Blogger tarafından desteklenmektedir.

NEGÜZELSÖZLER

HOŞGELDİNİZ

unutmak özlü güzel sözler

unutmak özlü güzel sözler
unutmak özlü sözler,unutmak güzel sözler,unuttum sözleri,unuttum seni sözleri,unutmak ile ilgili sözler


 . !Mevzu Unutmak Olursa ; Acınız Değil , Adınız Bile Kalmaz . . !


anladım her şey faydasız birlikte olmamız imkansız


sanki bu kalbe bir başkası girecek seninle başladı seninle bitecek


VUR PARÇALA KALBİMİ AKAN KAN YAZACAK İSMİNİ İŞTE O AN ANLAYACAKSIN SENİ DELİLER GİBİ SEVDİĞİMİ


sevdiğini sevmeye devam ederken sevmediklerinden nefret etmeyi unutma.Beni hiç merak ettin mi, acaba nasıl diye sormak istedin mi kimseye, ne yediğimi ne içtiğimi nasıl yaşadığımı düşündün mü. Bunları sana neden soruyorum bilmiyorum, biz seninle çok şey yaşadık, biz seninle bir süre için aynı hayatı yaşadık.. Bunu bana yazdıran şey ne gerçekten bilmiyorum. Özledim diyeceğim, umurunda olmayacak, demiyorum o yüzden. Neyse, uzatmayacağım neredesin ne yapıyorsun hiç bilmiyorum. Dilerim iyisindir, dilerim her şey yolundadır. Eğer aklına gelirsem lütfen, beni anlamak, nasıl olduğumu ağlamak için, göğsüne bir bıçak geçir ve kalbine elini bastır. Geçti geçecek.

♥ Bir akşam yanımızda kimse olmaz ya da olanlar olması gerekenler değildir. Yıldızların bizim için parladığını göremeyen gözlerimiz, gün gelir hayatımızdan kayan yıldızların gömüldüğü maziye kilitlenir.

♥ Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime


♥ Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

♥ Bekleyiş bir özleyiş gönüldeki güzeli bir süsleyiş bin bir hisle sevmeli neden o çok sevene unut bekleme derler oysa seven ümitsiz olsa da bekler

Bir çiçeğim vardı, adını aşk koydum; KOPARDILAR, Bir çiçeğim vardı, adını sevgi koydum; SOLDURDULAR, şimdi yine bir çiçeğim var, adını izdi rap koydum; NE KOPARAN VAR, NE SOLDURAN...

♥ Git gidebildiğin kadar! Bu limanda kaybettiğim ilk gemi sen değilsin, ama unutma;Lmanda kalanı değil çekip gideni yakalar fırtana!!!

♥ Gitmek kolayda; ya gittiğin yerde aradığını bulamazsan, dönmek tekrar zor olmazmı sana???

♥ Bende bilirdim gitme demeyi; ama morgta yatan bir cesede, kalk gidiyoruz demek gibi bir şey olurdu bu!


♥ Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!


  ♥ Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder... Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem
 
  ♥ Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı...seni cok seviyorum

  ♥ Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!

  ♥ Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

  ♥ Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???

  ♥ Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.

  ♥ Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR

  ♥ Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum

  ♥ Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!

  ♥ Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"

  ♥ Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu....

  ♥ Ben Sensizdim..! akşamın yaklaştığı saatlerde. kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı..

  ♥KÜÇÜK BİR SAVAŞ” dedin bu AŞKA...
...Büyük bir zaferle AYRILDIN.
BEN yüreğimi koydum bu AŞKA,
SEN “OLMADI” dedin SIYRILDIN...
Bundan böyle BEN SENİN Kalbinde bir YABANCI...
...Bundan böyle SEN BENİM Aklımda bir YALANCI.
Nefes almaya devam ediyorum,
Anlarsın hayat meselesi.
Gücün yetmedi biliyorum,
BİRAZ YÜREK MESELESİ...!!!


