NEGÜZELSÖZLER

Güzel Sözler, Dualar, Dini Sözler, Günaydın Mesajları, Gece Mesajları, Akşam Mesajları, Cuma Mesajları, Aşk Sözleri, doğum günü mesajları, anlamlı sözler
Ne güzel sözler blogu sürekli güncellenmekte olup günaydın mesajları, iyi geceler mesajları, sevgi mesajları, Cuma mesajları, dini mesajlar alanında Türkiye'nin en iyi mesaj blogu olma yolundadır ilginize teşekkür ederiz....

Günaydın Sözleri İçin Tıklayınız15 Haziran 2015 Pazartesi

mutsuzluk sözleri-mutsuzluk sözleri facebook

mutsuzluk sözleri-mutsuzluk sözleri facebookBir bilet istiyorum sadece gidiş olsun..


seni sevdim diye kızdıysan sen de beni sevde intikam al.
Mutsuzluğa mı alışmışız, eksikliğe mi yoksa? Cemal SüreyyaTükenmez diye aldığım her kalem bil ki tükendi. Sanırım ayrılık ve mutsuzluğu yazmam onunda hoşuna gitmedi..Kimseye göstermem üzüntümü. Gündüz gülerim, geceleri yalnız ağlarım.Mutsuzluk aniden gelmez onu hazırlayan nedenler vardır.Umut; insanın vazgeçemediği illüzyon. Aynı anda en büyük güç ve en büyük zayıflık kaynağınız.
Oluruna bıraktım seni, olmazların bende kaldıDenetimli serbestlik yemiş hayellerimiz var. Ne zaman mutluluğu yakalasak, takibe alınıyoruz..
Sen gülümse bitanem. Yüzünün sadakası bana yeter. Bir ömür bitmez sana fakirliğim..
Ağzımda ki kuşu da artık sonsuzluğa salıyorum. Ve saçların sevgilim, saçların hâlâ rüzgara emanet..
Biraz daha 'sensiz' olabilirmisin lütfen. Yokluğunun gürültüsünden uyuyamıyorum..
Biz ne zaman mutluluğa uzansak, ya boyumuz yetmedi, ya da yolumuz.
Sen, adı anılmaz olan an'sızı'n. Gelip-giden bir kıyametin sûr'a üfleniş biçimisin. Öl-diril hadi şimdi gönlündeki sûr'a. Üfle içimdekiler kıyameti yaşasın..
Sadece yakılan sigaralarımı gördünüz, yıkılan umutlarımı değil..Mutlumu Olmalıyım Ben varya en son Nezaman Mutlu olduğumu  hatırlamıyorum.. 

0 yorum: