seyretmene kırgınım. 

Sesini duysam da her an yuzunu gormek gibi degil, ozledigimi bil her an cunku hicbir sey seni sevmek gibi degil! 

"Cehennem nedir? Bence o, sevmeyi başaramamaktan acı çekmektir." Fyodor Mihailoviç Dostoyevski 

Sadece sev istemiyorum. Kıskan, sahiplen istiyorum. Senin olduğumu, benim olduğumu belli et istiyorum. Hissetmek istiyorum 

Seni sevmek Bir gül kokusuydu uzaklardan, Uzaklardan gelip yüreğime yerleşen yaşama sevinciydi En ulaşılmaz zamanlarda umudumun adıydı Seni sevmek Beklemekti kavuşmayı Özlemle ama sabırla beklemek Nereye bıraktın şimdi umutlarımı yoklar yerinde Sonsuzluğa mı gömdün benimle birlikte 

Seni sevdim diye kızdıysan sen de sev de intikam al 

"Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin." 

Beni karanliktan aydinliga, yalandan gerçege, ölümden ölümsüzlüge götürdügün için tesekkürler. Seni seviyorum 

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”Aşk Olsun” dediğinde, ”Keşke” demek için can atıyordum 

Seviyorum sana bakarken nefesimin kesilmesini, seviyorum ellerimi tuttuğunda kalbimin titremesini, seviyorum seninle bir hayatı geçirmeyi, seviyorum seninle ölümü bile sevgili.. 

Sen..! Benim ... Hz. Vahşi gibi uzaktan sevdiğim... Sen..! Benim ... Hz. Üveys gibi Kavuşmak Umuduyla Beklediğim.. Sen..! Benim ... Hz. Bilal gibi Yokluğunda Sustuğum SEVDAMSIN ...

Gök parıldıyorken yıldızlar sönük olabilir mi ? Sen yanımdayken kalbim yavaş çarpabilir mi

Çayımda ki şeker gibi, ekmeğimin tuzu gibi, gözlerimin feri gibi, hayatımın anlamısın sen sevgilim, bendeki can gibi cansın içimde sevgilim.. 

Ve dışarda delikanlı bir bahar, seviyorum seni, çıldırasıya ... Ahmed Arif

"Sevmek olağanüstü, aşk basittir. Sevmenin taklidi olmaz; aşkin sahtesi vardır... 

Hoşuma gittin, gidiş o gidiş.. 

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır. 

Yüksek bir tepeden seyre dalıyor gözlerim, Özlediğim bahar kokuları tütüyor burnuma, Aklıma gülüşün geliyor, seni düşünüyorum, ''Ya her istediğimde göremezsem'' diyorum. 

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayati boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem. 

Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum 

İnsan, Çayını soğutan havadan, Yüreğini üşüten herkesten uzak durmalı...

'Sevgilisinin attığı tribe dayanan erkek sabırlı falan değildir. Sadece seviyordur.'' 


Ben seni düşünüyorum seni Hani tıpkı o ilk günlerdeki gibiKalbim diyorum kalbimDaha dün tezgâhtan çıkmış bir su sayacı gibiAşkı anılar besliyor düşler kadarBu yüzden diyorum ki aşk eskidikçe aşktır Sevgi eskidikçe sevgi.


Seni sen olduğun için değil kalbimde yerin olduğu için seviyorum.

Beni boş bir kutu farzet, içimi ise sevginle donat. 

Dünyanın neresine gidersem gideyim gönlümün başkentinde oturanla bağlantımı koparamıyorum. 

Öyle bir insanla tanışıyorsun ki; her dakika onunla olmak istiyorsun, sarılmak istiyorsun bol bol. Bir gün gidecek korkusuyla yaşıyorsun ve kaybetmekten korkuyorsun. Onunla tartışmayı, eğlenmeyi, konuşmayı seviyorsun. Her şeyiyle seviyorsun onu. O sensin Sevdiğim. 

Hayatınızı kontrol etmeye çalışmayın . Akışına bırakın ve hayatın sunduğu güzelliklere odaklanın.... "#Hayat, devamlı değişen doğal olguların zinciridir." 

Yaşamak; mutlu olabilmeyi bilmektir. Yenilginin ardından kazanmayı hedefleyebilmektir. Küsmeyi bırakıp barışabilmektir, Ağlamanın ardından gülmeyi hatırlayabilmektir. Çünkü hayat, her şeye inat gülmeyi başarabilmektir.