 ♥ Niye yetmedi seni bu kadar sevmem? Senle uyanıp, senle uyuyakaldığım için mi? Hayallerim, hatıralarım, rüyalarım sen dolu olduğu için mi? Sen üzülsen en çok canı yanacak olan kişi ben olduğum için mi? Sensiz eksik hissettiğim için mi? En ihtiyacım olan kişi olduğun için mi? Senin en ihtiyaç duyduğun insan olmak istediğim için mi? Söylesene neden sevmedin beni?”
kapak sözler / kapak laflar

kapak sözler / kapak laflar

kapak sözler erkeklere,kapak sözler yeni,kisa kapak sözler,kapak sözler facebook,kapak sözler kizlara,kapak sözler 2017Hayatın ilk yarısı ikincinin beklentisiyle geçer,ikinci yarısı birincinin pişmanlığıyla.
 Hiç kimsenin iyi gelmediği yerden sarıyorsun yaralarımı, hiç kimsenin dokunamadığı yerden kanatıyorsun sonra. - Kahraman Tazeoğlu
 Ömrüm seni beklemekle geçecekse ve ölüm seni beklerken gelecekse bil ki seni ordada bekleyeceğim.
 "Hayatının iki önemli günü; Biri doğduğun gün, diğeri niye doğduğunu anladığın gün..." Mark Twain
 Sen benim, gözyaşlarım. Sen benim, damarlarımdaki kanım. Sen benim, gökyüzümsün. LaVeS
 Rüzgar alabildiğine hırçın, yağmur alabildiğine inatçı, yüreğin onlara inat sanki bir liman... Tıpkı gözlerindeki huzur gibi.
Papatya yapraklarından anca çay demlenir artık: Sevsende bir Sevmesen de...
Bir Sebeble Severiz..!! Daha iyi bir sebeble SİLERİZ..!! Sorun YOK!
Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede askimi körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var
Bazı insanlar, bazı insanlara şifâdır. Allah şifâmızı versin..
" Yolunu değiştirmeden devam ettiğin sürece, ne kadar yavaş gittiğinin önemi yoktur." - Konfüçyüs
Ben kendim giderim" , "Ben kendim yaparım", "Ben kendim alırım" diyen kadınların hastasıyım; çünkü onları karakteriniz dışında hiçbir şeyle tavlayamazsınız...!

Akıl vermeyi bırakıp, biraz huzur verseniz.

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek, bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır, bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

Bazı insanların da eski televizyonlar gibi tepesine vurulunca düzelmesi hayatımdaki en büyük temennimdi.

Herkese yetecek kadar sevgim var ama sadece tek bir kişiyi mutluluktan göklere uçuracak ❤kalbim ❤ ️var.Aklimi Alabilirsen Yüreğim bedava 
Asalet boyda değil soyda, incelik belde değil dilde, doğruluk sözde değil özde, güzellik yüzde değil yürekte olmalı be Güzelim bilmem anlatabildim mi?Bir İnsanın Gerçek Yüzünü Görmeniz İçin Ya Çok Zengin Yada Çok Fakir Olması Gerekir 


Ya av olacaksın Ya da Avcı Ama Asla Avı Avcıya Götüren Köpek Olmayacaksın
 Hayatım ne garip... Bir yanımda mutluluk... Bir yanımda hüzün var... Ama her türlü şerefsizliğe ; "10" numara gülüşüm var.!


Gerçek Şuki Hainlik Yaparak Gittikleri Bu Gönülden Helallik istemek için geri dönücekler..


Çok Sabırlıyımdır Hatalar Karşında Bekler Bolca Şans Dilerim Tüm Zorlukları Beraber Göğüslerim Ancak Sabrımda Taşarsa Hoşcakalımın bir daha merhabası yoktur.


Derin acılar bahçıvanı Yüreğime ne ektin böyle... Aşk korkağını bağışlar mı? Söyle... 
Yusuf HayaloğluGönlün panayır yeri olmuş; ne gelen belli ne de giden
Teknoloji fena halde gelişti.Lafı buradan bir koyuyorsun ta Bilmem neydekine kapak Oluyor.


