Aşk Sözleri-Aşk Mesajları - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

Aşk Sözleri-Aşk Mesajları
En Güzel Aşk Sözleri, Anlamlı Aşk Sözleri, Çok Güzel Aşk Sözleri, Aşk Mesajları, Harika Aşk Sözleri, Etkileyici Aşk Sözleri,Full Aşk Sözleri, Aşk Sms'leri, Kısa Aşk Sözleri, Kısa Anlamlı Aşk Sözleri,En Anlamlı Aşk Mesajları. Aşk ile İlgili Kısa Sözler, Özlü Aşk Sözleri, Etkili Aşk Sözleri 

Aşk Sözleri-Aşk MesajlarıSonra sen çıktın karşıma,, Ve içimden dedim ki ; "Allah bazen yapılan iyiliklerin mükafatını cennete bırakmıyor..."

kıyak aşk sözleriAşk Sözleri-Aşk Mesajları

Sen benim sadece ilk görüşte değil her görüşte aşık olduğum ilk ve son aşkımsın.

Kuşlar kadardı kadının kalbi ve gökyüzü kadar sevdi adamı.

Benden nefret edenlerle meşgul olacak vaktim yok, çünkü ben bana değer verenleri sevmekle meşgulüm. Sen benim Herşeyimsin en Değerlim..!  

Senin baharın da açan çiçek olsam Senin rüzgarında savrulan yaprak olsam Senin yağmurlarında ıslanan kuş olsam Senin gönül köşkünde yer bulabilsem Senin denizinde balık olsam Senin yüregine dogan güneşin olsam Senin daglarında kar olsam Olsam.

Dudağın dudağıma değmeden, kimse benden susmamı beklemesin... - Emre Karataş 

Sevgilim nerdesin, Gecenin bak kaçı olmuş, Ben hala aşkımıza nöbetteyim, Gözlerim dolmuş, içim burkulmuş, Ben senden hiç gidemedim ki Hala SENDEYİM... 

Öyle Bir Sevki Beni, Ben Bİle Kıskanayım Kendimi.

Aptal gibi gözükmeye razı değilsen, aşık olmayı hak etmiyorsun demektir. (A Lot Like Love)

Belki dünyanın sonu değilsi ama,sen benim Sol'umda bir dünyasın.

Sen ve Ben...! Avuç Kadar Yüreğe Sıkışmış İki "DÜŞ" üz Aslında... Sen Benim "Düş" lerim desin; Hatta Belki de "DÜŞ" lerim Sensin...! Öyle Ya Gözümü Her Kapattığımda Aklıma İlk Düşen sin.

Çay deminden Dost kıdeminden Yar insanın yüreğine Attığı düğümden belli olur .

Seni özlemek bile huzurken . SARILMAK Nasıldır kim bılır

Ben güzel ruhuna aşık oldum senin. Sadece bu yüzden sadakat kokuyor bu tutku. Çünkü sen ebedi ruh hastalığım olacaksın benim.

Bize sözlerimizden daha çok yüreğimizden anlayan gerek

Özlemek denmez buna bunun adı yangın.Seni seviyorum


Aşk , bir uçurum kıyısında gözü bağlı yürümektir. Zülfü Livaneli

Canımdan geçen kadın, canımda konakladın... Son hoşçakal söylendi, git artık, çok mutlu ol, gülümsemenle hatırlayacağım seni... Son bir şiirin vardı bende, şimdi o da bitti..

Aşk herkesi ona benzetip, kimseyi onun yerine koyamamaktır.

Hissediyormusun bilmiyorum ama çok özledim.

Sen benim içimdeki benim bile ulaşamadığım yerlere dokundun.

Bu hayatta her şey den sıkılırım ama sana bakmaktan ve seni sevmekten asla.

Senden başka hiç kimseyi istemiyorum ne olur geri dön.

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek 

Şimdi yanında olmak, Dudaklarında ölmek vardı anasını satayım. Başka bir felsefede seviyorum seni. Dudak bayı bırakmadan, O Öyle dolu , öyle tıka basa . Öylesine değil işte. Bambaşka

Bir andır o, ama bütün zamanlara siner... Murathan Mungan

Çarpsan karasevdayı en azından yüzbinle.. Nasıl bağlandığımı anlarsın kemendinle.. Kaç defa çıkıp gittim buralardan yeminle.. Ama her defasında geri döndüm SENİNLE.. 

Mağlubiyettir Aşk ,Bir selamına bile yenilirsin.

Vaktin geçtiğini anlamaz, yanından gittiğinde zaman geçmez bir daha ki buluşmaya. 

Öyle çoksun ki yüreğimde Sen Gibi,Gök Gibi,Renk Gibi.Öyle Saklısın ki Yüreğimde Bir Yudum nefes gibi nefesim gibi.

Seni seyrettim camdaki buğuda Suya dönüşen nefestin.. Sızdı damla aşağılara Camı aştı hayalin,dışarıya geçti. Ben denizlik,Sen birikintiydin..

 Aklıma giriş parayla olsa, senin sayende zengin olurdum prenses 

Şaire Àşkı sormuşlar... Cevap: “Uzanırsın ulaşamazsın, ulaşırsın dokunamazsın, dokunursun bırakamazsın, bırakırsın #unutamazsın.”

Mevsimler değişirken değişmeyen bir tek sen Takvimler dökülürken sana âşık yalnız ben 

Ayrılık Acısı Gibidir Sevmenin Acısıda Vardır, Seviyorum Derken Acı çekenler Arasındayım Duy Artık feryadımı uzat elini bekliyorum Seni. 

Seni seviyorum diyen sözlere değil senin için ağlayan gözlere inan. 

Biraz seni bilirler, biraz beni Ama ne bilirler, Bu delinin seni deli gibi sevdigini. 

“aşıklar yer çekimine bağlı değil, yâr çekimine bağlıdır”

) İnan senin yanında sanki birbirimizden çok uzaktaymışız gibi geliyor bana.Yalnızlığımı seviyorum çünkü ancak o zaman seni yanımda hissediyorum. 

