Yeni Yıl Şans Mesajları - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

Sitemizde Sevdiklerinize yeni yılda şans, başarı, aşk, mutluluk dilekleri mesajlarını siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Her yeni yıl sizlere mutluluk ve hep gülücükler getirsin..


Yeni yıl sana mutluluk ve şans getirsin. Mutlu Yıllar.


Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım...

Bu yılda da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. Mutlu, huzurlu ve sağlıklı yıllar. 

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

Yeni yıl; en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapını çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileğiyle... Mutlu Yıllar...

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Mutlu Yıllar...

Yeni yılda, hayatı yakalayabilmek, sevgiyi kaçırmamak ve keşke dememek için düşlerini iki ile çarp ve onları gerçekleştirecek zamanı da kendin için yarat. Mutlu olmayı çoktan hak ettin, nice güzel yıllara!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. 2018! Bu mesajı okuyana sonsuz şans ve mutluluk getir! Nice güzel yıllara.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla... Barış ve Sevgi Dolu Mutlu Yıllar!

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, yeni yılda da tüm güzellikler seninle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni yıl Sana uçsuz bucaksız sevgiler, aşklar, huzurlar, mutluluklar ve şanslar getirsin. Nice Güzel Yıllara. Yeni Yılın Kutlu Olsun..!

Keşke demeyeceğin ve hep güzel bir anı olarak hatırlayacağın bir yıl geçirmen dileğiyle. Mutlu Seneler Sevdiğim..!