Profile resim koyup sonra "erkekler bakmasın" diyorsunuz bu söylediğinize siz inanıyor musunuz? Nasıl milyonlarca erkeğin sizi görmesi size rahatsızlık vermiyor hangi erkeğin niyetinden eminsiniz ki?

Kadın unutmaz; sadece sineye çeker. Zamanı geldiğinde ise işini bilir.


Kalbinin kırık olması kalpsiz olmaktan daha iyidir..."Doctor WhO
Ben ağlarken yanımda yoksan, gülerken gölge gölge yapma Uza.


Duvarıma bakıp üzülenler hiç üzülmesin birgün elbet sizinde olur hahaha.
Damatlığı giydiğimde bilinki ben çok mutluyumdur.


Hayatta iki konuda yanlış yaptım.Bir değer verdiklerim ikincisi değer istediklerim..
Bir Erkeğin Ne Olacağını her zaman Bayan Belirler.Aşıkta olabilir, Vurdumduymazda..
Takmıyoruz kafamıza bakıyoruz yolumuza takan varsa kafasına hadi baksın İşlerine.


Ben huzur aradım sen kusur, Şimdi bensiz Kudur dur.
Yalnız Olmak Yanlış Bir Kalpte Olmaktan İyidir..


Günün 24 saatini facede geçiren insan faceye bağlı biridir ben ise değilim.
Bazıları Yoldan çıksa bile Araziye her zaman uyum sağlarlar.
Günümüzde iki çeşit insan vardır çok akıllılar ve kendilerini çok akıllı zannedenler ya siz hangisisiniz?


Bana Yollar değil Herkes hasta.
Arabamın tekeri ol be güzelim dedim diye Küfür eden kız Tipinden iğreniyorum..

Şekil yapıp kafa tutmak Senin için Tarzsa , Seni ŞekiLden Şekile sokup Ayar vermekte Benim için Farzdır be güzelim.Bilmeni İstediklerimi Buraya Yazarım Sen Okursun ,Birde Yazmadıklarım Var Yazsam Kendinden Soğursun . . 

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Gidişinin ardından çok fena yağmur yağdı.Fakat gökyüzü banamı ağladı , sanamı tükürdü anlamadım...

Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan

Beni kaybetti.. Ama sihirbaz değil. ŞEREFSİZDİ . . .! 

Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.
Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim.

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..

Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.

Arkamdan Konuşmanız Mühim Değil ,Önemli Olan Kafamı Çevirdiğimde Hepinizin Susmuş Olması . . !

"Sevemedim" DeqiL Ulan..."Tek KişiyLe Yapamadım" diyeceksin..
Gittiqin qünden beri Susuyorum...Biliyorsun bizde ÖLünün Arkasından Konuşulmaz...


Kendinden Kaçtığın Bir Yoldur Hayat ;Geriye Dönersen , Deliye Dönersin . . !

Gülmeyi Senden Öğrenir ,Gider Başkalarıyla Kahkaha Atar . . !

Gitmeyi Göstereceğim Sana ,Sevgiye Muhtaç Kaldığında . . !

CeSet Taşıyan ßir Ambulansın Siren ÇaLması Kadar Anlamsızdı HaYaTım , "Morga Ölü Yetiştiriyor Sanki Duygularım...!!

Gerçeğini bildiğim birşeyin yalanını dinlemeye bayılıyorum!!!
Elini Ayağını Korkak Alıştırma .Gidene Tekmeyi , Kıvırana Parayı Yapıştır . . !

Boşuna Kürek Cektiqine Inaniyosan...
O kayıktan Ineceksin Kardeşş.