Aşk öyle bir denizdir ki; yüzmesini bilmediğin halde, ya ömrüne dalış yaparsın, ya ölümüne.

Dünya denilen bu kokuşmuş çöplükte her şeyden şüphe edebiliriz ; Bir annenin sevgisi hariç !

Seni sana şiirlerimde Anlatmaktayım Herkes kendine Pay alıyor Oysa ben sadece Seni sana anlatıp Şiirlerime mısra yapıyorum Herkes okuyorda Bir sen yoksun

Kalbim diyor ki ; kimseye bişeyini anlatma..

Oksijeni bilmem ama kokun şart.


Geçtiğin her yerde çiçek açtırıyon, hiçbir şey yapmasan da olur. Yedi Numara ⚘


Sevgi ne bogazda, ne mum ışıgında yemek yemek. Ne de pahalı bir pırlanta demek. Sevgi; bir lokmada iki mutlu insan demek!

Titreyen ellerimin acısıdır sensizlik, gözlerimdeki yaşların tek sebebidir sensizlik, hayata son yemindir sessizlik, bırakma beni ölüm olur sonum sebebimdir sensizlik.. 

Çok kişiye aşık olana değil, bir kişiye çok aşık olana ''Aşk adamı'' denir.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, aksam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana...

Savaşlarını iyi seç çünkü içinde kaybolabilirsin.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarIığın karşısında. Bir gün beni arar da buIamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Senin o bakışların dünyalar güzeli gülüşün beni benden alıyor.

İçimdeki Sevgiyi Anlatsam Sana Ne günler alır Nede Aylar alır içimdeki Sen kelimesini, Sen ben Bir An Değil her An Düşünüyorum Seni Çok Seviyorum.

Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye... Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk aşk çekmektir diye...

Sevgimizin şahidi Allah olduktan sonra, papatya yaprağı sevmiyor dese ne yazar.

Uzaktan da sevilirdi yar. Mümkündü. Hem mümkün hem imkansızdı aşk. Hayatın bir parçasıydı dokunmadan sevmek. Yaklaşmadan. Aşk bugün var, yarın kaçtı kaçacak bir ada tavşanıydı sanki. Öylesine ürkek. Kimse yüzde yüz emin olamazdı aşka "sahip" olduğundan. Mülkü yok, tapusu yoktu..

Belki dünyanın sonu değilsin ama benim solumda kocaman bir dünyasın.

Bak yine sabahın ilk ışıkları iniyor yer yüzüne. Bilmezsin, ben seni martıların çığlık attığı saatte de çok sevdim.

Hayata karşı ilk küskünlüğümüz; yanımızda sandığımız kişileri, karşımızda görmemizle başlar....

MUTLULUK; DİKENLER ARASINDA AÇAN BİR GÜLDÜR…

SENI SEVDIGIMI SOYLUYORUM AMA BU YALAN,CUNKU;SANA OLAN DUYGULARIM O KADAR USTUN VE YUCEKI ASKIM ONLARA ISIM BULAMADIM…

Ben seninle hiç son düşünmedim ki Sonumuz ne olacak diye hiç hayıflanmadım Çıkarsız nedensiz sevdim ben seni Gülüşlerini öpüşlerini sevdim.

Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce

Sonbahara inat bitkiler hala yeşermekte, Geceye inat gün hala ağarmakta, Ben ise kadere inat hala Seni Sevmekteyim. İnat Bu Ya; Mahşere Kadar Seni Seveceğim. 

Her gidenin arkasından ağlasam terk ederdi gözlerim, her gidene değil son gidene bu sözlerim.....

Seni tahmin değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum

Sen gülüyorsun ya çiçek açası geliyor insanın..

Aşk sensin sevgi sen,mutluluğum ,gülücüğüm ,sevdice.Sadece sen varsın aklımda.kalbime işlenen nakış gibisin.Seviyorum seni ömrüm gibisin.

Birgün bir rüzgâr eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına... Unutma sen de bana bir tutam sevgi yolla...

 Gözlerinin gün aydınlığında parlaması yanlış!Gözlerin gecenin karanlığında yıldızları kıskandırmaya yetecek kadar parlamalı.

Bak işte bahar geldi; Papatyalar yèşerdi, Kuşlar şarkı söylemeye başladı baharın ilk deminde. Belki seninle bir gün aynı göğün semalarına kanat cırpan martıları izleriz. Umudumsun..

Uğruna bir şeylerden vazgeçeceğin insanı bulmak kolay; ama hiçbir şeyden vazgeçmek zorunda kalmayacağın insanı bulmak asıl olay. Can Yücel

Orada olduğun halde yüreğine dokunamamak var ya, işte beni yoran bu

Gün gelir zamanın kıymetini anlarsın zamanını harcadıkların bir bir gittiklerinde.. 

Kahrolsun yan yana olmadığımız he yer.. 

Bir kere sarıl bana, toprak alana kadar sürsün. Yoksa aşk darılır sana, toprak olana kadar üzülürsün... Serkan Özel 

 Herkesin dünyası kendi gördüğü kadardır sevgilim. Sen önüne bakarken, ben uzakları ezberledim

'...Yalanım varsa kalkmayayım şuradan Ben seni, Ben seni, Ben seni bir tek gün bile unutmadım!'' (Yusuf Hayaloğlu)

 Bir kaIp çizdim bеdеnimе sadece adın yazıIı yaInız bеdеnimdе 


Sen yemeğimin tuzu, yüreğimin buzu, anasının en güzel kızı… Sen kalbimde en tatlı sızı, sen bütün varlığımın sevimli hırsızı… Sen sevdikçe sevilesi, övdükçe övülesi, öptükçe öpülesi, aşık oldukça olunacak aşkımsın


"Hatalı olduğumda beni sev. Korktuğumda beni sar. Ve gittiğimde tut. Çünkü: İhtiyacım olan her şey; Sensin."


İZİN bile kalmasın karların üzerinde. Sessizce GEL. Öyle bir gelmelisin ki SEVGİLİM. "AYRILIK" aramıza girmeye bile CESARET edemesin...!!


Herkes yaşarken doya doya Sensiz yaşamak düştü benim de payıma.


İnɑn gözümde hiç bir değerin yok, ne vɑrsɑ kɑlbimde.


“Sadece bedenleri, şekilleri, görüntüleri sevenlere ne yazık. Ölüm her şeyi yok edecek. Ruhları sevmeyi deneyin.”


Aslında suçum yok inanın bana hakim bey, bende yakmak istemezdim bu şehri, ama ne yapayım, üşümüşse sevdiğimin elleri. 


Hayat bir hikaye gibidir; Ne kadar uzun olduğu değil, Ne kadar güzel olduğu önemlidir."


EIimden geIen bir şey yoktu ya sen mani oldun yada hayat, kaIbimden geIeni yaptım ben de; sevdim işte, o kadar...


Geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı. Yeryüzüne hiç güneş doğmazdı büyük ihtimalle


Dünyada senden daha iyi beni anlayabilecek hiç kimse olamaz sevgilim. Gözlerine bakışımdan, ellerini tutuşumdan tanıyorsun beni ve hissettiklerimi. İyi ki varsın ve iyi ki benim hayatımın en önemli parçasısın bir tanem…


Oysa ben ne zaman yeni bir kalem alsam kırtasiyeden.Onu hep senin isminle denedim.


Hatırla sevgilim! Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin.


Aşk iki saniye bile bakmaya doyamadığım gözlerine bir ömür boyu bakmak demek tir bence


Meşgul olan kalbimi çevrimiçi yaptın,cesareti olan titretsin. 


Aşkımız şekerden, sevgimiz tuzdan, evimiz ateşten... Bir gün ne oldu biliyor musun?... Yağmur yağdı...Ben aşkı düşledim hep Kucağıma alıp sevip okşayamadım Sancılı düşüklerimin yasında tutuştum.. Seni unutmak istediğim gecelerde bile Seninle sabahladım(Ayfer Aksoy) 


Düslerini düsleyerek yasamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamini sana adamak, sonra gögsüne yaslanip seni düslemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak


Tutupta bu şehri ikiye bölesim var,O'nun bana gelemediği,benimde ona gidemediği yerden.CEYHUN YILMAZ


Akşamın son bulan ufuklarında, güneş damla damla erirken, hayatta kalan tüm duygularımla, sana sesleniyorum: Seni seviyorum.


