Kaliteli sözler-Kaliteli mesajlar 2018 - Güzel Sözler,Anlamlı Sözler,Kısa Aşk Sevgi Sözleri

                                   KALİTELİ SÖZLER-KALİTELİ MESAJLAR


Kaliteli sözler-Kaliteli mesajlar


 Kırık uçlu kalem ile aşk'ı çizmek gibiydi...; seni yaşamak.....kalem kağıdı harap ederken; sen kalbimde yaralar açtın hep.
Rakı Makyaj Gibidir ,Bardak Tazelendikçe İnsan GüzelleşirOnu son görüşüm olduğunu bilseydim,başka türlü bakardım yüzüne.Her detayını inceler,ezberlerdim.


Hayat, her gidenin ardından koşmaya değmez bilmelisin. Sen gelecek olanları bekle,gidecek varsa bırak gitsin..!!

Küçük bir çocuk seslendi arkamdan ;- Abi hayallerini düşürmüşsün
Hep Çok İçiyorsun Dediler ,
Bir Gün Neden İçiyorsun DemedilerEn büyük aşklar nefretle başlar diyenlere sesleniyorum ; Benim en büyük nefretim bir aşkla başladı .
"Bir şehir ol.Mesela, Ankara gibi...De ki; sokakların denize çıkana kadar seveceğim seni
Toparlayamadığını iyice dağıtıyor insan..İnsana “zevk” duygusunu tattıran ve güzel olan her şeyin tadını nasıl çıkarması gerektiğini öğreten tek şey; kaybettikleridir aslındaVe Sevmek Bir Umuttu İşte ;
"BELKİ" İle Başlayıp "KEŞKE" İle Biten
Kalbinde Müebbet Yemiş Gibiyim
Girişi Kolay çıkışı imkansızHava soğuyunca değil, yüreği soğuyunca başlarmış insanın kışı.
Hani diyorlar ya;Aynı şehirde olmak bile yetiyor,- Ben seni göremedikten sonra üst katta olsan ne olurBi kadın namusuyla güzeldir,Bi erkek adamlığıyla yakışıklıdır “Aslında acılar hiç geçmiyor, yeni acılar gelince o meşgaleyle eskilere ara veriliyor.”Keşke becerebilseydik be sevgili… Keşke her şey her yere dağılmasaydı böyle. Keşke biz hep biz kalsaydık. Biz olabilmek uğruna, ‘ben’lerimizi kaybetmeseydik.Neden mutluluga dair hiç birsey yazmıyorsun diyolar. Tatmadigim yemegin tarifini vermem ben.Aklım Unut Diye Haykırdığında ;Kalbim İşitme Engelliydi ..Bir Birliktelikten Sonra Elini Tutamadıysan Eğer Dilini Tutacaksın Yavşaklığın Lüzumu Yok.
Bana Akıl Vermeyin Huzur Verin
Olmadı Tütün Verin , Cigara Verin , Gerisini Boş Verin