Gidişin Hiç Koymadıki...Ben Zaten Senin Yürüyüşüne Hastaymmm!
YoruLdum Kєndini BiLmez Bu Hayattan..!BaşkaLarı iÇin üzüLüp,ağLamktan..Değer Verdiğim Herkesten Sırtıma Bir Bıçak Yemekten..SahteİnsanLarın,Sahte qüLümsemeLerinden.. Çıkarcı Yaşamdan.. GeLme ÜstümєHayat Daha Fazla Çok YoruLdum..!Bırakta Bir Kerede oLsa Dürüst İnsanÇıksın Karşıma.. Bırakta Bir Kerede oLsa Değer VerdikLerimde Bana...Değer Versin Bırakta BiriLeride Beni Düşünsün Artık..!

islam sözleri / kisa / facebook / güzel

islam sözleri / kisa / facebook / güzel

islam sözleri kisa,islam sözleri facebook,islam sözleri güzel

Ey nefis, aklın varsa bütün o muhabbetleri topla, hakiki sahibine ver, şu belalardan kurtul. şu nihayetsiz muhabbetler, nihayetsiz bir kemal ve cemal sahibine mahsustur; ne vakit hakiki sahibine verdin, o vakit bütün eşyayı onun namiyle ve onun aynası olduğu cihetle ızdırapsız sevebilirsin.


islam sözleri / kisa / facebook / güzel resimli
İnsan kainatın en cami' bir meyvesi olduğu için, kainatı istila edecek bir muhabbet, o meyvenin çekirdeği olan kalbine derc edilmiştir. işte şöyle nihayetsiz bir muhabbete layık olacak, nihayetsiz bir kemal sahibi olabilir.
islam sözleri / kisa / facebook / güzel resimli
(İnsan) eğer sabretse, musibetin mükafatını düşünse, şükretse, o vakit herbir saati bir gün ibadet hükmüne geçer. kısacık ömrü uzun bir ömür olur.


islam sözleri / kisa / facebook / güzel resimli


Sultan-ı ezeli, bütün mevcudatı içinde biz insanları seçmiş ve emanet-i kübrayı bize vermiştir.
islam sözleri / kisa / facebook / güzel resimli


Ey kendini insan bilen insan! kendini oku. yoksa, hayvan ve camid hükmünde insan olmak ihtimali var.
islam sözleri / kisa / facebook / güzel resimli


"Kadere iman eden, kederden emin olur" kudsi düsturunu kendine rehbet et. hevesli akılsız çocuklar gibi muvakkat, ehemmiyetsiz lezzetlerin peşinden koşma.

islam sözleri / kisa / facebook / güzel resimliEvet, hakkı tanıyan, hakkın hatırını hiçbir hatıra feda etmez. zira, hakkın hatırı alidir; hiçbir hatıra feda edilmemek gerektir.


islam sözleri / kisa / facebook / güzel resimli

Ey Rabbim, gönlüme genişlik ver. İşimi kolaylaştır. Dilimdeki tutukluğu çöz-tâ ki sözümü iyice anlasınlar.
Tek kurtuluşumsun dua’m. Seni yüreğimden dilime düşürüne hamd olsun.


Allah’ım! Davranışlarımızı ”İnancımızla” bütünleştir; Sözümüzü de ”Özümüzle” birleştir..


Ey Rabbim! Bizlere seni hatırlatan haller, seni anlatan diller, sevginle dolup taşan aydınlık kalpler nasip eyle..


Yuvasız kuşa bile dal verip yuva kurduran Rabbim… Hakkımızda en hayırlısı neyse bizlere de onu nasip eyle… Amin.


Allahım! Bizleri, imtihandan imtihana yorma Rabbim.. Değmeyende oyalama kalplerimizi..


Gedaya gedalık yaraşır.. Sultan’a sultanlık!.. Subhansın ya Rab!.. El-Aman diliyoruz senden.. Koru bizi Sensizlik cehenneminden!..


Ey Rabbimiz! Günlerimizi geleceğimize hazırla ve hayatımızı bereketli ve mağfur kıl!


Yüce Allah’ım! Kalp sarayımızın sahibi Sensin. Öyle bir yâr nasip eyle ki bu saraya, sürekli Sana secde etsin..