Benliğimdeki ''sen'' sin..Buz keserken bile yüreğim ''yaramsın'' Gönlümün uçurumda koparıp atamadığım tek ''dalsın'' Ve Varsa bu gözlerde ''Sevgi'' Sebebi ...Sensin..Sebebim Sensin!!! Sorma nasıl, niye diye..!!. Benim En Güzel .Ezberimsin ? 


BEN SENİNLE SONSUZDAN GELEN İKİ IŞIN OLUP İNCE KENARLI MERCEĞİN ODAK NOKTASINDAN KESİŞEBİLME İHTİMALİNİ SEVDİM. 


unutmakmi delisin.gitmesemde bekler orada deniz,gelirsem bilmelisin. gitmek gibi bekleyecegim denizin delisine, delinin denizi gibi.o ne kadar giderse seni seviyorum…


Değil mektuplar, tek bir sözün gelse yine de vazgeçmem senden.. 

Seni seviyorum; elini kalbimin uzerinde hissettigim zaman, uzuntulerimi alıp onların yerine simdiye kadar kimsenin basaramadıgı o sıcaklıgı koymayı basardıgın icin.

Beni bir dakika degil bir saniye degil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl degil on yıl degil bin yıl mesut olurum.

Bana bir gunun 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye oldugu ogretildi ama sensiz gecen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun oldugu ogretilmedi. Yasamımızın her anında birlikte olmamız dilegiyle sevgilim 

Özgürlüğe koşmak gibi seni sevmek bebeğim 

Aşk bir denizde boğulmaya benzer. Ruhunuz o denizden içine ne kadar alabiliyorsa içinize o kadar dolar, sizi o kadar derinine batırır 

Ne bileyim be sevgili.. Öyle güzel baktın ki gözlerime.. Sevmek değil, ölmek geldi içimden 

Aşk belki de  hayatın boyunca tekrarı olmayacak bir oyundur.

Bizim birbirimize olan hislerimiz müebbet… 

Aşk başlamadan güzel, Kalplerde heyecan Bakışlarda korku olduğu zaman güzel... Birbirimize sezdirmemek için çırpınış, Başkaları görmesin diye çabalayış 

Seni sevmek Senle bakismak Dicle ve Firatin akisi kadar anlamliydi.

Gülüşüne, sesine ve sesindeki o güvene kurban olurum senin… 

Sevdin mi ? Biraz sabır kat kalbine Özledin mi ? Alış demli çay içmeye. 

Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?
Kalbimde olmak sana çok yakışıyor… 

Koku, tad, sıcak... sende her aradığım vardı.Günün her anında sen varsın yanımda. Senin gülen yüzün,parıldayan gözlerin, Dudaklarından her süzülen kelime, Beni benden alır götürür başka yere. 

Herkes sevdiğini alsın çekilsin, Sen otur yanıma.. Neşet Ertaş 

Seni sevmek Beklemekti kavuşmayı Özlemle ama sabırla beklemek Nereye bıraktın şimdi umutlarımı yoklar yerinde Sonsuzluğa mı gömdün benimle birlikte ?....

Bağlanmaktan korkup kaçmasan çok mutlu olacaksın aslında,Mesela ana bağlan aşkım. 

Döğüşebilirim, doğru bulduğum, haklı bulduğum, güzel bulduğum herşey için, herkes için, yaşım başım buna engel değil. Korkma giderken 'b'yi alıyorum, Gerisini sana bırakıyorum. Nede olsa sen bitirdin b/izi. Öyleyse sende kalmalı 'izi'. 

Çayımda ki şeker gibi, ekmeğimin tuzu gibi, gözlerimin feri gibi, hayatımın anlamısın sen sevgilim, bendeki can gibi cansın içimde sevgilim..


Onun şimdi elleri üşür benim burada içim yanıyor |mehmet beyazbayrak 

Zengin şiirlerim yoktur benim, yazamam sana altın uçlu kalemle. Fakirdir şiirlerim, bir cebi delik. Üstü başı yırtıktır sözlerimin. Ama temizdir dizelerim, ama sıcaktır sana yüreğim. Ve bu hayatı seviyorum senle, sakın hiç bir yere gitme.. 

KeIebek gibidir aşk. Peşinden koştukça senden kaçar. En iyisi bırak uçsun, BeIki hiç bekIemediğin bir anda geIip omzuna konar. 

Mevsimleri bilmemde bazen bir insanı tanımak,baharın başlanıcı olabiliyor 

Seni bu kadar seviyorum diye kendini sakın bir şey zannetme. Çünkü benim seni sevdiğim kadar güzelsin, sana herkesten başka baktığım sürece özelsin... 


       Aslında bütün insanları sevebilirdim, sevmeye ilk senden  başlamasaydım.."Yitirilmiş hayatın son demlerini yaşardım sensiz, sensiz bir nedenim yoktu boş boş bakardım hayata sebepsiz, sen girdin ya dünyama işte yaşamak için tek sebep sensin sevgilim.. 

Eyyyy AŞK dediğim sevdam.. Yûreğime yazdım bir kere seni, gûcû yeter mi silmeye kaderin. Sevdanla coşan bu can, hûcre hûcre işledi seni. 

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun 

Bugünü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir. 

Bazen tek bir insana ihtiyacınız olur yerine milyonları koysanız da olmaz 

Benim hayalimdeki aşk, iki insanın birbirini sahiplenme duygusundan çok daha öte bir şey”. 

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. 

Sen gülerken yanındakiler de güler,Ama ağlarken yalnız ağlarsın..Onun için öyle bir ağaca yaslan ki,Asla yıkılmasın .Öyle bir dost edin ki,Seni asla bırakmasın.. 

Bazı anlar bitmesin,Anneme ömür biçilmesin,Çay soğumasın.Ahmet Kaya susmasın.Sen GİTME

Yatağını ısıtmak için, dilediğin kadar ten gezebilirsin... . Lakin; yüreğin ısınmadıkça her daim üşüyeceksin.... 