Sen hep  bana  ait olacakasın çünkü sana herşeyinle aşık olan tek ben varım.Ben cenneti, sarılışında gördüm Adam Düşün işte, denizi yakacak ateş, gelip benim içime düşmüş.. 'Aşk' desem yetmez!.. Ben kimseyi böyle taşımadım sol yanımda, deliyim sana.Dağın uykusuna, kuşun gözüne, Sabahın sesine, taşıdım seni. Kerem’in yaralı, ince dizine, Irmağın yasına taşıdım seni. Canın içinden, canımı duyan, Canımın içine taşıdım seni.(Ülkü Tamer)Sana geliyorum mevsimlerin koynundan. Bir elimde umutların, Bir elimde yüreğim, Gülüşlerine geliyorum yaralı ırmakları aşarak. Bu yolculuğun sonunda; Ya yıldızları dolduracağım saçlarına, Ya da aydınlıkları bırakacağım karanlıklarına.Seni saklayacağım inan Yazdıklarımda, çizdiklerimde Şarkılarımda, sözlerimde. Sen kalacaksın kimse bilmeyecek Ve kimseler görmeyecek seni, Yaşayacaksın gözlerimde.(Özdemir ASAF)
Koku, tad, sıcak... sende her aradığım vardı:Seni soğuk bulanlar, ısıtamayanlardı.
Sen bana ışık ver yeterBende filiz çok..Köklerim içimde gizlidirGelen giden, açan soran, bere budak yokBir şiir istersin“içinde benzetmeler” olanKusura bakma sevgilimHeybemde sana benzeyecek kadarGüzel birşey yokTahir olmak da ayıp değil, Zühre olmak da, Hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil. Bütün iş Tahir’le Zühre olabilmekte, Yani yürekte..Sen bana ışık ver yeter bende filiz çok köklerim içimde gizlidir gelen giden açan soran bere budak yok bir şiir istersin “içinde benzetmeler olan” kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yokEy sevgilim, nerelerde dolaşıyorsun böyle? Geliyor seni candan seven aşığın dur onu dinle. Elemi de, neşeyi de beste yapmış diline. Uzaklaşma şirin yarim SHAKESPEARE

Bir kadının dudaklarında değildir aşk.Bedeninde hiç değildir.Aşk, kadının göz kapaklarındadır.Kadın, göz kapaklarında saklar o adamı.Özdemir AsafBen seni düşünüyorum seniHani tıpkı o ilk günlerdeki gibiKalbim diyorum kalbimDaha dün tezgâhtan çıkmış bir su sayacı gibiAşkı anılar besliyor düşler kadarBu yüzden diyorum ki aşk eskidikçe aşktırSevgi eskidikçe sevgi.Gönül tezgahında şiir dokudum İplik iplik nakışında sen varsın Aşk yolunun kanununu okudum Madde madde yokuşunda sen varsın (Abdurrahim Karakoç)GozIerin gozIerimin onunde perde oIdu Nereye baksam seni goruyorum DiIimde senin adini sayikIiyorum Sonsuz askim sen oIur musun? Günün her anında sen varsın yanımdaSenin gülen yüzün,parıldayan gözlerinDudaklarından her süzülen kelimeBeni benden alır götürür başka yereAşka dair ne varsa yaşadım gönlümde Seni düşünerek ağladım tüm gece Yine de pişman değil bu gönül sevdiğine

Seni ilk gördüğümde,sana dilediğimce sarılmak istiyorum.Sana sarıldığımda,dilediğimce "öyle kıpırdamadan kalmak" istiyorum...Yanında kaldığım sürede,gitmek zorunluluğumu bilmek/hissetmek istemiyorum...Dizlerine kafamı koyduğumda,saçlarımı okşamanı istiyorum...Sen saçlarımı okşarken,ellerini tutmak istiyorum...Ellerini tutarken,gözlerini gormek istiyorum...Gözlerinde sevgiyi görmek istiyorum...Gökyüzüne sabah güneşini senle doğurmak, akşam da senle batırmak istiyorum...O batırdığımız güneşin bıraktığı karanlığı, dolunayımızla aydınlatmak istiyorum... Çünkü benSeni Çok Seviyorum..Sen içime çektiğim nefesim Aldığım her solukta benimsin Düşlerimde yalnız düşlerimdesin Seni uzaktan sevmekte güzel Bana uzakken sevgin bu kadar güzel Ya benim olsan.. sevdiğim


Ben seni bir okyanusun derinliginde buldum da sevdim Parlak bir inciydin benim için Paha biçilmez bir inci Ben seni soguk ve yagmurlu bir günde Seni düsünürken gülüsündeki sicakligin içime dolup da Beni sardigi bir anda sevdim Seni sadece selvi boyun,siyah saçlarin yada kara gözlerin Güzel bir yüzün var diye degil Fikirlerinle,konusmandaki güzelligin ve benim o kor halde yanan yüregimle sevdim Ben seni derinden ve hissederek sevdim


BoyIe deIicesine sevmisken HayaIIerimde seni susIerken GozIerin gozIerimi gormusken OIumsuz askim sen oIur musun? Elini tutup,gözlerine baktığım Seni seviyorum diye haykırdığım Son Aşkım sen olur musun


 Çarpsan karasevdayı en azından yüzbinle.. Nasıl bağlandığımı anlarsın kemendinle.. Kaç defa çıkıp gittim buralardan yeminle.. Ama her defasında geri döndüm SENİNLE.. Benden nefret edenlerle meşgul olacak vaktim yok çünkü ben bana değer  verenleri sevmekle meşgulumistisna bir yara gibi kal bende... hayra yorulan düşlerim ol. böl gecemi, destursuz gir mabedime, şifa niyetine dokun yüzüme.

 Biz sevdamızı çöpte bulmadık ki çöpe atalım.


Bir kere sevdaya tutulmaya gör;Ateşlere yandığının resmidir.Aşık dediğin, Mecnun misali kör;Ne bilsin alemde ne mevsimidir.                       Cahit Sıtkı TarinciHerkese yetecek kadar sevgim var ama sadece tek bir kişiyi mutluluktan göklere uçuracak ❤kalbim ❤ ️var.


Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara Götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün..


Her şeyin sonrası, evveli sensin
Gönlümün biricik emeli sensin
İnan ki çökerim çekemem dersen
Çünkü canevimin temeli sensin
                               Cemal SafiBir ömrün en ıssız yerindeydim, sonra birden sen geldin. Geldin ve bildiğim her şeyi değiştirdin. İçinde umut olan bir yolculuğun başlangıcıydın benim için ve seninle sanki yeniden dünyaya geldim.


Hiç görmesem bile seninle olmayı seviyorum. Hiç korkmuyorum seni sevmekten. Senin gülüşünü seviyorum her bana bakışında Gözlerine de okuduğum o duyguyu Gözlerindeki gözlerimi seviyorum.                    Mehmet Yunus AytekİLLA BİRİNİ SEVECEKSEN DIŞINI DEĞİL İÇİNİ SEVECEKSİN...GÖRDÜĞÜNÜ HERKES SEVER AMA SEN GÖRMEDİKLERİNİ SEVECEKSİN...SÖZDE DEĞİL ÖZDE AŞK İSTİYORSAN ŞAYET TEN'E DEĞİL,CANA DEĞECEKSİN...


Öyle Bir Sevki Beni Ben Bİle Kıskanayım Kendimiİçimde Bir Sevgi Var Ta KaIbimde. AnIatıImayacak Kadar Derinde. canım Desem. sevdiğim, SevgiIim, Birtanem Desem Bütün SözIer Yetersiz. Aşkın İçimde Tarifsiz.


Sen yaşadığım bir ömür gördüğüm en güzel günlerimsin sen her gece rüyalarıma giren bir tanecik sevgilimsin


Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin.


"Aşk” tipi cezaevinde, müebbet hapis yatıyor kalbim!


Benim Sadece sana ihtiyacım var.Sesine Gözlerine Mesajlarına Gülüşlerine


Götür beni sen gittiğin yere. Gönlüm sana düştü bir kere. Şahit olsun bana akan dere.Aşk bu yağmur dayanmaz bu bahara
Bulutlar ince ve narindir
ve bulutlar tanır sevgiliyi
döker mercan kuşlarını avuçlarımıza
           Ferman Karaçam


Ey Canımın Sahibi Yar Sen Benle Olduktan Sonra Kaybettiklerimin Ne Önemi Var HZ.Mevlana


Mutluluğu sende bulan senindir Ötesi Misafir


Seni okadar seviyorumki anlatamam hani  çocuk bir çift ayakkabıya sevinirya masumca işte öyle seviyorum seni.Seni Görünce Öyle Rahatlıyorum Öyle Sakinim Öyle Mutluyumki o çocuk vardıya onun bayram sabahı sevinci gibi abartmıyorum insan mutlu olduğunda çocuktur aslında..


Benimle bir ömür Geçermi ki? Dedim Seninle Geçirmeye Ömür Yermi? Dedi İşte Bu Bana Bir ÖMÜR Yetti...Özdemir Asaf


Öyle bir tutkuluydun ki hayata başlarken…
Şimdiyse küçücük bir çiçek teselli ediyor seni…
Aradaki o büyük boşluğun adı,
Aşk olsa gerek
Cezmi Ersöz


Bir gülümse Bir şey söyle Bu gece çok ihtiyacım var Bir tatlı söz yeter bana Eğer hala sevgin varsa

Çekmeye raziyim kaprisleriniistersen zincire vur ellerimi ne olur birtanem, anla halimi ben hala deliyim, hala sevdali                        Selami Şahin

Seni anmaktayım her gece Seni görmekteyim her düşte..Ne olacak bu böyle ,bahçelerimde güller gibi açıp Mutluluk gibi kokular saçmaya var mısın benimle.