ALLAH’IM! Ruhumu Daraltma, Kalbimi Karartma, Darda koyup Aratma, Hak yolundan Saptırma, Beni SENDEN Başkasına YALVARTMA.. amin..


“Yatağa abdestli girene, o gece bir melek sabaha kadar, “Ya Rabbi bu kulunu affet!” diye dua eder.” [hadisi şerif]


Dua’mdaki gözyaşım kadar edepliydi içime düş’en aşk..


Sebepler Sen’dendir; Edep bizlerden… Etme bizi Ya Rabb; Edepsizlerden.


RABBİM, öyle bir eş nasib et ki bana, sevgi sözcükleriyle birlikte ayetler döksün yüreğime..


ALLAH’ım sana açılan eller hürmetine, seni zikreden diller hürmetine, günahlarımızı affer. Bizleri cehennem azabından koru inşallah.


Gözyaşı Allah içinse eğer, mübârek ve mukaddestir. Gözyaşı pişmanlıktır, gözyaşı tevbedir, gözyaşı gözün niyazıdır/duâsıdır.


Rahmetinden bir Damla yüreğime düşür Ya RAB.


Allah’ım! Amellerimizi ihlasla derinleştir ve ümitlerimizi de ye’sin insafsızlığına bırakma!


Öyle bir dua et ki; Günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın! Şeytandan yaradana sığın ki; nefsin seni değil, sen nefsini yakasın.


Ya RAB.! SANA karşı olan mahcubiyetim bana yeter. Başkasının önünde beni mahcup etme! Beni SEN kaldır ki, kimseler düşürmesin.


Ey bizleri halden hale çeviren rabbimiz! Bizim halimize en güzel hâle eriştir ve rızâna erdir.


Allah’ım Gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle!


Duayı kabul eden, istemeyi veren, murat edince el açtıran, ancak sevdiği kuluna dua ettiren RABBİM. Ellerimizi boş çevirme inşallah.


Ey Rabbimiz! Bize dünyada, ve ahirette iyi hal ver ve bizi o ateş azabından koru..


Rabbim.. Ellerimde hiçbirşey yok.. Ellerimde bir tek “yok” var.. Ve ben yoktan var ettiğin bu ellerle senin sonsuz keremine el..


Allah’ım! Zelil olmaktan ve zillete uğramaktan sana sığınırız!


Ey yüceler yücesi, ey her derde deva, ilahi! Ya mevla, bizlerden rahmetini, şefkatini, hidayetini, bağışlayıcılığını esirgeme..

türkçe güzel / anlamlı / özlü sözler

türkçe güzel  anlamlı  özlü sözler

türkçe güzel kelimeler,türkçe özlü sözler,türkce güzel anlamli sözler

Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

Sen gülerken yanındakiler de güler,Ama ağlarken yalnız ağlarsın..Onun için öyle bir ağaca yaslan ki,Asla yıkılmasın .Öyle bir dost edin ki,Seni asla bırakmasın..

Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.


 Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!! Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdigim gibi.


Kaçmak istedikçe sana yakalanıyorum.
Söndürmek istedikçe sana yanıyorum.
Yenildim işte!
Yine de seviyorum.
Özdemir ASAFYanağına düşen kar tanesi eriyip, dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinligi biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön, ORADAYIM..."Yalanım varsa kalkmayayım şuradan ben seni, bir tek gün bile unutmadım.
Yusuf Hayaloğlu


Gidenin arkasından gelen gideni bulacak mı zannediyorsun? Artık şaşırtmıyor beni dostun kahpeliği, elimi sıkarken sapladığı bıçak.Nafile, artık kışkırtamıyor beni düşman.


 Birgün bensizlik çalar kapını. Benli dünleri düşünür, avunursun... Sanma ki yalanlar içinde, ben gibi bir doğru bulursun ... 