Sana ilk yalanımı son nefesimde söyleyeceğim sırf yalan olsun diye (SENİ SEVMİYORUM)diyeceğim! 

SEN ” Aldığım Nefes,Anlatamadığım Duygularımsın. ”SEN” Gözlerimde Sakladığım SEVDAM!!!Kaybetmekten Korktuğumsun…”SEN” Yarınlarda Beklediğim ‘UMUT’,Gözlerime Dolan Fakat Akıtamadığım Yaşlarımsın. 

Sen çaresizliğin ayak ucunda demlenen, yüreğime armağan edilen sonsuzluk hediyesisin. Sen benim acıya dayanma gücüm, yüreğime işlenmiş sabrımsın. Ben aşkın kendisini Allah`ta, yansımasınıda sende gördüm. 

Seni sevenleri yarı yolda bırakma.. 

Gözlerinde buldum hayatımı, cenneti yaşadım seninle hayatımın anlamı, bir mutluluksun sen benim dünyamda, sana köle olurum yaşattığın her anımda...


Ben bu hayatta pek çok yanlış yaptım ama acısını ben çektim tek bir doğru iş yaptım oda sana kalbimle güvenmekti, umarım layıksın sen buna canımın içi. 

Biz güzel sözlerle büyümedik ki yalan sözlerle hayata bakalım… Benim Tek Güzel Sözümde Özümde Sensin Sevgilim. 

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer. 


Özledim teninin kokusunu özledim, özledim sımsıcak nefesini özledim, özledim sohbetini o sesini özledim, gelmedin göz bebeğim can yoldaşım gelmedin… 

Bildiğini okuyan sevgilim, bilmediğin ne çok şey var, bir bilsen...

Ben seninle çay içmek istiyorum. Seni duymak, seni görmek, seni bilmek, seni yanımda hissetmek istiyorum. Sana şiir okumak istiyorum,… yazmaktan bıktım, usandım. Ben artık yazıları sana söylemek istiyorum. Küçük bir evde, büyük hayaller kurmak istiyorum. Sobanın yanında, seninle birlikte, üşüyen ellerimi çayın sıcaklığına bırakmak istiyorum. Ben aslında sevmek değil, seninle yaşlanmak istiyorum.

Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layıksın… Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

Ama insan  özlüyor işte.Ne yaşanmış olursa olsun, özlüyor.

Ne dil yeter seni anlatmaya, ne göz kıyar sana bakmaya, ne ellerim dayanır sana dokunmaya, ne kollarım uzanır seni sarmaya, hiç ömür yeter mi? bir sen daha bulmaya bitanesi.

sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM

Günüm, gecem, ayım, yıldızım, güneşim, sultanım, baş tacım… İki kalbin birlikte atması. Sanki birimiz olmasa diğerimiz nefes alamayacakmış gibi. Sanki birimiz görmese diğeri siyaha boyanacakmış gibi. Biz biriz ve birlikte çok güzeliz

Gündüz güneşte gölgen gece karanlığında ışığın olmak için geçtim karşına..

Yalnızlık ayrı düşmek değildir, sadece veda edememektir "yüreğin"dekine...Ayrıca guzeldir yalnizlik, sadece onu düşünürsün, sadece onu seversin, kimseye hesap vermezsin "aynadakinden baska"

Aşk yeşili diye bir renk var... Bakanları kendine aşık eden

 Sevimli bir çocuk olsa, sana anne, bana da baba dese…Bir eliyle seni, bir eliyle de beni tutsa sımsıkı… O küçük adımlarla koşsa ve biz hızlanıp uçursak onu… Mutluluga ve hayatın güzelliklerine yürüsek hep birlikte… Yaptıgı çocukça şeylere gülsek kahkahalarla…Uyuyup uyansak ve görsek her şey bir rüya degil… Ne kadar güzel ve mutluluk verici olur degil mi.

 Baharda gelmedin yazda gelseydin, nasıl sevdigimi sen de bilseydin. Geç buldum ben seni keşke daha önce gelseydin seninle doluydum sensiz bomboştum geç olsa da aşkı sende bulmuştum. İyiki benimlesin benim hazanım eylül bakışlım.

Konuşurken mutlu oldugum, Hayallerime yakışan tek insan, Bu gözler sadece senin gözlerin içinde hayallere dalacak

Nerede Kaldın sevgilim sen olmadan nefes almakta zorlanıyor bu aşığın. Gülüşün olmadan korkuyor hayattan, Sesin olmadan korkuyor yaşamaktan..

Seni Seviyorum çünkü bu mesafelere ragmen yaşanmamışı yaşatabiliyorsun duygularımda var olabiliyorsun.

Hayattan Aldığım en büyük Ders; Sevgisiyle karşında Sapasağlam duramayan birine; AsLa yasLanmıcaksın.

Öyle sevdim ki seni, kime anlattıysam yerinde olmak istedi

Keşke her saat,her dakika,her saniye,her salise beraber olabilsek.

Ya aşık olur, ya nefret edersin. Ben sende ikisini de başardım.

Seni ilk gördüğümde bir an için kalbim durdu zannettim.

Bu kaçıncı cemredir kalbime düşüyorsun. Nasıl bir baharsın ki hâlâ üşütüyorsun.

Ve Aşk bir saç teli kadar inceydi üstünde yürüyebilmek için cambaz olmak değil, yürekli olmak gerekiyordu..."💙💙 . Cemal Süreya

Hiçbir şey, sonsuza kadar bilinmeyecek olmak kadar acı veremezdi.

Seni seviyorum çünkü bana değer veriyorsun. Gözünden bile sakınıyorsun beni. Benim için endişe duyuyorsun, beni merak ediyorsun. Birisi tarafından merak edilmek meğer ne kadar güzel bir şeymiş.

Hayatında bir değişikIikmi Arıyorsun GüzeIim beni Sevmeyi dene? Her OIayın iLk’i UnutuImaz Sende bende Bir iLk OIdun Unutmakmı? güLdürme Beni Sen öLümden Sonrada Benimsin.