Ben arı kovanından;Bal çalmaya çalışan acemi bir Aşık gibiyim.

Aykırı anlamlar arayıp durma güz bitip sular köpürür de kapanmaz gülüşünün açtığı yara Sen Gidince uçurum olur her gece

Gâh eserim yeller gibi Gâh tozarım yollar gibi Gâh akarım seller gibi Gel gör beni aşk neyledi 

Yunus Emre
Cam kırıkları gibi bizim sevgimiz, önce yaralayan sonra kanatan. Sevgili! Sensin en nihayetinde o yarayı saracak olan, yine sensin benim kalbine merhem olan, yine sensin tekrar kanatacak olan..

Her gece, sonrasında başka bir gece Her gece, anlamsız bir bilmece Ve yine her gece aynı düşünce Seni Seviyorum

Gözlerim seni gördü, yüreğim sev dedi.Bende sevdim işte…

Ah sevda bahçemin tutsak çiçeği.. Ben seni oraya hapsettim. Seni hapsettim kırık bir aşk şarkısı eşIiğinde. Hüzne buIadım seni. Deniz meItemIerini okşayan saçIarını hapsettim kaIbimin kıvrımIarına. Ordasın artık. Oradasın ve ne kadar oIman gerekiyorsa.

Bir yudum zehir olsan, bir an bile düşünmeden seni içerdim, Sırf seninle bir olmak ve seni içimde hissetmek için.

Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, Duyduğum en derin sevgi senin eserin, Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin, Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

Umut, şimdi hiç görmeyen birine gökkuşağını anlatmak kadar zor ve imkansiz...

Bu GünLer Kötü oLsa biLe..YaRınLar Hep GüzeL oLur DerLer..Peki Bu GünLer DünLerin YarınLarı DeĞiLmiYDi

Ben sensiz olanlara seni aratıyorum, Ben sensiz kalanlara seni yaratıyorum, Seni saklayacağım, seni yazıp-andıkça Kendimi çoğaltıyor, seni kuşatıyorum.Özdemir Asaf

Seni seviyоrum derken, hiç yalan söylemedim. Yalan söylerken, hiç, Seni seviyorum demedim.

"Bu kadar hesap yapmaya ne gerek vardı? Hepi topu aşk işte. Gelir, yaşanır ve günü gelince biterdi.

Sen başında tacınla, omzunda kanatlarınla, etrafa saçtığın mutluluk ve huzurla bir Güneş gibi parıldarken;Ben kalbimi yıldızlarla aydınlatıp, güllerle süsleyerek aşk bahçesine çevirdim.
Sen hala kendini yanlız mı hissediyorsun?
YaNLıZ AdaM yanlızlığını seninle unuttu.
Sen hala kendini yanlız mı hissediyorsun?YaNLıZ AdaM yanlızlığını seninle unuttu.


Biliyordum, seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettigimi, Kimsenin okuma yazma bilmedigi bir kentte..

Gözlerine şiirler yazmıştım, yazma dedi sözcüklerim akmaya başlarsa gözlerimden cümlen olurum dedi

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

♥Bütün insanlar sever ama sevmenin ağırlığını kaldıramaz ,PES EDER..Bütün insanlar sevilir ama  sevilmenin kıymetini bilemez KAYBEDER..

  Yüreğinin adresini ver bana ♡____\\\\ Arayıp ta bende bulamadığın mutlulukdan..Sana biraz havele çıkaracağım...____\\\ Korkma yüreğini istemiyorum. .Bende nasıl bir yürek var bil istedim..!!

Aşkın ekim'i kasım'ı olmaz ki.!ılık bir ekim sabahında,ayaz bir şubat akşamında,ya da temmuz güneşinde sevemez miyim seni?severim...hem de çok!.

Mevzu Unutmak Olursa ,
Acınız Değil, Adınız Bile Kalmaz . .

İlk defa susuyorum sessizce , oysa bağırabağıra yazmıştım seni içime , mevzu derinsevdiğim bu gece sensizliğin tribindeyim

♥Varlığının tiryakisi,yokluğunun delisiyim.Beni senden mahrum etme,gözlerinin hastASIYIM.

