Duygusal Babalar Günü Mesajları, En Güzel Babalar Günü Mesajları - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

Duygusal Babalar Günü Mesajları, En Güzel Babalar Günü Mesajları

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.


Omzun en güvenli yer,bakışların en derin sevgi,gülüşün hayat benim için babam.İyiki benim babamsın.Babalar günün kutlu olsun

Senden korkudan çok sevgiyi,üzüntüden çok gülmeyi,nefretten çok sevmeyi öğrendim.aslan babam.Babalar günün kutlu olsun

Baban varsa bugün güzel ve özeldir.YOKSA Hüzün ve acı..İyiki varsın Babam.Allah seni başımızdan eksik etmesin.Babalar günün kulu olsun

Benim ilk aşkım,ilk hayranlığım arkamdaki dağ'ım sonsuz şımarıklığım..canım babam babalar günün kutlu olsun

Bir insan Babam deyince ancak bu kadar gururlanır babam,bana bu gururu ve sonsuz sevgini yaşattığın için teşekkür ederim.iyi ki varsın.babalar günün kutlu olsun .
Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Babalar Günün kutlu olsun canım babacım.


Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum baba
Yaşantısıyla, ilkeleriyle bize hep güzel örnek olan canım babam. Senden uzakta, senin değerini şimdi daha iyi anlıyorum. Babalar Günün kutlu olsun, ellerinden öperim.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun. Canım babam ellerinden öper babalar gününü kutlarım. Seni çok seviyorum canım babam.

Seninle birlikte o kadar çok şey öğrendim ki babam; karşılıksız sevmeyi, şefkati, insan sevindirmeyi ve affetmenin ne kadar büyük bir erdem olduğunu. Seninle büyümekten hep mutluluk duydum babacığım iyi ki varsın, Babalar Günün kutlu olsun.

Bilir misiniz babalar kızlarına ellerini uzatırsa, kızlar onu cehenneme kadar takip eder. Babalar günün kutlu olsun canım babam.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni her gün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim her şeyimizsin. Babalar Günün kutlu olsun.

Hayatımızın her anında emeği bulunan babalarımızın, babalar gününü kutlar; saygılar sunarız.

Hiç bir şey üzmesin Seni, sakın ağlama, gözlerine yaş değmesin, gül yüzünden gülücükler eksik olmasın, kalbinden yerim eksilmesin, unutma Sen hep benim bir tanemsin babacığım. Babalar günün kutlu olsun.

Zor zamanlarımda varlığından güç alırım, saçlarımın arasında gezdirdiğin parmaklarının sıcaklığını her zaman hissettim babacığım. İyi ki Sen varsın... Babalar günün kutlu olsun.

Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın. Babalar günün kutlu olsun babacığım..!

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin… Babalar günün kutlu olsun.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphe etme babacığım, babalar günün kutlu olsun.