Eğer Hayattan Bıkıp Ölüme Doğru Sessizce Yürümek İstersen Yanıma Gelki Sana Sensizliğin Ölüm Olduğunu Göstereyim Sevgili...

Küsken bile, onu düşünerek uyumaktır aşk..

Seni herkese benzetecek kadar değil, baktığım her yerde seni görecek kadar sevdim.

Bir kadının dudaklarında değildir aşk. Bedeninde hiç değildir. Aşk, kadının göz kapaklarındadır. Kadın, göz kapaklarında saklar o adamı. Ne kadar yanarsa yansın canı, ağlayamaz bazen. Sımsıkı yumar gözlerini. Adam hep orda kalır. Kadın, asla bırakmaz adamı. Kadın, asla vazgeçmez ondan..

Aşk ne zaman güzel biliyor musun? Gözlerine bakacaksın, ve evet ben bu gözlere 50 sene baksam da aşık kalacağım diyeceksin, işte o zaman.

Doğan her günün sabahında, içimde gözIerini görebiImek aşkı oImasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaş

Aşk, iki âleme de yabancıdır; aşkta yetmiş iki türlü divanelik var!”

Seni yıIdızIara benzetiyorum onIar kadar uzak onIar kadar erişiImezsin ama bir farkın var onIar bin tane sen bir tanesin.

. GözIerine bakınca yaIanIarın arasındaki tek gerçek oIduğumu anIiyorum ve seni seviyorum!

Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatır. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!.

Sevgi, yürekte duyulan kıpırtı,Sevgi, gözde görülen pırıltı.Sevgi, yuva sıcağı,Sevgi, ana kucağı.Sevgi, esirgemek, kollamak,Sevgi, bir yetim saçı okşamak.Sevgi, goncadır, gül olup açılan,Sevgi, şekerdir, dillerden saçılan. 

Seni seviyorum ve geri kalan hiçbir şey umurumda değil.

Her insanın vazgeçemediği tek duygu aşktır, âşık olmayan bir insanın ölüden farkı yoktur. 

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir. Seni seviyorum! Bitanem, hayatım, her şeyim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum. .. 

Zamanla seversinli cümleler hatırlıyorum...zaman geçti; zamanla unutursun aldı sevdanın yerini...şimdi gelip; zamanla ölürsün demeni bekliyorum...

Ben senin en çok gözlerini sevdim. Kâh çocukça mavi, kâh inadına yeşil.

Dur be sevgili Biraz daha kal. Bu gitmeler; terkedilmiş neden? Oysa daha iki çay getirip oturup. Dalıp gidecektik sohbetin En koyu dibine. Dur be sevgili Biraz daha kal Henüz söylenmemiş türkülerimiz. Yarım kalmış şiirlerimiz var. Hem daha perde kapanmadı. Son sözümüzü bile söylemedik henüz.

Sarılmak ne kadar güzel bir duygu sanki düşmene izin vermeyeceğim, bir ömür misafir edeceğim seni kalbimde, kollarımda demek gibi..

Bazen çok sevmenin faydası değil zararı görülür. bazen birini kaybetmeniz için ona “seni çok seviyorum” demeniz yeterli olur.

Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün, sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

Seni benden başkası nasıl böyle güzel sevsin, sevemez işte hiç kimse. Bitmeyelim biz.

seni o kadar çok seviyorum ki, kelimelerle anlatsam tarifsiz kalır, hayatımın erkeği her şeyi. Mutluluğum, huzurum, her şeyim o benim canım en güzel iyikim çok şükür bana bu mutluluğu yaşatan Rabbime Allah'ım bizi ayırmasın tez zamanda kavuştursun İnşallah seni çok seviyorum bitanem 

neden bu kadar zor seni sevmek ve buIamamak dokunmak istedikçe uzakIaşmak düşündükçe unutmak neden bu kadar zor seni sevdiğim haIde söyIeyememek hep birşeyIer gizIemek sana sahip oIacağım yerde seni kaybetmek..

Ömrümün en virane sapağında karşılaştı yüreklerimiz. Düşlerim yoktu var oldu bir anda. Gözlerim kördü, dünyam aydınlandı o anda ve lal olmuş dilim bülbül oldu aşkınla. Sevdim ben seni, öyle çok sevdim ki, aşığınım, pervanenim senin…

Seni okadar seviyorumki anlatamam hani çocuk bir çift ayakkabıya sevinirya masumca işte öyle seviyorum seni.Seni Görünce Öyle Rahatlıyorum Öyle Sakinim Öyle Mutluyumki o çocuk vardıya onun bayram sabahı sevinci gibi abartmıyorum insan mutlu olduğunda çocuktur aslında..

hasret kapımda nöbet tutuyor…biricik sevdiğim uzak bir yerde gözlerim hep ve sadece onu arıyor…!!!!!

¦ Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtane

aşk yaşamında kadın, ancak hünerli bir çalgıcının elinde dile gelen bir lir gibidir. 

Aşk sevdiğini güldürmektir
ellerimde bir resim öptüm hissedermisin yoksun ama yanımda qel desem qelirmisin kokun var şu bedende çıkmıyorki içimden unutmak kolay deqiL bişey qelmez elimden hayalinle yaşıyorum qözlerini arıyorum sokaklar şahit buna duvarlarda yazıyorum anla sevqiLim seni deli qibi seviyorum.

Kimi güzelim der sevdiğine, Kimi özelim. Ama sevgi ne güzellik ister Ne de özellik Sevgi, sadece yürek ister.

Acılɑrımı bile tɑtlɑndırıyor ɑşkın. Yıkımɑ terkedilmiş kɑlemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

Çiçek bahçesinde bir bahçıvan olsam bile senin üstüne gül koklamam… Seni koklamam ölüm bile olsa, sen buna değersin gülüm

Yum gözünü ɑç elini. Yüreğim senindir. İster cɑm kenɑrınɑ koy, güneş ɑlsın. İster cɑn kenɑrınɑ koy, hep sende kɑlsın.

'YAN" diyorum içime..! Sadece sen ''YAN''..! Ve "DAYAN" diyorum ''GÖNLÜME''..! Herkes ''MUTLU'' olsun! Sen ''DAYAN''... ''AŞK'' dediğin ya ALLAH'tan gelmeli ya ''ALLAH'' için olmalı... Ya da ALLAH'a ulaştırmalı ; yoksa ''YERLE'' bir olmalı..

Eylül rüzgarinda savrulan.. Bir kuru daldı yüreğim.. Hatırlamasan da olur.. Hiç anmasan da.. Hasan Yıldırim

Sen gelince bir mutluluk ülkesiyim Cıvıl cıvıl, Az gelişmiş toplum gibi Sen gidince, Boynum bükük

Bütün yollar aşktan geçiyor, görüyor musun? Bir aşk çizgisi var her şeyden öte O çizgiden başka bütün çizgiler Aşkı tüketmekte bütün kalbim seninle..! 

- Öyle bir çık ki karşıma, her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.

Aslında " o kadar güzel değilim " dedi kadın. Güldü adam. Sonra avuçlarının arasına aldı kadının yüzünü, ve dedi ki; 'Ben sana ölüyorum hatun.. '

Yağmurlar düşünce tenime her damlayı sen sanıp aşk bildim. Ve biliyor musun gölgeni bile çok özledim

' iSMini andıkça beni başka dünyaLara saLan sevgiLi kokuna yandıkça cehenneMm ateşine güLdüğüMm sevgiLi Hiçbir zaMan duyaMıyacaksın Seni ne çok özLediğiMi Ve hiçbir zaMan biLeMiyeceksin Senden başka kiMseyi sevMediğiMi

Benim istemek istediğim sensin aşkım

Duyduğum en güzel şarkı gibisin, Nereye gidersem gideyim kulaklarımda ve dilimdesin. Nefes alış şeklim hatta yaşama sebebimsin. Seni çok seviyorum çünkü sen benim bir tanemsin.

Aşk şöyle birşeydir; bütün bir ömrü birlikte geçirmek gerekmez, bir iki dakika bile uzayda sonsuzluk gibidir. Senelerce döner döner döner...

Boş bi kağıda onun ismini yazıp, boş boş bakmaktır aşk.

Aşk öyle bir denizdir ki; yüzmesini bilmediğin halde, ya ömrüne dalış yaparsın, ya ölümüne.

Bütün semte meydan okurken bir kişiye esir düşmektir AŞK.

Korkunç bir sancıdır bendeki seni çok özleyip o güzel saçlarını okşayamamak. Çok özledim Sevdiğim. Seni Seviyorum. 

Çek bakışlarını gözlerimden, aşk bu şeytan doldurur.

Seni Sevmek Dar Ağacına Gülümseyerek Giden Deniz'e Benzer 

O sımsıcak bakan gözlerinden gözlerime tarifi olmayan sadece senin ile benim bildiğim ılık ılık esen rüzgarlar var. Ve sen her bana baktığında benim kaybolmak istediğim yer senin ucu bucağı olmayan gözlerin 

Söylesene hatun;Sen bana yaslanmayacaksan? ben ne diye erkeğim ..


Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin, sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin.


      Ah kalbimde uçan kelebekler nasıl gülümsetiyorsanız beni kahkaha attırın sevdiğime de .Aşk onunla güzel bi tek mutluluk onunla var


 Çaresiz kalmışım bağlı bileğim, Kahretsin sen yoksun, nasıl güleyim, Ey benim hevesim, arzum, dileğim, Yaşamak seninle, öl de öleyim


Sana olan askimi sanki bilmez gibisin seviyorum desende sanki sevmez gibisin sen sevsende sevmesende inan benim herseyimsin
Sevgiyle yoğrulmamışsa yüreğinTekkede , manastırda eremezsinBir kez gerçekten sevdin mi dünyadaCennetin cehennemin üstündesin                           Ömer Hayyam
Gök parıldıyorken yıldızlar sönük olabilir mi ? Sen yanımdayken kalbim yavaş çarpabilir mi ? Sevebilmek için seni seviyorum demek gerekir mi ? Tatlı bi bakış her şeyi ortaya dökmez mi ? Güzel bi gülüş seni seviyorum demek değil mi ?


Aşk; önce kanatlar verir uçmayı öğretir sonra da birini kırar, düşmeyi kendin öğrenirsin.
Ey sevgilim, nerelerde dolaşıyorsun böyle? Geliyor seni candan seven aşığın dur onu dinle. Elemi de, neşeyi de beste yapmış diline. Uzaklaşma şirin yarim SHAKESPEARE
Aşka dair ne varsa yaşadım gönlümde Seni düşünerek ağladım tüm gece Yine de pişman değil bu gönül sevdiğine
GozIerin gozIerimin onunde perde oIdu Nereye baksam seni goruyorum DiIimde senin adini sayikIiyorum Sonsuz askim sen oIur musun? 


Koku, tad, sıcak... sende her aradığım vardı:Seni soğuk bulanlar, ısıtamayanlardı.


Bir kere sevdaya tutulmaya gör;Ateşlere yandığının resmidir.Aşık dediğin, Mecnun misali kör;Ne bilsin alemde ne mevsimidir.                       Cahit Sıtkı Tarinci


Ne kadar yaşarsan yaşa, Sevdiğin kadardır ömrün.. Gülebildiğin kadar mutlusun Üzülme bil ki ağladığın kadar güleceksin Sakın bitti sanma her şeyi, Asıl Şimdi Başlıyor


Dağın uykusuna, kuşun gözüne, Sabahın sesine, taşıdım seni. Kerem’in yaralı, ince dizine, Irmağın yasına taşıdım seni. Canın içinden, canımı duyan, Canımın içine taşıdım seni.(Ülkü Tamer)Günün her anında sen varsın yanımdaSenin gülen yüzün,parıldayan gözlerinDudaklarından her süzülen kelimeBeni benden alır götürür başka yere


Yoksunluktur aşk dediğin! Bir yanın eksik kalır geceler boyu, aldığın nefes yetişmez, sokak çocukları gibi dışarıda üşür yüreğin.gel gönlüme ısıt eni sevdiğim


Ben seni düşünüyorum seniHani tıpkı o ilk günlerdeki gibiKalbim diyorum kalbimDaha dün tezgâhtan çıkmış bir su sayacı gibiAşkı anılar besliyor düşler kadarBu yüzden diyorum ki aşk eskidikçe aşktırSevgi eskidikçe sevgi.