Bazen önemli olmamalı gidecek olan yada gelmeyen. Çünkü bazen, başlaman gerekir her şeye yeniden. Kim bilir; masalınızın kahramanı, başka bir hikayenin figüranı olmaya gitmiştir belki de. Değer mi gitmesine, gitmezdi değmese.


 Korkma bana âşık olmaktan ya da çekip gitmekten. Çünkü kalbimdeki hiçbir cesedi sahipsiz bırakmadım ben. Artık ne geri gelmeni beklerim ne de ben gelirim. Nasılsa ben bir şey kaybetmedim, sen bensizliği seçtin. Karar senin. 


Her gelen sevmez ve hiçbir seven gitmez unutma. Bil ki; Giden dönüyorsa sevdiğinden değil, kaybettiğindendir aslında! Ne acıdır insanın bildiğini anlatamaması. 'Ben' deyip susması, 'Sen' deyip ağlamaklı kalması. Ne kadar seviyorsun dersen ; o kadar işte.. Tavanı kadar sokağın ve dibi kadar cehennemin... 

Döğüşebilirim, doğru bulduğum, haklı bulduğum, güzel bulduğum herşey için, herkes için, yaşım başım buna engel değil. Korkma giderken 'b'yi alıyorum, Gerisini sana bırakıyorum. Nede olsa sen bitirdin b/izi. Öyleyse sende kalmalı 'izi'.. 


Bir şey yapmadan önce eğer yaparsan sana ne yapacağımı bir düşün önce.


Öyle Değil İşte KARDEŞ..!

Düşman Kör Nişancıdır da Dost Bilir Nerden Vuracağını..


Bir kez yalanını yakaladığın kişinin,

Bin kez doğrusunu sorgularsın .kardeş


 "Sevmek olağanüstü, aşk basittir. Sevmenin taklidi olmaz; aşkin sahtesi vardır..."
"Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır, ama dikenlerin hesabınıi gülden soramazsın..."


"Yine sensiz bir gün başlıyor yüreğimde. Yine uykusuz girdim bugüne, isyan ederim sensiz geçen günlerime, ne olur mahkum etme beni sensizliğe...""Dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde dokun yüreğine ben hep ordayım..."yağmurla yarıştım dün gece ben ağladım o yağdı gök yüzü bulutlara güneşi anlattı ben ise senin gülüşünü anlattım O güneşi özlemiş ben is SENİN GÜLÜŞÜNÜ ÖZLEDİM


seni unutmak için sevseydim,adını kalbime değil,güneş çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir Bir silahım olsaydı, bir silahım ...


Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden, ve sensizliği alnının tam ortasından vururdum.


 Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya. Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...Aşk karşındakini bulunmaz Hint kumaşı sanmanla hıyarın teki olduğunu anlaman arasında geçen zamandır Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.
 Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!! Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş , aynen benim seni sevdigim gibi.


Ha birisi vardır moralin bozukken bile onla gülersin ya ha işte tam ondan istiyorum

sempatik sözler / mesajlar

sempatik sözler

sempatik aşk sözler,sempatik komik sözler,sempatik sözler facebook,sempatik sözler 2017Müziğin sesini biraz daha açar mısın? Diyen komşu hayalimdeki komşudur..


Facebook Resimli Sözler

Aslında herkes bilgisayardan anlar. Hata mı veriyor, bas resete. Dondu mu bas resete. Kastı mı, bas resete.

Facebook Resimli Sözler

Bu yaz da Doktorlar'ı izleyip bitirirsem kesin cerrah oluyorum.
Kimse tutamaz artık beni..

Facebook Resimli Sözler

Birde şu hayran oldukları ünlülerin sevgilsi olduğunu öğrenince üzülenler var. He lan he, olmasaydı seninle çıkacaktı zaten..

Facebook Resimli Sözler

+ Rujun çok güzelmiş.
- Teşekkür ederim.
+ Tadına bakabilir miyim ?
- Çantamda var al ye.

Facebook Resimli Sözler

Rimel sürerken açılan ağzın gizemi hala çözülmedi..

