mutsuzluk sözleri-mutsuzluk sözleri facebook - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

mutsuzluk sözleri-mutsuzluk sözleri facebook

mutsuzluk sözleri-mutsuzluk sözleri facebook

Gâh eserim yeller gibi Gâh tozarım yollar gibi Gâh akarım seller gibi Gel gör beni aşk neylediGelde söyle yüreğime elde kalan avuçlarımda gözyaşım ... daha gençti zaman kırmadan düşlerimi yaşıım.... hangi sözden bıkar gibi bu hüzün çok değil ağlamadan önce gülüşüm kayıp olalı yüzümden

Bir bilet istiyorum sadece gidiş olsun..


Unutmayın fazla fedakarlık,fazla vefasızlık getirir.
seni sevdim diye kızdıysan sen de beni sevde intikam al.
Mutsuzluğa mı alışmışız, eksikliğe mi yoksa? Cemal SüreyyaTükenmez diye aldığım her kalem bil ki tükendi. Sanırım ayrılık ve mutsuzluğu yazmam onunda hoşuna gitmedi..

Balkona çıkıp artık gökyüzüne bakmak yerine o yükseklikten yere uzun uzun baktığında anlayacaksın hiçbir şeyin yolunda olmadığını.


Kimseye göstermem üzüntümü. Gündüz gülerim, geceleri yalnız ağlarım.Mutsuzluk aniden gelmez onu hazırlayan nedenler vardır.Umut; insanın vazgeçemediği illüzyon. Aynı anda en büyük güç ve en büyük zayıflık kaynağınız.
Oluruna bıraktım seni, olmazların bende kaldıDenetimli serbestlik yemiş hayellerimiz var. Ne zaman mutluluğu yakalasak, takibe alınıyoruz..
Sen gülümse bitanem. Yüzünün sadakası bana yeter. Bir ömür bitmez sana fakirliğim..
Ağzımda ki kuşu da artık sonsuzluğa salıyorum. Ve saçların sevgilim, saçların hâlâ rüzgara emanet..
Biraz daha 'sensiz' olabilirmisin lütfen. Yokluğunun gürültüsünden uyuyamıyorum..
Biz ne zaman mutluluğa uzansak, ya boyumuz yetmedi, ya da yolumuz.
Sen, adı anılmaz olan an'sızı'n. Gelip-giden bir kıyametin sûr'a üfleniş biçimisin. Öl-diril hadi şimdi gönlündeki sûr'a. Üfle içimdekiler kıyameti yaşasın..
Sadece yakılan sigaralarımı gördünüz, yıkılan umutlarımı değil..Mutlumu Olmalıyım Ben varya en son Nezaman Mutlu olduğumu  hatırlamıyorum..