Bir kadının dudaklarında değildir aşk.Bedeninde hiç değildir.Aşk, kadının göz kapaklarındadır.Kadın, göz kapaklarında saklar o adamı.Özdemir Asaf


Elini tutup,gözlerine baktığım Seni seviyorum diye haykırdığım Son Aşkım sen olur musun?


Her şeyin sonrası, evveli sensin
Gönlümün biricik emeli sensin
İnan ki çökerim çekemem dersen
Çünkü canevimin temeli sensin
                               Cemal Safi


Sana geliyorum mevsimlerin koynundan. Bir elimde umutların, Bir elimde yüreğim, Gülüşlerine geliyorum yaralı ırmakları aşarak. Bu yolculuğun sonunda; Ya yıldızları dolduracağım saçlarına, Ya da aydınlıkları bırakacağım karanlıklarına.

Sen bana ışık ver yeter bende filiz çok köklerim içimde gizlidir gelen giden açan soran bere budak yok bir şiir istersin “içinde benzetmeler olan” kusura bakma sevgilim heybemde sana benzeyecek kadar güzel bir şey yok


Dilimde Aşkının Adı,Ellerimde Elinin Sıcaklığı,Gözlerimde Gözünün Işığı,Seviyorum Seni Gülüm Sensin Aşkımın Fermanı.


Son nefesimde sen derken Yanimda oIur musun? Yazdigim en guzeI ask siirinin kahramani CANIM sen oIur musun? 


Tahir olmak da ayıp değil, Zühre olmak da, Hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil. Bütün iş Tahir’le Zühre olabilmekte, Yani yürekte..


Gönül tezgahında şiir dokudum İplik iplik nakışında sen varsın Aşk yolunun kanununu okudum Madde madde yokuşunda sen varsın (Abdurrahim Karakoç)

BELKİ BİRGÜN DUYARSIN DİYE Bu nasıl sevgi böyle? Bu nasıl tutku? Bu nasıl özlem? Ne zaman gözlerini görsem Bir çoğalıyorum, bir eksiliyorum

Seni ilk gördüğümde,sana dilediğimce sarılmak istiyorum.Sana sarıldığımda,dilediğimce "öyle kıpırdamadan kalmak" istiyorum...Yanında kaldığım sürede,gitmek zorunluluğumu bilmek/hissetmek istemiyorum...Dizlerine kafamı koyduğumda,saçlarımı okşamanı istiyorum...Sen saçlarımı okşarken,ellerini tutmak istiyorum...Ellerini tutarken,gözlerini gormek istiyorum...Gözlerinde sevgiyi görmek istiyorum...Gökyüzüne sabah güneşini senle doğurmak, akşam da senle batırmak istiyorum...O batırdığımız güneşin bıraktığı karanlığı, dolunayımızla aydınlatmak istiyorum... Çünkü benSeni Çok Seviyorum..


Sen içime çektiğim nefesim Aldığım her solukta benimsin Düşlerimde yalnız düşlerimdesin Seni uzaktan sevmekte güzel Bana uzakken sevgin bu kadar güzel Ya benim olsan.. sevdiğim

Ah o mavi gözlerin yok muBaktı mıİnsanı derinlere daldıranBana bir kez gözlerinle gülsen çok muSendin gözlerinle beni kandıran


Aşk kaçmaktan çok kovaIamak, görmekten çok özIemek, gitmekten çok bekIemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyIedirki nerde imkansız varsa onu seçer.BoyIe deIicesine sevmisken HayaIIerimde seni susIerken GozIerin gozIerimi gormusken OIumsuz askim sen oIur musun? 

istisna bir yara gibi kal bende... hayra yorulan düşlerim ol. böl gecemi, destursuz gir mabedime, şifa niyetine dokun yüzüme.

Benden nefret edenlerle meşgul olacak vaktim yok çünkü ben bana değer  verenleri sevmekle meşgulumÖyle Bir Sevki Beni Ben Bİle Kıskanayım Kendimi


Çekmeye raziyim kaprisleriniistersen zincire vur ellerimi ne olur birtanem, anla halimi ben hala deliyim, hala sevdali                        Selami Şahin

Biz Erkekler Bazen Kaba olabiliriz,Birşeyleri Zamanında Düşünemeyebiliriz.Yapma Dediğin Şeyleri Unutup Yapar Yap Dediğin Şeyler Yapmayız Belki ama Hiç İhanet Etmeyiz Plan Yapmayız Aşkından Deli Olmuşuzdur Başka Bir şey Görmeyiz.Biz Sonuna Kadar Severiz


Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün,derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara Götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün..


 Biz sevdamızı çöpte bulmadık ki çöpe atalım.

İLLA BİRİNİ SEVECEKSEN DIŞINI DEĞİL İÇİNİ SEVECEKSİN...GÖRDÜĞÜNÜ HERKES SEVER AMA SEN GÖRMEDİKLERİNİ SEVECEKSİN...SÖZDE DEĞİL ÖZDE AŞK İSTİYORSAN ŞAYET TEN'E DEĞİL,CANA DEĞECEKSİN...


Bir ömrün en ıssız yerindeydim, sonra birden sen geldin. Geldin ve bildiğim her şeyi değiştirdin. İçinde umut olan bir yolculuğun başlangıcıydın benim için ve seninle sanki yeniden dünyaya geldim.