Facebook Resimli Sözler

Kumanda çalışmazsa pillerin yerlerini değiştiririm ve çalışır, onların da canı sıkılıyor sonuçta. yazık.

Facebook Resimli Sözler

Arkamdan konuşup beste yapacağına, Yüzüme konuş da düet yapalım.

Facebook Resimli Sözler

Ha birisi vardır moralin bozukken bile onla gülersin ya ha işte tam ondan istiyorum

Facebook Resimli Sözler

Facebook Resimli Sözler

Facebook Resimli Sözler

Facebook Resimli Sözler

Facebook Resimli SözlerERKEKLER HEP TANRI ÖNCE BIZI YARATTI DIYE ÖVÜNÜRLER. AMA BU GAYET NORMALDIR. ÇÜNKÜ HER SANATÇI ESERINI YARATMADAN ÖNCE BIR MÜSVETTESINI YAPAR...

 HIÇBIR ÖNYARGIM YOK. BÜTÜN INSANLARDAN NEFRET EDIYORUM, O KADAR...

 SOL KULAĞINI KAPATIRSAN SAĞ DUYULU OLURSUN...

 BEBEĞINIZIN ALTINA YAPMASINI ISTEMIYORSANIZ ÇEVIRIN ÜSTÜNE YAPSIN...

  ERKEKLER PARK YERI GIBIDIR. IYILERIN KEPSI KAPILMIŞTIR...

 BEN BIR ÇOCUK, SEN BIR ÇOCUK, YAPTIK BIR ÇOCUKLUK, OLDUK ÜÇ ÇOCUK...
 BIZIM BIR TANIDIK VARDI, PARAYA PARA DEMEZDI, ÇÜNKÜ "R" LERI SÖYLEYEMEZDI...

 DÜN EVDE CANIM SIKILDI , KAFAMA GÖRE TAKILAYIM DEDIM. TAMIRCIYE GIRMIŞIM. BIRAZ KAFAM BOZUKTU DA...

 ZORLA GÜZELLIK OLMAZ, ESTETIKLE OLUR...
SENI GORUNCE GOZLERIM DOLAR, KULAKLARIM MARK...

  OGLUM MUJDE SANA IS BULDUM! NASIL IŞ, BUFEDE YEDIGUN VERECEKSIN...

 TEMEL ILE DURSUN TRABZONDA KAZI YAPIYORLARMIS. KAZ OLMUS...

 GUCLU KOLLARI ILE BENI KOLTUGA OTURTTU..ÜSTUME ABANDI..ELINE ALDIGI KOCAMAN ALETINI AGZIMA SOKTU.. COK CANIM YANDI VE AGZIMDAN KANLAR AKIYORDU..AMA CURUKK DISIMI SONUNDA CEKMISTI...

AH KIZIM AH!! BEN NE SALAGIM. SENI NE DOKTORLAR, NE MUHENDISLER ISTEDI DE VERMEDIM. UZULME ANNECIGIM. BEN HEPSINE VERDIM...

 BUTUN BISIKLETLERE BINDIM, BISAN A BINEMEDIM...

 DÜNYADA IBNELIK OLMASAYDI ; DUNYA YUVARLAK OLMAZDI...

ICME ASK SARABINDAN ACIDIR AMAN DIKKAT ET KIZIM BABASI HOCADIR.

AĞLIYORUM SEVGILIM AĞLIYORUM ELIMDE BIÇAK AĞLIYORUM SANMAKI SENIN IÇIN AĞLIYORUM MUTFAKTA SOĞAN DOĞRUYORUM

 ASKIM SENI SEVIYORUM! AMA PARAYI DAHA COK LAKIN PARANIN NE ONEMI VAR , MUHIM OLAN MIKTARI :)
 

EN ÇOK OKUNANLAR

YAYIN ARŞİVİ

BAŞKA DİLDE OKUYUN

Google+

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Güzel Sözler Emailinize Gelsin

alexa