♥Uzaktan seviyorum seni ..Kokunu alamadan ,boynuna sarılamadan,yüzüne dokunamadan,...Sadece seviyorum..

 Bir telefon bekliyorum, sevgilim diye başlayan, seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum, dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen…

♥ Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

♥ Hayatta iki kör tanıyorum; 1.’si senden başkasını görmeyen ben, 2.’si beni göremeyen sen…

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana, seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inanki bir tanem her gün yağmur yağardı…

♥ Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı…

♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim…

♥ Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayayım deme! Belki bir yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan biri vardır…


♥ Bir gül olmak isterdim, dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

♥ Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen yağmur damlalarını tutmaya çalış, tutabildiklerin senin sevgin tutamadıklarınsa benim sana olan sevgimdir…

♥ Ağlayışımm terk edip gidişine değil. Ben, sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, seni de sensizliğini de alıp gittin…

♥ Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın…

♥ İnsanlar hep birilerinin peşinden koşarlar, ama dönüp de kendi peşlerinden koşanlara hiç bakmazlar…

♥ Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte, geceye inat gün hala ağarmakta, ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim. İnat bu ya, mahşere kadar “seni seveceğim”…

♥ Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

♥ Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir…

♥ Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o, yalnız ve yalnız senin için yanan kalbimdir…

♥ Gayem zat-ı alinizi taciz etmek değil, efkar-ı umumiyede muhabbet kurmaktır. Cevabı müspetiniz kalb-i hazalimi tamir-i temin edeceğinden, desti muhabbetinize talibim…

♥ Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektiğim çileme tek bahanesin. Melek mi, şeytan mı bilmem ki nesin…

♥ Ben seni unutmak için sevseydim sana olan tutkumu kalbime değil, güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım…

Allah‘ım canımı bir sonbahar günü al ki, o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın…

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim…

♥ Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun…

♥ Dünyadaki en güzel şeyi sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki…

♥ Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur…

♥ Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

♥ Tek başıma değilim, ben ve ümitsiz aşkım var…

♥ Ayrılık küçük sevgileri öldürür, ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, yangını körüklediği gibi…

♥ Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana…

♥ Başkasına kendinden fazla değer verme, ya onu kaybedersin ya da kendini mahvedersin…

♥ Dün çiçekcinin önünde bir gül gördüm, dünyanın en güze lgünü benim diye haykırıyordu… O gülü aldım, ama en güzel gül olduğu için değil… Seni görüp utansın diye!

♥ ARAMIZDA ALEVDEN BIR DENIZ OLSA BANADA MUMDAN BIR KAYIK VERSELER HIC DUSUNMEDEN OLUMU O MUMDAN KAYIGA BINER GELIRIM SANA.

♥ seni yyldyzlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranyzda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

♥ ÖNCE DÜSTÜGÜMDE KALKMAYİ ÖGRENDİM SONRA ALEVE DOKUNDUGUMDA ACİYİ SEVMEYİ ÖGRENDİM SEVİLMEYİ SONRA TERKEDİLİP BEKLEMEYİ SAYENDE UNUTULMAYİDA ÖGRENDİM HERSEYİ ÖGRENDİMDE YALNİZ UNUTMAYİ ÖGRENEMEDİM

♥ insanlar kirmizi güllerin pesinde kosarken ayaklari altinda ezilen papatyalarin farkina bile varmazlar

SENI SEVIYORUM! DIYEN DILLERE DEGIL…SENIN ICIN AGLAYAN GOZLERE INAN…

♥ Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kyskansyn. Gözya?laryn yana?ynda nem de?il dadaklarynda kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

♥ Sen en mükkemmel sevgiyi hak edicek kadar güzel fakat herkezin seni sevmeyi hak etmiyeceği kadar özelsin…  Rüzgarin kemanini çaldigi ve damlalarin pencerene vurdugu bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun ve keske dedigin tüm güzellikler senin olsun…

♥ Seni Seviyorum” derken asla yalan söylemedim. Yalan söylerken de asla “Seni Seviyorum ” demedim ♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

♥ OYLE BIR TUTKI ELIMI KIMSE BIZI AYIRMASIN OYLE DELICESINE SEVKI BENIM GIBI TUM YUREGINLE HERKES ASKIMISI KISKANSIN VE OYLE BAKKI TUM SEVGINLE SENSIZ YASAMAK BANA HARAM OLSUN GOZLERIN KALBIME ASKI KAZISIN.