Herkese yetecek kadar sevgim var ama sadece tek bir kişiyi mutluluktan göklere uçuracak ❤kalbim ❤ ️var.
"Aşk” tipi cezaevinde, müebbet hapis yatıyor kalbim!Aşk dediğin nedir ki
Histen nefesten varlık
Umutsuzluk içinde
Karanlığa son ıslık
                          Ahmet hamdi tanpınar


İçinde yalnızca, sen olduğun için
Sana karşı duyduğum bir duygu olduğu için
Korkumun sebebinde sen olduğun için seviyorum.
Yine de korkmuyorum seni sevmekten.
Seni Seviyorum Seni Seviyorum
                                       Mehmet Yunus Aytek

Sana uzak kentlerden birinde
zamanın bir yerinde
seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi
onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi
insan hergün anımsar mı aynı gözleri..
İclal AydınÇıkmaz olduğunu bildiğin halde Girdiğin sokağın adıdır aşk.


Ben seni bir okyanusun derinliginde buldum da sevdim Parlak bir inciydin benim için Paha biçilmez bir inci Ben seni soguk ve yagmurlu bir günde Seni düsünürken gülüsündeki sicakligin içime dolup da Beni sardigi bir anda sevdim Seni sadece selvi boyun,siyah saçlarin yada kara gözlerin Güzel bir yüzün var diye degil Fikirlerinle,konusmandaki güzelligin ve benim o kor halde yanan yüregimle sevdim Ben seni derinden ve hissederek sevdim


Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır, bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek


Sevdan benim gönlüme düştü. Başını gel göğsüme yasla. Beni artık sen gel kıyasla. Bir başkasıyla olmam asla


Benim Sadece sana ihtiyacım var.Sesine Gözlerine Mesajlarına Gülüşlerine


İçimde Bir Sevgi Var Ta KaIbimde. AnIatıImayacak Kadar Derinde. canım Desem. sevdiğim, SevgiIim, Birtanem Desem Bütün SözIer Yetersiz. Aşkın İçimde Tarifsiz.


Sen deli bir yağmursun bense o deli yağmura hasret kalmış bir avuç toprak..


Seni düşünmek güzel şey,
Dünyanın en güzel sesinden
En güzel şarkıyı dinlemek gibi birşey.


Dünyada Bir Çok Şey Mümkün Senle Benim Mümkün olduğum Gibi


Biz hep bir olalım dilimiz bir elimiz bir.Gönlümüz aynı şeyi söylesin Hayallerimiz aynı şeyi düşlesin.Söz bir birbirimizden vazgeçmemek olsun.. 
Benimle bir ömür Geçermi ki? Dedim Seninle Geçirmeye Ömür Yermi? Dedi İşte Bu Bana Bir ÖMÜR Yetti...Özdemir Asaf
Bana Hayatı 2 şey Sevdirir Aşk Ve Özgürlük. Aşkım İçin Canımı Bile Veririm. fakat Özgürlüğüm İçin Aşkımı Da Feda Ederim!

Yok öyle; umutları yitirip, karanlıklara savrulmak... Unutma; aynı gökyüzü altında, bir direniştir yaşamak.

Dinlerdim telâşlı kanûnlardan sarışın türkçeyi nasıl da sevdim ne iştir bilmeden sevmeyi

“Yan yana” ayrı yazılır, biz hep “sımsıkı” olalımm
Gâh eserim yeller gibi Gâh tozarım yollar gibi Gâh akarım seller gibi Gel gör beni aşk neyledi 
Yunus EmreSusarak unutmayı,yaşayarak alışmayı,güvenerek aldanmayı,severek kaybetmeyi,öğrenmiş bir insan için yalnızlık dert değil, sadece ZEVKTİR.!!

Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! devamı yoktur aşkın; ya siyahi, ya yada beyazı seçeceksin.

Sen benim görmek için, bɑkmɑyɑ gerek bile duymɑdığım ezberimsin.. Mɑdem sevmiyorsun o zɑmɑn sɑhip çık gözlerine ! Dönüp dolɑşıp değmesinler gözlerime. Bɑnɑ kimse sen gibi bɑktı mı bilmem, ɑmɑ ben kimseye sɑnɑ bɑktığım gibi bɑkmɑdım…! Günün birinde hepimiz sonsuzɑ dek susɑcɑğız onun için sevdiklerimize .. seni seviyorum .. demekten çekinmeyin!

                                                                                                            -Şems-i Tebrizi 
İşte buna aşk denir be aslanım, buna zifiri karanlık denir. Oğulları olur aşkın, kızları olur; karı, yağmuru, tipisi olur. Çamuru bile olur; lakin, gövdeni güneşin altına yaydığın bahar günleri parmakla sayılıdır. O parmakla sayılı anlar için, o birkaç yıl sonra zihninden fırlayıp fırlayıp tatlı bir yağmur olur


Ne sözler ne de cümleler lazim bize. Bir bakis, bir tebessüm yeter de artar bize. "Eğer birgün bir fidan görürsen sakın koparma! çünkü bende bir zamanlar tıpkı onun gibi yaşamayı öğrenirken ellerinde can verdim..."Yıllar benden sadece ;biraz saçımı,biraz dişlerimi,biraz belimi büker.Tek alamayacağı yüreğimden SENSİN sevgili..


Sen benim Meleğim sin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen Benimsin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına


Gülüşünü seversin,
Sesini seversin,
Sohbetini seversin.
Sevmek için illâ ki yüzünü görmek şart değil;
Yüreğinde duruşunu seversin.
Aklıma düştün.ilk göz ağrım.. tozpembe yılların savurduğu sevgin yüreğime bir kor gibi düştü meğer ne çok özlemişimSENIsevgi kokansenli anıları


~ben kendi gönlüme söz geçirdimde, bir tek senin gönlüne söz geçiremedim ey sevgili.. şimdi duygularım ve hayallerim darmadağınık kırık dökük...

Sen; aklım ve kalbim arasında kalan, en güzel çaresizliğimsin...
Cemal Süreya
İnsan gülerken bile gözlerinin ardında bir hüzün saklıyorsa
ya yarası çok derindir ya da hikayesi çok uzaklarda...
Ne önemi var ki son nefesini verdikten sonra,
seni kimin eller üstünde taşıdığının.
Yada ne kadar kalabalık olduğu cenazenin...
Üç beş kürek toprak atacak biri de bulunur mezarına elbet.İnsan yüreğiyle uğurlanır!Bana yüreğinden bahset... Varsa..

