duygusal sevgi sözleri - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

                                 duygusal sevgi sözleri

duygusal sevgi sözleri

Sevdan benim gönlüme düştü. Başını gel göğsüme yasla. Beni artık sen gel kıyasla. Bir başkasıyla olmam asla“Beni dualarına katmayan birinin kalbinde olmak istemem.”


Yagmuru sevdigini soyluyorsun yagmur yaginca kaciyorsun gunesi sevdigini soyluyorsun gunes cikinca kaciyorsun korkarim benide sevdigini soyluyorsun


duygusal sevgi sözleri

Sevgilim benim Seviyorum Seni Senden Başkası yalan Bana Anladım Şarkılarda.. Çarpsan karasevdayı en azından yüzbinle.. Nasıl bağlandığımı anlarsın kemendinle.. Kaç defa çıkıp gittim buralardan yeminle.. Ama her defasında geri döndüm SENİNLE.. Sanaydı O Şiir Ey Yar ! - Kalemimden çıkmamıştı belki ama, yüreğimden alıntı yapmış şair ! 

duygusal sevgi sözleri


Dudağın dudağıma değmeden, kimse benden susmamı beklemesin... - Emre Karataş 

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek.


Ben sensiz olanlara seni aratıyorum, Ben sensiz kalanlara seni yaratıyorum, Seni saklayacağım, seni yazıp-andıkça Kendimi çoğaltıyor, seni kuşatıyorum. Özdemir Asaf

duygusal sevgi sözleri

Tahir olmak da ayıp değil, Zühre olmak da, Hattâ sevda yüzünden ölmek de ayıp değil. Bütün iş Tahir’le Zühre olabilmekte, Yani yürekte..Seni seyrettim camdaki buğuda Suya dönüşen nefestin.. Sızdı damla aşağılara Camı aştı hayalin,dışarıya geçti. Ben denizlik,Sen birikintiydin..