güzel sözler - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

güzel sözler 

güzel sözler


Sensiz gece sensiz gündüz oImuyor sensiz zaman geçmek biImiyor sen oIki yanımda dünyamı karartma aşkım ben sana vuruImuşsum bu diyarda anIamıyorsan beni eIveda

Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı "Bu dünyada iki kör tanıdım: Biri beni hiç görmeyen sen; diğeri senden baskasını görmeyen ben..."

Yaprağın kaderi düşmekmiş. Sen dalda yaprak değil, ağaç ol.. Toprağa kök sal.. Yaprakların dökülsede sen AYAKTA KAL!
Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak
Bir kere girdimi aşk virüsü kanser gibi sarar tüm bedeni ne öldürür nede güldürür ruh bedende olduğu sürece süründürür.


Aşk Tüm dünya insanları içerisinde sana  tanıdığım ayrıcalıktır.


Sen hiç denizin dibinde orman gördün mü? Olmaz deme çünkü ben senin gözlerinde ölülerin bile göremediği cenneti gördümÇok dengesizsin, dedi.. Sol tɑrɑfımɑ çok yüklendin ondɑndır, dedim. 
İnsanların sağ tıklayıp "özellikler"ini görsek, sıktıysa "yenile"sek, uzaktaysa "kopyala"sak, sinirlendiriyosa "yapıştır"sak bitane.
Benim sadece iki elim var bu yüzden hayata dört elle sarılabilmem için sana ihtiyacımvar
Kalpsizsin! diyemem. Nefes alabildiğine göre mutlaka bir kalbin var. Zaten bu ruhsuzluğun la o kalp ancak nefes almaya yarar..Gözlerimin rengi standart ama bakışlarım adamına göre değişir.
Dostluk TATİLE ÇIKTI...Aşk SİZLERE ÖMÜR...Sabır TÜKENDİ...Anlayış SIFIR... Mutluluk YOK...Tebessüm HASTA... Saygı RAPORLU... Yalan DİZ BOYU... Adam harcamak hala revaşta...Seviyorum sözü son MODA... Yalandan kim ölmüş ki... İnsanlığın dışında... Başımız sağolsun!
Ya tam açacaksın yüreğini, ya da hiç yeltenmeyeceksin! Grisi yoktur aşkın; ya siyahi, ya beyazı seçeceksin..
Allah'a şükür sadece moralimiz bozuk, Karekterimiz değil...
Burnumuzdan akanı, kolumuza silecek kadar cesur çocuklardık. Ne ara gözümüzden akanı köşe bucak saklar olduk?
guzel sozlerAşk sabahlara kadar uyumamak değildi aslında,Her sabah uyandığında;yaşamaktan önce onun gelmesiydi aklına...
Verdiği umudu geri alan, aldığı ahı da güle güle kullansın...!Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sende uzayı gören insanlardan biri olurdun


Gitmek gerekir bazen. Fazla yormadan, Daha çok bıktırmadan. Eğer vaktiyse, ardına bile dönüp bakmadan..Yalnızca bir anlıktır mutluluk. Sevdalar, heyecanlar; Hepsi bir anlık. Kalansa, tortusudur hayatın, Yalanlar ve acılar; Bir de yalnızlık !


Ben, İstemem Öyle İki Günlük Sevgili, Yüreğin Varsa, Bir Ömür Sev Beni.Seni kaybettim galiba İki taşın arasında kaldım Bu, benim hatam değildi Seni ben çook geç tanıdım  "Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgi bulmaktır..."
Pencereden baktığımda görüyorum Senin yüzün incir yaprağında Senin ürkekliğin duvar üstünde yürüyen Bir kedinin kıvraklığında Dalı'ndan düşen yaprak, rüzgarın oyuncağı olurmuş. "Seni , senden uzakta , sensiz ama seninle yaşıyorum."Hayat, her gidenin ardından koşmaya değmez bilmelisin. Sen gelecek olanları bekle,gidecek varsa bırak gitsin..!!Kalbinde Müebbet Yemiş GibiyimGirişi Kolay çıkışı imkansız Her yer aynı, her sen gibi . Bir güneş doğsa içime ,An gibi, sen gibi, çölde üşüyen, sana muhtaç köle gibi...Öyle sevsem seni .Ve; senden sonra, unutsam sevmeyi
Neden mutluluga dair hiç birsey yazmıyorsun diyolar. Tatmadigim yemegin tarifini vermem ben.Bilirim sen bir yıldızsın ve etrafında bir çok gezegen var ama unutma ki:ben de dünyayım yalnız BEN de hayat var...
Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin Ben seni senden habersiz seven biriydim_


Hani insan ağlamak ister, gözlerinden yaş gelmez, hani gülmek ister, yürekten gülmez. Hani birini bekler o hiç gelmez. İşte o zaman ölmek ister de ECEL gelmez.


Bir gün bir rüzgar eserse oralara.Benim sana olan sevgimi fisildarsa kulagina unutma sende bana bir tutam sevgi yolla
geceleri güneşim, gündüzleri nefesim, bu dünyada canım öbür dünyada sevabım, damarımda kan bedenimde can,sensiz yok bir dakikam sensin kara sevdam..
Geç kalmış Bir Aşkın Nöbetçileriydik Taaki Gözlerin Gözlerime Deydiği o günden sonra aşık oldum sana beklediğim sendin hoş geldin dünyamaYüreğiyle yanımda olmayanın,bedeniyle işim olmaz..


Sevmek ve Aşk! ikisi de ayrı şeyler. Aşk kör karanlıkta koşmaya, sevgi gün ışığında yürümeye benzer.
"Aşk; kaçmaktan çok kovalamayı sever. Görmekten çok özlemeyi, dokunmaktan çok düşlemeyi ve bu aşk öyle hain ki, nerde imkansız var onu sever..."Hayat, her gidenin ardından koşmaya değmez bilmelisin. Sen gelecek olanları bekle,gidecek varsa bırak gitsin..!!
Bana Hayatı 2 şey Sevdirir Aşk Ve Özgürlük. Aşkım İçin Canımı Bile Veririm. fakat Özgürlüğüm İçin Aşkımı Da Feda Ederim!Dinlerdim telâşlı kanûnlardan sarışın türkçeyi nasıl da sevdim ne iştir bilmeden sevmeyiNe seni unutmak için bir çabam var ne de askimi körükleyen bir rüzgar… Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim varNe sözler ne de cümleler lazim bize. Bir bakis, bir tebessüm yeter de artar bize.Sen; aklım ve kalbim arasında kalan, en güzel çaresizliğimsin...Cemal Süreya"Bütün gün uyuyorum diye bana deli diyorlar. Budalalar rüyamda seni gördügümü bilmiyorlar..."Her gece, sonrasında başka bir gece Her gece, anlamsız bir bilmece Ve yine her gece aynı düşünce Seni Seviyorum"Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen, o da seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur..."
Çok da takılmıyorum artık bu uyku konusuna, uyuyunca geçmeyen şeylerin olduğunu anladığımdan bu yana.
Ne sözleriyle seni etkileyene ,Ne de göze hitap edene aldan.Sen sen ol yüreğiyle yüreğini titretene bağlan..Her gece uyumadan önce En son konuştuğum kişi olmanı seviyorum.Kimbilir hangi aksam günesle beraber bende sönecegim kimbilir hangi ellerden son suyumu içecegim belki göremeden ölecegim fakat yinede seni 'EBEDiYEN SEVECEGiM'
Aklında bulunsun sevgilim sen beni kandırmadan ben inanmayı seçtim...Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!! Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen ben Seni Öyle Sevdim