Sevmeden sevilmeden bu hayat yasanmazki,kalplerdeki heyecan sebepsiz baslamazki, sen olmassa,yanimda avutamam kendimi,dört kitaba dil olsam anlatamam derdimi...

COK UZAKLARDA DEGILIM, GORMESINI BILEN GOZLERIN BAKISINDAYIM. BELKI SANA SENDEN DAHA YAKIN BIR YERDE, CARPAN KALBININ HER ATISINDAYIM…

Seni tertemiz HeIaI DuyguIarımIa Sevdim Seni Bitmeyen özgüvenimIe Sevdim Sana ben Aşık OIdum Habersizce Şimdi SöIüyorum Duy Sesimi inan Bana Seviyorum Seni Aşık oIdum Sana SEVGİLİ

Kadının gözündeki rimel gibi olmalı erkek;
Ağlatırsa akıp gitmeli hayatından...Benim bakmaya kıyamadığıma şimdi kim bilir kimler dokunuyor! Ben özlüyorum, o sarılıyor...

Revamıydı harap olmak ,aşkın ile her an yanmak.Yokluğundan başka nedir,sevip sevip sensiz olmak.Aşkın yüce dağlar kadar ,içerimde volkan kaynar,  anlar mısın sen küçüğüm,aşık olan beni anlar.

Sen benim parçamdın şimdi kime gidersen git onda yedek parçasın..

Sen benim aşk araken bulduğum değil,Hiç aklımda yokken aşık olduğumsun..

 "Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir."

 "Bütün gün uyuyorum diye bana deli diyorlar. Budalalar rüyamda seni gördügümü bilmiyorlar..."

 "Aşk güzeldir ama karşılıklı ise. Karşılıksız ise seni içten yıkmaya çalışan düşman gibidir. Anlamadan savaşı kaybedersin..."

 "Gönül bahçesine bir kırmızı gül diktim ama kimse o gülün ucunu göremedi. Görenler sadece kökünü görebildi. Çünkü sana olan aşkım öyle büyük ki..."Ben sensiz olanlara seni aratıyorum, Ben sensiz kalanlara seni yaratıyorum, Seni saklayacağım, seni yazıp-andıkça Kendimi çoğaltıyor, seni kuşatıyorum.Özdemir AsafYol arkadaşını doğru seçmeli insan,seçemeyenlerin çoğu yol yorgunu..

"Attığım her adım benden uzakta; bastığım her yerde yokmuşum meger! Çırpınırken ben denilen tuzakta; ben sana saplanan okmuşum meğer!"Her gece, sonrasında başka bir gece Her gece, anlamsız bir bilmece Ve yine her gece aynı düşünce Seni Seviyorum


"Yanağına düşen kar tanesi eriyip, dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinligi biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön, ORADAYIM..."

 "Sevmek olağanüstü, aşk basittir. Sevmenin taklidi olmaz; aşkin sahtesi vardır..."


"Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır, ama dikenlerin hesabınıi gülden soramazsın..."


"Yine sensiz bir gün başlıyor yüreğimde. Yine uykusuz girdim bugüne, isyan ederim sensiz geçen günlerime, ne olur mahkum etme beni sensizliğe..."

"Dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde dokun yüreğine ben hep ordayım..."

"Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen, o da seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur..."

"Aşk; kaçmaktan çok kovalamayı sever. Görmekten çok özlemeyi, dokunmaktan çok düşlemeyi ve bu aşk öyle hain ki, nerde imkansız var onu sever..."

 "Bir gün gelecek, başbaşa kalacaksın yıllanmış anılarınla ve keşke diyeceksin, nemli gözlerle bakarken yağan yağmura..."

 "Bu dünyada iki kör tanıdım: Biri beni hiç görmeyen sen; diğeri senden baskasını görmeyen ben..."

 "İnsanlar, bir gülün peşinde koşarken, ezdikleri kır çiçeklerini fark etmezler..."

 "Hiçbir sey aglamaya degmez, degen insan zaten aglatmaz. Aglarken basini dik tut, göz yaslarin seni aglatan kadar alçalmasin..."

 "Bir can düşün bedensiz; bir beden düşün kalpsiz; bir kalp düşün sevgisiz; birde beni düşün sensiz: İşte bu IMKANSIZ..."

 "Sonsuz bir gecenin sessizliğinde aşka düğümlenmiş sevgiyi arıyorum..."

 "Bir tek seni sevdi yüreğim, bir tek senden vazgeçemedi; bir tek seni gördü gözlerim, isterim ki sende kapansın sevgilim..."

 "Sen Beni,Benim Seni Sevdiğim Kadar Sevseydin;Benim Seni, Senin Beni Sevdiğin Kadar Sevdiğimi anlardın"

 "Ne seni unutacak kadar zaman geçecek Nede geçen zamanseni unutmaya yetecek Bırakıp gitsemde unuturum sanma Zaman alışmayı öğretir. UNUTMAYI ASLA"

 "Bir gün kırlarda gezerken eline bir papatya al ve seviyor sevmiyor yapmaya başla. Seviyor çıkarsa inan ama sevmiyor çıkarsa inanma. Çünkü o sadece bir PAPATYA"

 "Aşk gözlerde başlar, dudaklara iner, kalbi fetheder, tekrar gözlere çıkar, yaş olup iner"

 "Aşk bir güle benzer; çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın, diken kısmında ise sonsuz acıları tadarsın..."


 "Seni , senden uzakta , sensiz ama seninle yaşıyorum."

 "Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye..."

 "Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdigim gibi."

 "Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni..."

 "Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Beni unutursan kırmızılar solsun seni unutursam beyazlar kefenim olsun."
Seni seviyorum..
Nasıl yoğun, nasıl ince..
Balığın oltadan kurtulması,
Ben seni öyle seviyorum işte..
Yalanı yok bunun. 


 "Eğer bir gün birisi senin için güneşe buzla “SENİ SEVİYORUM” yazabilirse, o zaman seni benden daha çok seven birisi var demektir!"