♥ ELIMDE DENIZDEN ÇIKARDIĞIM BIR MIDYE KABUĞU VAR.DENIZDEN O KADAR UZAKKI. TIBKI BENIM SANA UZAK KALDIĞIM GIBI.

♥ Karanlık gecelerde tek beyazım Bunaltıcı sıcaklarda sevda ayazım ol Göğe martı kadar yaraşmaz ki başka kuş Gönlüme senden başkası yaraşsın Sen kanat çırp ki gök kubbemde Sevda gülüm hicabımla kızarsın

♥ Askin ilk solugu mantigin son solugudur.(

♥ Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalyn, okyanus kadar derin, kelimelere sygmayacak kadar büyük bir sevgymyz oldugunu sakyn unutma !


♥ Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü bir yerde senin bir gülüşün için yaşayan biri var

♥ ASK:GÜLÜ DIKENIYLE AVUÇLAMAYA BENZER. ELLERIN KAN IÇINDE KALIR AMA DIKENLERIN HESABINI GÜLDEN SORAMAZSIN…..

♥ Ne seni unutmak için bir çabam var içimde, ne de aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne de seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm,ne de seni görmeye dayanacak bir kalbim var

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

♥ Gel, bir bestem de sen ol Sevda şiirim, aşk erim Ben seni güftesiz de söylerim Çünkü ben Güftelenmemiş aşkların talibiyim Gel, bir martı da sen ol omzumda

♥ NE OLURDU BIR YAPRAGIN DAHA OLSA!BAK SEVMIYOR ISTE BENI HAIN PAPATYA!

♥ aci ve hüzün bir yildiz kadar uzak,mutluluk gozbebegin kadar yakin olsub.umutlarin gercek,gerÇeklerin mutluluk,mutluluklarin sonsuz olsun..

♥ INSANIN INSANA VEREBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI…

♥ Gozlerin gozlerimde, ellerin ellerimde, askın icimde ve ruhun bedenimde oldugu surece seni cok sevmeye devam edecegim…

♥ Hani uzakta yıldız parlak gelir ya insana uzakta olduğun için tutkunum sana… Hani en güzel imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana…

♥ Acımak sevgi değildir,üstünlüğün kabulüdür. Hoşgörü sevgi değidir, istemediğine katlanmaktır. Bağımlılık sevgi değildir, gereksinimin karşılanmasıdır. Sevgi değer vermesini bilmektir. Sevgi yaşama hakkını kabul etmektir. Sevgi varolmaktan kıvanç duymaktır. Sevgi eşitliğin duyumsanmasıdır…

♥ YAGMURU SEVDIGINI SOYLUYORSUN AMA YAGMUR YAGINCA SEMSIYENI ACIYORSUN, GUNESI SEVDIGINI SOYLUYORSUN AMA GUNES ACINCA GOLGEYE KACIYORSUN, RUZGARI SEVDIGINI SOYLUYORSUN RUZGAR CIKINCA PENCERENI ORTUYORSUN.ISTE BUNDAN KORKUYORUM CUNKU BENI DE SEVDIGINI SOYLUYORSUN…

♥ En surekli ask karsiligi olmayan asktir.(

♥ Yok, derdin üstüne derdi yığma yok Gökte güneş olsam, sana doğma yok Sen sultan ben köle, öyle yağma yok Gözüme görünme, yıkıl karşımdan

♥ Ne zaman çöller deniz denizler çöl olursa,güneş doğmayı unutup ay çimene düşerse,dağlarda nilüfer çamlarda gül biterse,işte o zaman seni unutup başkasını SEVERİM!

♥ ASK GUNAH OLMAYACAK KADAR MASUM, KOLE OLMAYACAK KADAR OZGUR, UNUTULMAYACAK KADAR DERIN, UMULMAYACAK KADAR YAKIN, TEK BASINA YASANMAYACAK KADAR TAKIMDIR…

♥ Alaca karanligi sevmem ben ya gündüz olmaliyim yada gece,kursun ya derinden vurmali yada namluda kalmali sevgili dedigin:ya tam sevmeli yada birakip gitmeli

♥ Gozleri uzaklıklar degil, bazen de goze alamadıgımız yakınlıklar acıtır.

♥ Rüzgarı keman çaldığı ve damlaların Pencereye vurduğu soğuk bir gecede Uzanıp, hayalini kurduğun ve keşke Dediğin bütün güzellikler senin olsun

♥ Aşk günah olmayacak kadar masum,köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır…

♥ bir delinin seni öpmesine izin ver ,ama bir öpücügün seni delirtmesine izin verme